Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » пет ное 01, 2013 9:22 pm

Привет, мили веселушки :)
Дианка, Бог ни изпраща изпитания и ние трябва да се справяме с всичко. Това със Стелиянош може да е от стрес, може да е и от бърз разтеж на организъма. Родител си и е нормално да се тревожиш, дано всичко скоро отшуми и живота си тръгне по спокойно русло.
Ивче, ти как си, каткто казва свекър ми чесън и ракийка свалят ръвно :) , а неговото е като на космонавт и без лекарства.
Бони, нямаш ли път към Варна :)
Момичета, ще се събираме на кафе в неделя от 10,00 ч. в Морско конче, чакат се всички желаещи :D
Хубава и спокойна нощ :night: :music:
[youtube]http://youtu.be/60XLiHBMZiU[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » пет ное 01, 2013 9:56 pm

Здравейте!
Честит празник на всички!
Дианка, много ти се насъбра. Дано няма нищо сериозно и всичко бързо отшуми!
Йоанка, изглеждаш страхотно!
Дидка, къде си мила? Как е Зари?
Ивка, по-добре ли си вече?
Аз както всеки нов месе пак половин час се чудих защо няма нищо написано :? и най-после :clap: ми просветна.... е сменил се е месеца....намерих къде сте :D
Лека и спокойна вечер на всички! Обичам ви!!!

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пет ное 01, 2013 10:06 pm

ДОБЪР ВЕЧЕР!
ДИАНКА,много неприятно е неразположението на СТЕЛИОШ!
Може да е само преумора.Здраве и много сила ви пожелавам!
ИВЕ,ВЯРЧЕ,КАК СТЕ?
НАТАЛКА,за клипа :thumup: !
МОМИЧЕТА,ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ ,ВИЕ И ХОРАТА,КОИТО ОБИЧАТЕ!
ПРИЯТНИ ПОЧИВНИ ДНИ И САМО ХУБАВИ НЕЩА ДА ВИ СЕ СЛУЧВАТ!
ЛЕКА НОЩ!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет ное 01, 2013 10:17 pm

Здравейте момичета :)
Дианка,миличка случилото се със Стелиош,сигурно е от среса,
бъди силна,важното е ,че резултатите от Холтера са добри,
ще се стабилизира момчето,търпение мила.
Наталака,Дианка,Или,Миле днес бях на кардиолог
стоя у нас меря си кръвното записвам резултати.като пия лекарство добре ,след 4 часа пак високо,
викам си "ставай Ивке и отивай да видиш кардиолога който идва от Търново дали ще те приеме без записване
В 13:30 се отзовавам пред кабинета попитах казаха ми да изчакам да минат пациентите,почаках си доста
минаха 5 човека преди мене стана 16 часа ама аз упорита чакам ,не се чувствам добре :wink:
влязох направи ми кардиограма,прегледа ме обстойно много внимателен лекар, всичко със сърцето ми е наред за което се радвам изписа ми 5 вида лекарства
идната седмица задължително трябва да мина на ехограф за бъбреците и пълна кръвна картина.задействала съм нещата
трябва да се установи от къде идва проблема,за сега ще пия тези лекарства струват ми се доста :wink: направила съм си и една рецепта със мед, чист ябълков оцет и чесън,честно да ви кажа не ми се иска да пия толкова много лекарства та аз съм само на 38 години(въпреки,че като ти дойде до главата не пита на колко си) струва ми се не типично да пия толкова много лекарства само за кръвно,
имам доста познати с високо кръвно включително майка,свеки и съпругът ми всички те пият по един вид,а аз цели 5,но за сега ще спазя указанията.
Пожелавам ви слади сънища!


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет ное 01, 2013 10:25 pm

И да споделя нещо с вас,майка нищо не знае за състоянито ми,
утре е задушница,аз се опрвдах,че съм уморена от работа и няма да си отида,та нали
съм и единствена как да я разстроя милата ще има да ме мисли,
ще си запаля тук свещичка и ще подам на съседите,много ми тежи,че няма да съм с нея,
но по-добре така от колкото да има да плаче и да ме мисли :wink:
994643_729449807085095_78872926_n.jpg
Да си спомним за близките ни които вече не са сред нас,но ще бъдат винаги в сърцата ни!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет ное 01, 2013 10:46 pm

Привет девойки мили :hug: :hug: :hug:

Дианка, както казва една мъдрост "И това ще мине ..." ... Наистина е стресиращо, но какво да се прави - майки сме и трябва да се справяме с всичко :love: Причините може да са всякакви, важното е лекарите една по една да ги анализират и да стигнат до вярната. От сърце ви желая да мине всичко и да отмине - Стели така успешно се справя с трудностите. Той изведнъж порастна :heart:

Ивка, докато установят причината за високото кръвно налягане и докато се стабилизира, вземай точно предписаните лекарства. После лека полека лекарят сам ще ти ги намали. А колкото до годините - там ред няма ... Има и далеч по-млади хора, дори младежи и деца, които вземат лекарства за кръвно налягане. При мен се оказа на наследствена основа - и аз започнах да вземам хапчета около 38-40 г. Попитах лекарката не е ли твърде рано, но нейните думи бяха това, което ти написах. В момента вземам 2 вида хапчета - един бетаблокер и другите са за нервите и сърцето. От зимата вземам и хапчета за холестерола /макар и в минимална доза - явно само с храната не мога да го овладея/. От 4-5 години съм сложила и една магнитна гривна на ръката си и мисля че има много добър ефект. Сега си поддържам 110/80-90 и се чувствам ОК.

Наталка, вероятно ще идваме до Варна през някои почивни дни до края на месеца с половинката, но още не сме решили кога точно. Ще ви пиша, а може и да се видим :roll: Иначе благородно ви завиждам за срещета и ще съм духом с вас :clap:

В тази връзка Марина не е писала мнооого отдавна - някой знае ли нещо за нея. Маринка, обади се как си ако ни четеш :hug:

Миленка, да ти е честит днешния празник :giflo1: Обади се и ти миличко - не се затваряй в себе си :hug:

Вече очите ми се притварят - утре пак :wink:

Спокойна нощ и сладки сънища на всички :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб ное 02, 2013 3:04 am

Здравейте, мили момичета!

Дианка, трудно ти е и напрегнато, но се успокой и си почини! Щом изследванията са добри, не се тревожи. То майчиното сърце е винаги свито и се тревожи, когато децата са неразположени, но се опитай да си спокойна. Ще се моля за вас. Срещите ви със различни специалисти ще ви помогнат да установите причината.
Ивка, бързото ти реагиране и предприемане на мерки е добра стъпка. Следвай съветите на лекарите! Пожелавам ти всичко да се оправи и да се чувстваш отново добре!

Благодаря ви за комплиментите, мили момичета!
Дианка, понякога наистина се чувствам като ученичка, нали съм все сред дечица - то тичаме, гоним се, смеем се, забавляваме се по детски :). Видът ми, според сина ми обаче, не е много ученически - един ден ми забеляза белите коси - бях си оставила косата пусната (обикновено все си я връзвам) и детето толкова се разстрои, че със сълзи на очи ми каза, че не иска да съм баба. Не си бях боядисвала косата 7 години и онзи ден се реших и си я боядисах :).
Хубави почивни дни ви пожелавам!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб ное 02, 2013 3:35 am

Изображение

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб ное 02, 2013 5:40 am

:giflo1: :music: :sun: ДОБРО УТРО И ПРИЯТНИ ПОЧИВНИ ДНИ!

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб ное 02, 2013 5:41 am

Zadushnica.jpg


Заключена