Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » пет ное 08, 2013 9:46 pm

Беше вълнуващ ден.
Лека и спокойна нощ
[youtube]http://youtu.be/Dv1Iqhxc_cI[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб ное 09, 2013 12:36 am

Благодаря ,Кате,че не ни пропускаш нито една вечер :love: :love: !Оценявам жеста и времето,което отделяш!!!
Зарко е в къщи,възвърна ни се конюнктивита,пък и се закашля нещо......Още не знам кога ще го пусна на ясла,надявам се в понеделник.
Имам нова придобивка,купих си парочистачка.На срещата в неделя Танчето ми повлия и реших да си взема.Мисля,че ще ми е голяма помощница,дано!!!!
Лека нощ!Извинете днес ви пренебрегнах малко,но имах и гости.....

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб ное 09, 2013 7:32 am

:winkiss: :giflo1: :sun: :giflo1: :winkiss: Добро утро,мили момичета,хайде на :coffee:,аз подхванах зелето,мисля,че до обяд ще се справя!Момичета,вчера Тони много ни зарадва - за пръв път не плака сутринта и за пръв път е спал следобяд, аз лично много се зарадвах,снощи ми се хвали,че бил мъж и не трябвало да плаче,това дете ме прави толкова радостна и щастлива,обожавам го,питам какво иска да му донесе дядо Коледа,а той ми отговаря - много бонбони,шоколад и зелка,направо сме се смели със сълзи,защо пък зелка??!Хайде милички,засега ви оставям,по - късно пак ще ви пиша - прекрасен и много весел ден на всички!Ивче,как си мило момиче,как се развиват нещата около теб,моля те,пиши???! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб ное 09, 2013 8:01 am

Добро утро :)
Хайде на кафе
Изображение
Днес ще правим бригада при едни приятели, ще се колят бройлери и трябва доста ръка за помощ, така че станах рано и направих баница и кафе за бригадирите, след малко отлитаме :)
Дидка, честита придобивка :clap: , може и аз да се зарибя :love: , а Зарко ще се оправи, това е много упорито заболяване и иска упорито лечение, а е и заразно.
Кате, детето е свикнало вече, а и така трябва, вече сте по-спокойни :thumup:
Хубав, слънчев и щедър ден, веселушки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб ное 09, 2013 8:19 am

zakuska.jpg
Добро утро !!! Днес реших да пиша и аз ......колкото по-вече се усамотяваш ......сякаш толкова по-сле действа .....Притеснено ми е много ,защото наближава датата за прегледа ни в Атина и то уж преглед щеше да е само ,а сега след последното ни посещаване на болницата установих ,че ще влезе в болницата в Атина отново .....може да ви омръзна да четете моите истории ,но понеже това ми е това състоянието в момента ,затова и пиша това .......отново изследвания и ел.енцефалографима на главата ....освен всичко друго около крака ,но проблема не е в това ,но не мога да отида аз ..... :( :? :( не се чувствам спокойна ,а и малкия усеща явно състоянието ми и настоява да го води мъжа ми и оттук нататък ......истории .Дано,моля се от сърце да приключи тоя кошмар и да се успокоя ......знам,че са изпитания ,че Бог ги праща на всички ,но психиката ми се измори много .....остави другата умора ,тя сякаш по не я усещам .....Така е всеки човек си носи кръста ....като се замисля здраво и умно дете без никакви проблеми ,само за няколко секунди как целия ни живот се промени ....знам ,че може и да е и много по-лошо и когато му е тежко му го казвам ,но колкото и пораснал си е дете ....В понеделник нашия остров празнува 101 години от освобождението от Турско робство и е обявен официално почивен ден ,ще присъстват много големи (архиепископа на Гърция,министри и т.н) гости и Стелиос за пръв път ще манифестира ,по принцип има документ от професора,който не разрешава ,а миличкия няколко пъти ни казва "Знаете ли колко години очаквам първата ми манифестация ?!" .......и аз съм в паника ,учителите не разрешават ,той плаче и цирк "Глобус " е майтап пред нас ......и се съгласихме като родители да подпишем декларация,че на наша отговорност ще репетира с децата и ще манифестира ........това е .....Бог да ни пази и закриля !!! Понеже ме попитаха защо се губя ......ето какво ме кара да съм неспокойна .....Радвам се,че всички сте добре ,слагам точка тук поднасям кафето ,усмихвам се и ще се постарая да съм по-редовна .....На всички пожелавам един красив ноемврийски ден ,изпълнен само с позитивизъм и усмивки !!! МАМИ,приготвяй зелето ,че не съм яла години кисело ,а съм му голям фен !!! :wink: НАТАЛИ,лек бригадирски ден и весело изкарване !!! ДИДКА, :thumup: !!!

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » съб ное 09, 2013 8:33 am

Здравейте!
Тази сутрин се събудих много изнервена. Цяла нощ сънувах три различни неща,осъзнавах, че е само сън,но кошмарите бяха толкова реални, че още не мога да се отърся от тях.
Сега гледам през прозореца и си мисля,че денят ще е прекрасен,слънцето грее и те кара да си разтвориш сърцето за нови изживявания :sun: :sun: . Пожелавам ви да са само хубави и приятно вълнуващи.
Аз днес ще си пропусна курса,защото съм обещала на Весито да й помогна да изчистим къщата,че от утре ще си имаме нов член на семейството, най-после се сбъдна мечтата на моята дъщеря-ще си има куче. За нея ще е забавление, а за мен допълнителен ангажимент,но какво да се прави,детето заслужава,а и така поне малко ще се разсейва и няма да мисли колко много й липсва баща й.
Кате, виждам,че днес ще слагаш зелето,то си му е време. Дано да ти се получи добре. Ние за първи път тази година ще останем без зеле, но здраве да е. Ще наблягаме на други салатки.
Дидка, как мина вчера гостуването?
Бони, ти сигурно пак си имаш гости и се въртиш около тях.
Наталка, след вчерашния вълнуващ ден ти пожелавам още един такъв днес!
На всички вас желая същото,добре да си починете и да се заредите за следващата седмица!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб ное 09, 2013 9:14 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/vSyd3ioslHM[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=vSyd3ioslHM

Добро утро :)

Мили прекрасни момичета, БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ ЗА ПОЗДРАВИТЕ И ХУБАВИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
БЪДЕТЕ ВСИЧКИ ЖИВИ И ЗДРАВИ - ВИЕ И СЕМЕЙСТВАТА ВИ :heart: :heart: :heart:

Миле, да е жив и здрав брат ти и винаги да ти е опора :wine:

Миленка, мило момиче - носи с чест името си и нека хубавите случки да превземат живота ти :love: Честито кученце - Веси ще е много щастлива, но основната грижа ще си падне на теб :wink: В това отношение аз по-харесвам котетата за домашни любимци - не изискват извеждане навън. Това си е голяма грижа сутрин и вечер всеки ден - в студ и мраз, в жега и бързане. А когато отсъстваш от дома - все трябва или да го вземаш с теб или някой да го извежда. Ние мислехме след предишната ни котка да не вземаме друго животинче, но ... не е каквото искаме. Големия син си беше взел едно черно коте /като пантера/ на 3 месеца и го гледа 3 години. Е, познайте сега къде е котето :roll: Дружинка ни е като ги няма децата :D

Дианка, липсваш ми когато не пишеш :hug: :hug: :hug: От цялото си сърце се моля за вас да се оправи всичко и Стели да се възстанови напълно. Всеки път ходиш ти с него, сега пък нека тати да го придружи - мъже са, ще си дават кураж :thumup:

Ние наистина имахме гости снощи - нищо че именника си е в София :wink: Ние се почерпихме за негово здраве и за наше, че вчера ни беше сватбения ден - преди 33 години :love: Днес ще шетам у нас, че половинката е на работа :wink:

Хубав и спокоен съботен ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб ное 09, 2013 9:26 am

Здравейте момичета :) ,
и аз май като Дианка и Миленка ми е нещо напреднато
но има и такива дни :D
Моето положени е все същото,пия си лекарствата и пак високо кръвно и то доста,
споменах ви за кардиолога там нямам проблеми,от там на ехограф за бъбреци
и там няма проблеми всичко е ок,урина и пълна кръвна картина ок,
само захарта ми е малко висока 7,9,сега чакам да излезет резултатите за
хормонално изследване за житовидната жлеза,там и аз се съмнявам май ги имам доста от симптомите,
и ще ходя на ендокринолок,ако се окаже че и там съм добре остава на нервна почва да е,
но това състояние ме убива все ми е високо, нормализирам го с лекарствата и след 3-4 часа пак,
а и вече не ми се стой у нас омръзна ми :wink:
Сега ще си ходим до село да видя майчето ми и ние като Катето ще уберм зелето и ще го слагаме в бидон,
а мъжо ще вари огнената течност,без която вечер не сядаме :)
С усмивка на лице ви пожелавам прекрасен ден!
1236578_686812681348808_615080180_n.jpg

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб ное 09, 2013 6:16 pm

:winkiss: :giflo1: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo1: :winkiss: Добра вечер,мили момичета - приготвих зелето,помогна ми съседка,имам прекрасни съседи на етажа и не само,те са далеч от всичко което се случва при други - караници,неуредици,много се уважаваме и си помагаме,да са ми живи и здрави, големи приятелчета са!!! Миленка,Дианка,Ивче - всяка от вас има своята причина да се чувства подтисната и некомфортно,но ви моля,не се капсулирайте,търсете компанията на весели и позитивно настроени хора - Миленче,каквото и да ти кажа ще е излишно,но ти си възхищавам искрено,много верен и обичащ човек си,поздравления мило момиче,честито кученце,обожавам ги - Веси определено ще е щастлива - тия животинки дават на човека толкова обич и привързаност! Дианка,това през което преминаваш не го пожелавам на никого,но те моля,дръж се миличка,ако рухнеш и не ти издържи психиката,кой ще помага на това сладко детенце,нали затова сме майки - да посрещаме изпитанията на времето,да сме силни за да са добре децата ни,горе главата мило дете,след бурята изгрява Слънце,всичко ще се оправи,момченцето ти е упорито и смело,ще преодолее това нелепо положение,а ти си моето силно момиче,искам пак да си веселата и прекрасна Дианка,обичам те!!! :heart: Ивче,нещата при теб вървят към хипертония на нервна почва,така е и при мен,но така с тая подтиснатост няма нищо да се промени,трябва да си много спокойна,работата няма да избяга или да свърши,не проявявай нетърпение,че не си на работа - нима не си достатъчно преуморена,нима точно това бясно темпо не те доведе до това състояние,хайде мило Слънчице,бъди оптимистично настроената Ивка,имала съм много трудни моменти и като прочета какви топли и сърдечни пожелания си отправила към нас,винаги ми е действало невероятно добре,казвам си - всичко ще е наред,щом това момиче е пълно с толкова енергия и хъс,значи и аз мога,благодаря ти за тия моменти миличка!! :winkiss: Дидка,ти си толкова силна,не за първи път ти го казвам,аз лично не познавам друга жена като теб - Заринко ще се оправи,малко е продължително,но имай търпение!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Мили приятелки,пожелавам ви - весела и прекрасна вечер,обичам ви!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб ное 09, 2013 6:22 pm

:winkiss: :giflo1: :night: :giflo1: :winkiss: Дидка и Зарче, дано да сте добре милички - пожелавам ви,лека и прекрасна вечер!!! :hug: :hug: :hug:


Заключена