Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от janova » ср окт 02, 2013 9:25 am

УТРО В ЖЪЛТО.jpg
ДОБРО УТРО И ОТ МЕН!
Толкова е красива есента и въпреки,че стана студено пак я обичам :o !
Това е любимия ми сезон :) !
Малко съм притеснена за почивката,че над 1000 км.ще пътувам,а ми прилошава :( .
И застудяването малко ме обърква,но се надявам да си почина.
МОМИЧЕТА,ЖЕЛАЯ ВИ ХУБАВ ЕСЕНЕН ДЕН!


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср окт 02, 2013 9:31 am

Добро утро!
Благодаря за картинките и клипчетата,много се радва ,чак се изненадва ,нали последно време са подвижни :D .Вечер сам иска да гледа,напомня ми,дори и на нашите с кафетата се смее и вика кафето на мама :wink: :D .
Приятен ден!

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср окт 02, 2013 9:32 am

Миле ,кога ще тръгвате Към края на седмицата времето ще се оправи
Дано там да е по-хубаво,че да можете да разглеждате :thumbsup:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср окт 02, 2013 10:20 am

Добро утро :D
Докато се излюпя и станало обед :)
Поднасям по закъсняло кафе
Изображение
За сега нямаме планове къде ще идем през отпуската, очното налягане на мъж ми е много високо и лекарите говорят за втора операция, към момента всичко съобразяваме с това, а и касата не поема операцията. Живот и здраве да е ще мръднем на някъде, ама и зимнина трябва да се приготви, че я оставих за сега.
И аз затворих терасата, но прибрах гарденията и афаландрата, че тез госпожички :wink: имат претенции.
Миле, дано имате хубаво време и изкарате добре.
Танче, организамът ни сам казва кога има нужда от почивка, така че щом ти се спи си спи :)
Дидка, днес ти е нервно, дано Зарчето вече е по-добре.
Миленче, днес сигурно се вихриш в кухнята в очакване на любимия човек :)
Бони, надви ли потопа, много неприятна работа.
Кате, Ивка, Иле,Дианка, Нинка :hug: :flow1: :hug:
Хубав ден, домакинството ме зове :D :wink:
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » ср окт 02, 2013 10:20 am

Миле, против прилошаването мога да ти препоръчам едни хомеопатични таблетки - коколин - смуче се по една на всеки час като се започне един час преди пътуването. На Весито също й става лошо, но с тях няма проблем. Лек път!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср окт 02, 2013 3:50 pm

Добър ден ,мили приятелки !!! На разъмване спря дъжда и при нас ,но е приятно и слънчево в момента .....ТАНЧЕ ,имам същия проблем като теб ...постоянно ми се спи и се чувствам страшно изморена и някъде около 100така !!! :D :D :D Тук пожеже е остров и сме заобиколени отвсякъде с вода влагата е и с много високи граници ,и ме наболява почти всяко налично кокалче :eeek: ,но какво да се прави всички хубости на едно място не можем да ги имаме .... :wink: и така пийвам си разни противовъзпалителни и се усмихвам ,мислейки се,че всичко някога ще е супер .....това се казва оптимизъм ,от който лъха щастие ....колко ли момичета се смеят ,четейки тия мои обедни вдъхновения ,е ДИДКА ?!Колкото до частни и държавни лекари ......докато свят светува ,мисля,че ще е така .....знаем всички отговорите ,но за жалост много малко е в нашите ръце вероятността да променим нещата .....МИЛЕ ,приятно прекарване ,има в аптечната мрежа много нелекарствени препарати ,които помагат и улесняват неразположението от пътуване ....и аз съм една от тях ,независимо,че пътувам толкова години и ако не са те .....тежко ми и горко ,аз ползвам дъвки ....от Атина до София не спирам .....пристигайки вече усещам как са ми са се схванали челюстите ....интересно ми е къде ,в коя част на Турция ще почиваш .....и аз съм хвърлила око да посетя Турция ,но отсреща срещу нас .....още не зная кога ,но е в плновете ми ,посетих Истанбул за 5 дни и ми хареса ,да си призная ,особено ,ако ти харесват исторически забележителности ,както и да е където и да отиде човек само като се махне от всекидневието ,се чувства обогатен ,здрави да сме само и да имаме възможност ,финансова най-вече ,за да осъществяваме желанията си !!! НАТАЛКА ,всичко най-добро желая ,имам предвид здравето на съпруга ти ,ако е нужна и втора операция ....имам и аз много близка очна лекарка ,по-точно приятелка в Шумен ,една от най-добрите ,бе в Германия и я молиха да остане ,но предпочете да се върне и лекува народа в БГ ,ако имаш нужда сподели ,затова сме приятели ! :) ИЛИНКА ,щом в Търговище е 5 гр. ......толкова ще е в Шумен горе -долу ,ами то си е зима .....желая ти искрено успех и дано всичко ,както го желаеш ,миличка !!!Прави ми впечатление ,че почти нямаме есен вече ,колко много се промени климата .....имам дрехи ,които някога ги ползвах като преходни между два сезона ......а сега от къси ръкави направо на зимни .....МИЛЕНКА ,Виви ми е много уравновесено момиче за възрастта ,дано и за в бъдеще е така и не ми създава проблеми в тая възраст ,която чуваме и виждаме какво ли не ,и аз така си мислех кога бе бебешок ,а сега полудевойка ....,здрави да са само и ума им да е на място ,се моля !Виж момчетата са друг сорт :eek: :confused: :eek: ,но и при тях поработиш ли малко по-вечко ,резултата е на лице :wink: . НИНКА ,е по-веща на тема момчета ,както и БОНИ и въобще мъжките майки !!!Писах много ,но това чувствах в момента ,да се похваля с Тапер предните седмици имам чудесни продажби и се чудя дали да не хвърля око на една екскурзия до Париж .....то и припкане е нужно ,но нали в тоя живот винаги трябва да имаме стимул за нещо ?! Ето ,един пък и да не успея .....поне ще се помъча !!! :thumup: Виви все ме напътства и ми дава кураж ....."Я се замисли от летището до Париж и обратно всичко платено .....я се замисли само???!!!" На моменти ми бута толкова фитили .....това сладко момиченце ,че чак почвам и да се позамислям :yee: :yee: :yee: МАМИ ,приготви от новата лютеничка по някоя филийка ,малко сиренце и съм готова за телепортация ,поздрави на Митака ,и целувки за ТОНИ !!!Лек и пиятен остатък от деня ,една песничка от мен за вас с много обич и приятелски чувства ,правете каквото ви е приятно ,уважавайте себе си ,за да ви ценят и останалите .......и не забравяйте да се усмихвате !!! На всички момичета ,които не успях да спомена :heart: :giflo1: :heart: )...[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Qq6L2F8ae4Q[/youtube]

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср окт 02, 2013 4:38 pm

http://www.youtube.com/watch?v=uYyYLICpq3g Един от любимите не само на мен ,а почти на всички гърци голям певец Пасхалис Терзис ...........един певец ,стиховете на песните му ,които говорят направо в сърцето !!!Поздрав за всички сладуранки-веселушки!!! :heart: :heart: :heart:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср окт 02, 2013 7:11 pm

:winkiss: :giflo1: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo1: :winkiss: Привет момичета - Дианка,напълни ми сърцето и душата с твоята неподправена искреност,позитивизъм,доброта и не на последно място - музиката,прекрасна песен,мислено се пренесох в Гърция - тая невероятно красива страна, да си жива и здрава миличка,когато те чета тук ме зареждаш положително за дни напред,благодаря ти от сърце!Вратата на дома ни е отворена винаги за теб - чакаме те на лютеничка и още нещо, същото се отнася за всяка от вас,мили приятелки - винаги и по всяко време сте добре дошли!!! Миле,много се радвам за теб,не се притеснявай за пътуването има много добри медикаменти за такива случаи,дано случите хубаво време и почивката да стане незабравима. :clap: :thumbsup: Дидка,как сте мила??? Натали,аз също съм с високо очно налягане,дори не са ми намекнали за операция,че кой ли да го стори тук в провинцията, дано съпругът ти намери разрешение на проблема,успех! :thumbsup: Това е засега милички,по -късно пак ще ви драсна! :winkiss: :winkiss: :heart: :winkiss: :winkiss:

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » ср окт 02, 2013 7:59 pm

Ето една голяма почерпка от мен за всички вас :D
Изображение

Днес получих чаканото обаждане :clap: :clap: :clap: одобрена съм и утре отивам да си взема документите за започване на работа :thumup: :thumup: :thumup: :thumup:
Дианка, в Шумен температурата наистина не е по-различна :) по стечение на обстоятелствата ще пътувам до там всеки ден :)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср окт 02, 2013 8:21 pm

:winkiss: :giflo2: :night: :giflo2: :winkiss: Илинка - ЧЕСТИТО миличка,пожелавам ти много успехи в новата работа!!! :winkiss: :giflo1: :winkiss: Мили момичета,пожелавам ви весела,приятна и спокойна вечер!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Заключена