Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » вт окт 15, 2013 10:13 pm

Добра вечер :D
Дианка, добре е, че ти харесва местоработата, така ще си удовлетворена и ще я вършиш с удоволствие :)
Дидка, Миле нещо ми се губите днес :thinking:
Миленка и тя отдавна не е писала :thinking:
Танче, ето нещо за четене http://www.booksbg.org/booksbg/
Кате, кротна ли се вече със зимнината, то не се спря бе жена :D
Бони, успяваш ли да си починеш :)
Аз днес от разходки из града се уморих, то като на работа цял ден рендосвам стола така е :)
Лека и спокойна вечер
[youtube]http://youtu.be/NrV6gAG4ymM[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » вт окт 15, 2013 10:53 pm

ДОБРА БЕЧЕР!
Цял предиобед имах проблем с интернета,не успях да кача поста си :( .
А следобед при майка ми. На 87 год. и живее сама.Чака ме и иска да постоя повечко време .
ДИАНКА, :thumup: !
ТАНЧЕ,хубаво е,че ръката ти зараства добре :thumup: !
НАТАЛКА,и аз ще се възползвам от линка за четене :) !
БОНИ :night:, ВЯРЧЕ :night: ,ДИДКА :night: ,ДИАНКА :night: ,ЙОАНКА :night: ,
ИВЕ :night: ,ИЛИНКА :night: ,КАТЕ :night: ,МИЛЕНКА :night: ,НАТАЛКА :night: ,
НИНКА :night: ,ТАНЧЕ :night: СПОКОЙНА НОЩ ВИ ЖЕЛАЯ!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср окт 16, 2013 12:27 am

Здравейте, мили момичета!

Благодаря на всички за съветите и успокоителните думи. Аз съм голяма паника - за всичко много се притеснявам в началото, но после вече свиквам и не се шашкам толкова :). Изпрах всички дрехи, завивки, напръсках всички мебели, и неща, които не могат да се перат и какво ли още не, въпреки, че те не могат да живеят извън косата, не могат да скачат, а само се предават ако косата ти има допир с косата на този, който ги има. Изчетох всичко за тези гадинки и порбата с тях. Не е толкова страшно, но някои статии са попресилени.
Подстригах се, но не съжалявам. Така се чувствам по-добре с по-малко коса, по-бързо и лесно за поддържане. Косата ми наистина се нуждаеше от освежаване, много капеше и навсякъде мои косми, беше ми писнало. В момента, в който хванахме паразитите, ги третирахме и малко се поуспокоих. На другия ден се подстригах и съвсем ми олекна :). Хванали сме ги в началото (брояха се на пръсти) и това е добре. Спомням си като дете от един летен лагер се прибрах плъпнала с въшки и стотици гниди. Въобще не се страхувахме тогава. Приятелката ми имаше коса до кръста и когато й казах да не идва при мен да си играем, тя напротив - идваше и лягаше до мен в леглото, пощеше ми гнидите :). От както съм родител за най-малкото нещо се притеснявам, но явно това е нормално :).
Нямах много време напоследък да чета форума и съм пропуснала именниците. Със закъснение пожелавам на близките на Илето, Бони, Ивка (дано не пропускам някой) всичко най-добро!
Иле, поздравления за новата работа! Така също и на Дидка и Дианка - радвам се за вас! Пожелавам ви много успехи и удовлетворение от това, с което се занимавате!
Желая на всички топли и пъстроцветни есенни дни! Ще гледам да намирам време и възможност да се включвам по-често при вас!
Поздрави!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср окт 16, 2013 7:08 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/lKZNmsRfUTk[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=lKZNmsRfUTk

Добро утро :)

В свежата есенна утрин с удоволствие ви поднасям по чаша горещо кафе :coffee: Днес няма мъгла и е много приятно, макар и още тъмничко навън :wink:

Наталка, успявам някак си - в повечето дни излизаме рано и се прибираме по-късничко. Използвам че мъжа ми е с колата на работа и ползвам него за придвижване. Иначе готвя все набързичко, но какво да се прави - като няма деца покрай нас, съобразяваме се само със себе си :)

Йоанка, добре си решила проблема - за съжаление от тези гадинки няма спасение. Сега пък си с нова визия, а промяната винаги се отразява положително :thumup:

Дианка мила, ето че и при теб нещата се подреждат - каквото си намислиш става така, както ти се иска. Успех и дано бабата и дядото не са капризни :thumup:

Дидка сладурче, успешно пътуване утре и чудесни резултати очакваме :hug: :hug: :hug:

И Катя, и Дидка нищо не казвате за малките сладури - как са в яслата? Тони спря ли да плаче, а Зари как е с новата лелка :roll:

Миле, ти започна ли работа след отпуската?

Танче, чудесно е че ръката зараства добре - това е знак да намалиш темпото. Почивай повече :tongue:

Макар че не пиша за всички, мисля си за вас и ви обичам :love:

Хубав ден и много усмивки Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » ср окт 16, 2013 8:22 am

ДОБРО УТРО!
БОНИ,прекрасна :music: !ЛЕК ДЕН :giflo1: !
На работа съм на 25 окт.Сега пера,пера и не съхне.Днес е мъгливо и много влажно :( !
Довечера ще имам гости.Племенницата ми с децата(Сашко на 6год.,Камелия на 4год.)и мъжа ѝ. :)
Така че,трябва да се приготвя :chef: .
НА ВСИЧКИ ЖЕЛАЯ ХУБАВА СРЯДА С МНОГО УСМИВКИ И :sun: !

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср окт 16, 2013 8:46 am

:winkiss: :giflo1: :sun: :giflo1: :winkiss: Добро утро,мили момичета,благодаря за :coffee: .Бони,снощи пак ви е люляло,не пишеш нищо,явно вече свикнахте с люлеещият ритъм на Вранча, питаш за Тони - при нас промяна няма,все така плаче,не спи там,казват,че се хранел,но още като се прибере иска храна и заспива рано,рано - няма да свикне,то се видя,Ина изчаква да застуди и ако е все така ще си го гледа до навършване на 3г.,помагаме им,не можем да сме безразлични към това стресово състояние на детето - много е уплашен,започна да говори бързо повтаряйки едно и също по няколко пъти,изпитва страх майка му да го оставя дори за малко сам,това е миличка при нас.Йоанка,браво момиче,само така те искам - какво се панираш заради тия гадинки - има оправия! Прекрасен ден на всички пожелавам!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср окт 16, 2013 9:32 am

Добро утро :)
Първо е кафето и после останалото :coffee: :)
Изображение
И аз като Милето пера, ама с тази мъгла ще втаса на простора, но тук в този сезон си е така и уж трябва да сме свикнали, а пак си е досадно.
Видях новата иконка и много ми хареса, вместо да пиша списъка на ръка - хоп и готово :clap: :clap: :clap:
Йоанка, честита нова прическа :)
Лек ден, веселушки :)
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср окт 16, 2013 9:52 am

Добро утро девойки
писах писах пък го изтрих
Натали благодаря за линковите-ще се възползвам
Усмихнат ден ви желая
Изображение

кликнете върху фигурите
http://www.audepicault.com/fanfare/fanfare.htm
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср окт 16, 2013 11:01 am

Здравейте момичета :) ,
то май всички сме се юрнали да перем и аз така и тук мъгла голяма :)
Йоанка,видя ли миличка справила си се не е толкова страшно :clap:
Даианка,радвам се,че ти допада и харесва новата работа,но и за миг не съм се съмнявала в тебе :thumup:
Бони,така сме ние работещите едни на смени други от сутрин до здрач и все не ни стига времето,но се оправяме някак си :D
Наталка,как е половинката,нищо не пишеш какво става с прегледите :? (или съм пропуснала)
Миле,наслаждавай се на отпуската си,приготви се за довечера :)
Кате,така е с децата,миличките изживяват стрес :wink:
Дидка,нищо не пишеш за работата за Зарко :?
Верче,ти как си мила :)
Таничка,свикнали с бездействието(то пък как ли се свиква,никак),е нали си при мама няма да ти е много скучно :)
Иле,влезе ли в ритъма на ежедневието :eeek:
Аз,ще ставам,че кухнята ме зове,а и след около 2 часа на работа,а на вас желая
една усмихната, спорна, доходна, безаварийна и много положителна сряда...
1234339_686324714730938_284624144_n.jpg

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » ср окт 16, 2013 11:43 am

Здравейте мили момичета!
Йоанка, честита нова прическа! А така, не се шашкай за всичко(намерил се кой да ти каже), за всяко нещо има решение :thumup:
Наталка, нещо съм пропуснала - каква нова иконка си видяла :thinking:
Много се радвам за Танчето, нека ръката оздравее по-бързо :thumup:
Кате, има някои деца, които не свикват в яслата. Нашето момче Дани не можа да свикне и го спряхме. Като навърши з год. тръгна на градина, а там няма проблем. Желая ви успех :thumup:
Миле, почивай си повече! Приятна отпуска! :D
Ивче, добре съм(трябва да съм добре). Утре съм на работа, разменихме си смените с моята дъщеря, за да можем да водим децата. Марти ни е в първи клас и много добре се справя с писането, със смятането, много е кротичък и много го хвали госпожата(на баба момчето) :D :love: :D :love:
Обичам ви всички момичета, отивам да готвя и приятен ден засега :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Заключена