Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » пет сеп 06, 2013 8:02 am

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
Добро утро и приятни почивни дни!
Кате,добро утро :love: ,виждам те!


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет сеп 06, 2013 8:39 am

Добро утро и честит празник.
Дано сегашните политици да заработят за благото на народа и страната ни
Изображение
Поднасям по кафе и почвам по задачи :D
Изображение
Хубав и усмихнат ден, веселушки

Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет сеп 06, 2013 9:26 am

Изображение

Добро утро :giflo1: :giflo1: :giflo1:

ЧЕСТИТ ДЕН НА СЪЕДИНЕНИЕТО - ДАНО БОГ НИ ПОМОГНЕ ДА НЕ ЗАБРАВЯМЕ, ЧЕ СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА Изображение

[youtube]http://youtu.be/AEZ055md2zw[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=AEZ055md2zw

Мили момичета, благодаря ви за кафенцата и поздравите :hug: :hug: :hug: И аз съм с чаша кафе :coffee: и чета из нета :wink: Тези дни пак съм си сама у дома - половинката е по цял ден на работа :roll: Намирам си домашни занимания и мнооого нет ...

Дидка, надявам се вече да сте напълно оздравели и да сте готови за нови лудории :)

Кате, как беше Тони вчера в яслата - явно раздялата сутрин е трудна, а после как е?

Миленка мила, ти започна ли вече занятия? Като е на работа човек времето минава по-бързо :thumup: Разбирам колко ви е трудно с Веси, със сигурност и на таткото - дано да успеете да подредите нещата така, че да си намери отново работа тук и да сте заедно :thumup: А ти се появявай по-честичко тук - хем ние те "виждаме", хем ти -нас :tongue:

Дианка, появи ли се вече на хоризонта - как сте миличко :hug:

На всички неспоменати момичета - мисля си и за вас :hug: :hug: :hug:

Хубав и усмихнат почивен ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пет сеп 06, 2013 10:01 am

ДОБРО УТРО ,МОМИЧЕТА!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
ZA DNES.jpg


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пет сеп 06, 2013 10:08 am

ХУБАВ ПРАЗНИЧЕН ДЕН ВИ ПОЖЕЛАВАМ!
ПРИЯТНИ ПОЧИВНИ ДНИ!
сладък и усмихнат ден.jpg

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет сеп 06, 2013 12:50 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo1: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo1: Бони, няма промяна мила,нещата са все още на това ниво - почти непрекъснато плаче,дави се и повръща,не се храни там,като че ли търпението ни се изчерпва - ще изчакаме идващата седмица и решаваме, остава или го гледаме в къщи. :confused: Момичета,при нас е доста горещо,бяха опразнили басейна,но отново го напълниха и продължава сезона,дано да е до Нова година :thumup: Пожелавам ви много прекрасен ден на всички !!! :heart: :heart: :giflo2: :heart: :heart: :giflo2: :heart: :heart: :giflo2: :heart: :heart:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет сеп 06, 2013 1:16 pm

[youtube]http://youtu.be/KGyvg-o_wdI[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=KGyvg-o_wdI

Това е НАШАТА БЪЛГАРИЯ - НА ХОРАТА, НЕ НА ПОЛИТИЦИТЕ :love: ТЯ Е ВЕЧНА И НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА НИ Я ОТНЕМЕ - ПРИРОДАТА, ЗЕМЯТА, МИНАЛОТО НИ, ВСИЧКО СИ Е НАШЕ :heart: :heart: :heart:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет сеп 06, 2013 2:30 pm

Кате,има време,Тони ще се справи.Ще дойде ден и нама до иска да си тръгва.Колко е важно и персонала там да ги "подхване"
с внимание.
Аз много се притесних и изнервих,Зарко почти не се храни,мн. е раздразнен...Вади 3 зъба едновременно,и вируса,запушен
нос...Дано е от това,станаха 6 дни така.
Водих го днес да рита топка,оправи си малко настроението..Утре може би ще видим бебе Йоанка и кака й,на приятелката ми от Русе.Но не е сигурно докъде ще й стигне времето,пъък й казах,че сме болни...

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет сеп 06, 2013 5:45 pm

:winkiss: :giflo2: :heart: :winkiss: Дидка,миличка,благодаря за куража,които ми даваш,но там е работата,че лелите са едни надути и казвали на Инка,че искал много вода,мисля,че това е нещо нормално,той по принцип пие големи количества вода - когато тя отишла да го вземе на обяд,заварила в гръб как една от лелите се подиграва с детето относно желанието му да пие вода,представяш ли си,има много оплаквания от тая ясла,но другите са доста далеч от тях,ще потърпим и .....решаваме,това е,ако не настъпи промяна.Много се е събрало на Зарко,тая съвкупност от неразположения,представяш ли си,как се чувства миличкия,дано скоро отзвучи всичко това - както разбирам Зари ще свикне по - бързо от Тони в яслата,браво на детенцето,юначе сладко!Хайде миличка,пожелавам ви бързо възстановяване !!! :thumbsup: :hug: :hug: :hug:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет сеп 06, 2013 6:19 pm

Здравейте момичета
Най после свърших за днес заплануваното и седнах да видя какво правите на едно закъсняло следобедно :coffee:
Дидка ,Зарко може да няма вирус такива симптоми понякога има и от зъбите
Мисля че Зарко и Тони ще свикнат И двамата са много обгрижвани и изведнъж лелките които не им обръщат много внимание
В началото сигурно е доста стресиращо но ще свикнат Колкото по рано толкова по-добре Чакат ги още много препятствия
Момичета желая ви една прекрасна вечер
Изображение
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Заключена