Как тече денят на Веселите готвачи? - Август '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от ninka71 » пет авг 30, 2013 4:04 pm

Здравейте!

Бони,Честит Имен Ден,на Александър!
Да е жив и здрав!
С много щастие и късмет,да е изпълнен всеки ден от живота му!

Изображение
Наздраве!И весел празник!
Изображение

И,за мама,разбира се с много обич!
Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет авг 30, 2013 4:35 pm

Да ви споделя нещо смешно/поне за мен/-мялкия отива до вратата и вика-тати да дойде.На мен не ми се измисляше в момента къде е баща му и отговарям/за пръв път/-сори.Погледна ме мн .замислено, поклати глава и" няма сори,тцне искам сори"И тфй ка

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет авг 30, 2013 6:30 pm

Миле, Или, Кате, Наталка, Дидка, Верче, Нинка - дано не пропускам някой, БЛАГОДАРЯ ВИ МИЛИ МОМИЧЕТА ОТ СЪРЦЕ ЗА ПОЗДРАВЛЕНИЯТА :hug: :hug: :hug: НЕКА ВСИЧКИ СМЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДА СЕ РАДВАМЕ НА УСПЕХИТЕ НА НАШИТЕ ДЕЦА :love: :love: :love:

Това е за вас:

Изображение

На всички желая спокоина и хубава вечер и разкошни почивни дни :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет авг 30, 2013 7:27 pm

Хубава вечер
[youtube]http://youtu.be/QFl0aa3-gYA[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет авг 30, 2013 8:46 pm

:winkiss: :giflo1: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo1: :winkiss: Добра вечер,мили момичета - пиша ви,за да разберете,че оцелях след тия два чувала чушки - всичко е вече прибрано,аз изкъпана и седнала вече със вас,изморена,но много доволна от резултата.Замислила съм голям купон за рождения ми ден,тъй като имам годишнина тая година,гостите са вече поканени,тортата поръчана,остава да приготвя храната,но ще ползвам услугите и на Грил -бар - прекрасни и здравословни храни приготвят.Като отмине празника,ще ходим с брат ми на плодово - зеленчукова борса близо до града за камби,карфиоли,зеле и естествено още чушки - приготвям зимнина и за малката дъщеря,после ще почивам вече доволна и щастлива от направеното.Спирам,че мисля да не ви отегчавам с моите зимни приготовления - сега ви пожелавам прекрасна вечер !!! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » пет авг 30, 2013 8:48 pm

Днес много се уморих...с едни доматииии.....със сигурност ще ги сънувам,но ще рискувам и ще си легна....
Лека нощ,приятелчета мили!
Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет авг 30, 2013 8:54 pm

:winkiss: :winkiss: :giflo2: :night: :giflo2: :winkiss: :winkiss: Дидка,така ще е вече - нашето момче расте и започва да разбира и разсъждава,трябва да си готова за много,много въпроси.Тони ще е на ясла във вторник,че лекарката му отсъства от града и не могат да вземат документите - още един ден спокойствие за нас,Инка е пред нервен срив,от притеснение отслабна много, сега тежи 50кг.не мога да я успокоя по никакъв начин,а много иска детето да е сред деца,да се социализира - във вторник ще го водим тримата и ще обикаляме да видим ще плаче ли?!Лека и приятна вечер ви пожелавам милички!!! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет авг 30, 2013 11:00 pm

Кате,браво на теб,мн.рбота си свършила.И аз вчера от притеснение станах вир вода.От твоите думи съдя,извеждате Тони
често навън и затова смятам,че бързо ще се адаптира.Все още се притеснявам от коша
рите там-с мн ниски решетки са
а Зарко е висок,освен това мн виси на рещетката в къщи,а там ще му е някъде над коляното.Отделно не успях да видя с как
ви чаршафи са-вади ги,слага ги ня главата си и тича в кошарата...Направо не знам..
Спокойна нощ на всички!Ако пропускам нещо и някого не ми се сърдете.

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » съб авг 31, 2013 6:25 am

Дидка, успокой се миличко :hug: :hug: :hug: всичко ще бъде наред :thumup: Зари ще свикне, кошарките не са страшни, нали ги гледат, а за чаршафите- не поискаха ли да си занесеш? На него ще му хареса, ще свикне . е със сигурност ще има и моменти когато ще се сбие с някое дете или ще му се скара някоя от леличките, но ти не се притеснявай, така ще порасне.

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » съб авг 31, 2013 6:36 am

Добро съботно утро, приятелки!
Сега сипвам кафето и се залавям за работа :D Днес ме чака един консервен комбинат. Мъжа ми донесе една голяма кофа със сини сливи, а аз купих продукти за лютеница. Преди два дена пробвах рецептата от сайта за Лютеница на фурна и много ми хареса, та сега ще направя от нея. Реших и да си смеля домати, чушки, моркови и подправки за зимата, така че днес ще е весело... :o , но първо кафето



Изображение


Заключена