Как тече денят на Веселите готвачи? - Август '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от janova » съб авг 03, 2013 8:55 pm

ПРИЯТНА ВЕЧЕР!
ТИХА И СПОКОЙНА НОЩ!


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб авг 03, 2013 9:15 pm

:winkiss: :winkiss: :giflo2: :night: :giflo2: :winkiss: :winkiss: Приятна вечер, лека и спокойна нощ,мили момичета!!! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб авг 03, 2013 9:48 pm

Хубава вечер и лека нощ
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб авг 03, 2013 10:08 pm

Кате,цял ден се разхождах,обикалях магазините,зяяяяяяяяпах витрините,пих кафе с две приятелки ,но поотделно,починах си.Така обичам обувки и чанти да си купувам,имам мания към тях.Но сега съм с кецове и нещо удобно за количка и малко дете.Като тръгна на работа ще се ,,върна към себе си,, в обличането и обуването :wink: :) .И аз съм човек,имах нужда да ,,разпусна,,и взех да си го позволявам.В събота нищо не правя,в неделя шетам,пазаря.......Но това през седмица,малкия като е при татко си.Единственото,което ще свърша е да пусна пералня :wink: .
Дианка,ето това си ти :wink: :wink: .
Лека нощ !Ако се сетя нещо пак ще ви пиша :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:
Свикнала съм с всяка една от вас и ви мисля как сте ,къде сте,какво правите.....така си е :giflo1: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед авг 04, 2013 7:35 am

Добро утро момичета
Дидка ,на това му викам релакс
Дано имаш по често такива дни
Виждам че всички тук са добре , само Бони не я виждам
Ехоооо хайде на кафе
Изображение
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед авг 04, 2013 7:59 am

:winkiss: :winkiss: :giflo2: :sun: :giflo2: :winkiss: :winkiss: Добро утро, Таничка - раничко си станала и си поднесла красиво :coffee: ,сядам и аз.Дидка, така ми харесваш много,браво миличка!!! :clap: :thumbsup: Засега ще пожелая на всички прекрасен и много хубав ден,а по - късно ще се върна отново при вас. :music: :music: :sun: :music: :music: :music:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед авг 04, 2013 8:39 am

Добро утро!
Мерси,Танче,дано.
Нали,Кате :wink: :) .
Приятен ден,Миле,да си починеш хубаво :giflo1:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » нед авг 04, 2013 8:58 am

Добро утро!
Сядам и аз на кафе при Катето и Танчето :D .

Изображение

Днес започвам да приготвям багажа за Балкана :clap: . Вече нямам търпение да тръгнем. Имам отчайваща нужда да се откъсна от динамиката и шума на града и да забравя за десет дни за всички проблеми и трудности, като се върнем ще мисля как да се справям с тях.
Очертава ми се доста натоварена програма - на обяд ще ходим на гости в майка ми, а довечера в Летния театър се открива Международния фолклорен фестивал и естествено ние ще сме там, Весито само за това говори от една седмица. Жалко, че ще успеем да гледаме само първия ден, но здраве да е , догодина повече. Преди това ще се разходим и по Алеята на книгата, може да си харесаме нещо. Няма да пропуснем и Панаира на занаятите.
Пожелавам ви една усмихната и спокойна неделя!

Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед авг 04, 2013 12:57 pm

8021840-santorini-church-oia--greece--vacation-background.jpg
Днес е неделя......мързеливо,топло и ......леко скучно .... :D затова и се приютявам към вашата компания ! Поднасям доза оптимизъм (без него накъде) ,много усмивки и пожелания за много късмет!!! :) :) :) Май трябва да посетя и кухнята,че наближава обяд ........а за днес все още нищо готово ,не че някой все още търси ядене ,но за да сме изрядни!!!!! :hungry: :) :hungry:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед авг 04, 2013 1:33 pm

:winkiss: :winkiss: :giflo2: :sun: :giflo2: :winkiss: :winkiss: Днес доста сме оредяли,но така е в почивните дни.Миленче, страхотна програма за днес имате с Веси,браво на вас сладурчета :clap: :thumbsup: :clap: Пожелавам ви невероятно хубава и приятна почивка в планината,заредете се добре,за да издържите после на ритъма на града,нека ви е весело и незабравимо!!! :thumup: Дианка, днес не си в добра кондиция,доста пестелива на думи,явно жегата те измъчва хубавице мила.Днес и Наталчето липсва,кой знае към кои манастири е забила,дано се сети да пише после?! Където и да се намира всякоя от вас,нека се чувства весела,радостна и много щастлива ! Ако има свободни и желаещи да се срещнем - елате тук,прекрасно е,чакам ви! :heart:


Заключена