Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » вт май 28, 2013 11:28 pm

Ивка,мерси!Сега се уча с този фейсбук и дори не знаех как да ти отговоря :ooppss: :ooppss: :ooppss: !Лека нощ!


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср май 29, 2013 6:55 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/Wn_55gcsEm4[/youtube]
https://www.youtube.com/watch?v=Wn_55gcsEm4

Добро утро :)

Добре дошъл ден, добре дошла сряда :giflo1: :giflo1: :giflo1:
Едно е сигурно - каквото и да правим днес, ще ни върви по вода... денят ще е успешен за всички :) Ето и кафето пристига :coffee:

Дидка мила, не се коси - щом сте здрави, всичко е поправимо :thumup: Вярно, неприятно е - но този, който е направил злината просто не знае, че "Който зло мисли, зло намира". Усмихни се и просто забрави :hug: :hug: :hug:

Дианка, дано всичко е ОК около вас :heart: :heart: :heart:

Цветен ден, слънчево настроение и много късмет Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср май 29, 2013 7:58 am

:giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: Добро утро - Бони, много си самотна тая сутрин,сядам на :coffee: с теб и ще чакам останалите прекрасни дами.Вчера изкарахме чудесен рожден ден на Тони,бяхме на заведение - с много гости,дечица,остава незабравимо! Дидка, нали знаеш,че злото и лошотията нямат почивен ден,не се притеснявай мила,шарен свят - има от всичко и зло и добро,дано доброто трайно се настани в живота ти и ти носи много радост :thumbsup: Непрекъснато си мисля за Дианка и Стилиянош - дано всичко се оправи.Мили момичета, пожелавам ви прекрасен и много успешен ден. :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср май 29, 2013 8:09 am

Добро утро :D
Нов ден с нови радости и кафето идва
Изображение
Кате, радвам се, че сте имали незабравим празник :clap:
Дидка, вече си по-спокойна, нали :D
Дианка, как сте, усеща се липсата ти, всичко ще е наред, мила :hug: :hug: :hug:
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср май 29, 2013 8:21 am

[youtube]http://youtu.be/yNtpnrQQoj8[/youtube]
Здравейте Сега ставам и нямам никакво време за писане ,но мислено съм с вас
желая ви прекрасен ден
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср май 29, 2013 1:31 pm

Здравейте ,момичета!
Намерих количка :) .Една приятелка ще ми прати нейната.Трябва да пристигне утре или вдругиден.Исках на 1 юни да заведа малкия в Морската градина и .......ще успея.Иле,мерси,че търси с мен.От години домоуправителя в кооперацията ме пита кой влиза и излиза в къщи.Дори в началото е искал лични данни на бившия ми мъж/и ,,насила,,го записа в домовата книга,че живеел тук,тъй като понякога преспиваше у нас.И не само мен.И ми обяснява,че така опазвал етажната собственост и лични неща/велосипеди,детски колички../на стълбището.Тази сутрин му казах,че въпросите към мен са дотук,не виждам какво е опазил.Че ми писна в моя собствен дом някой да ми прави разписание.
Притеснявам се за Дианка.Така ми се иска да успее да драсне два реда.
Хубав ден ,приятелки!

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » ср май 29, 2013 2:27 pm

Здравейте!
Дидка, дано със счупената количка неприятните неща около вас да са приключили. Все пак нали знаеш поговорката - всяко зло е за добро. Ето таткото на Зарко разбра, че има моменти, в които наистина имате нужда от него :) . Убедила си се и в силата на приятелството - какво по-хубаво да имаш до себе си хора, които да ти подадат ръка в труден момент. Пожелавам ви да си изкарате много весело на първи и да подариш на малкия сладур незабравим празник!
Аз също надничам за новини от Дианка, но на нея едва ли й е било до компютър вчера. Да се надяваме, че операцията е минала успешно!
При нас също нещата не се развиват добре - Весито от два дни е болна, вечер и сутрин вдига висока температура :( . С баща й я обикаляме на смени, защото и двамата сме на работа - вчера той си остана вкъщи, днес съм аз. Горкото ми детенце, пребледняла и отпусната е, не съм свикнала да я гледам такава. Дано да се оправи, че след два дни е рожденичка - всичко вече е организирано и тя чака с нетърпение големия ден.
Днес моя татко става на 65 години, да ви почерпя за негово здраве! Да ни е жив и здрав и да е край нас още дълги години!

Изображение

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » ср май 29, 2013 3:02 pm

Здравейте :chef:
Дидка, много неприятна случка, хора всякакви, но нали знаеш - за човешката злоба почивен ден няма. Всеки рано или късно си получава за сторените злини. Дано си изкарате добре Деня на детето, все пак има и добри хора, ето ще ти изпратят количка и нещата се нареждат. :thumup:
Дианка, всички мислим за теб и Стелиянош, дано е минала успешно операцията. Зная, че не ти е до компютъра, но ние сме с теб и те подкрепяме :hug: :hug: :hug:
Миленка, дано се оправи Весито да си изкара добре рождения ден :celebrate:
Миленка, честит рожден ден на баща ти! Да е жив и здрав, да се обичате и уважавате, да си помагате и да е с вас дълги години!
Изображение
ВЕСЕЛО ПРАЗНУВАНЕ!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » ср май 29, 2013 3:32 pm

МИЛЕНКА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТАТКО ТИ ! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И ОЩЕ МНОГО РОЖДЕННИ ДНИ ДА ПОСРЕЩАТЕ ЗАЕДНО!

Дидка, радвам се че си намерила количка.
Дианка, дано всичко е наред :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср май 29, 2013 4:03 pm

:celebrate: :happybd: :celebrate: МИЛЕНЧЕ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИЛИЯТ ТИ БАЩА - ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ, А ВИЕ ДА ГО ДАРИТЕ С МНОГО ОБИЧ И ЩАСТИЕ! :gift: :cake: :gift: :celebrate: :happybd: :celebrate: :flow2: :flow2: :flow1: :baloons: :flow2: :flow2: :flow1: :flow2: :flow2: Миленка, много съжалявам за състоянието но Веси, от сърце й пожелавам бързо оздравяване и много весел рожден ден.Всичко добро,миличка! :giflo2: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :giflo2: :hug: :hug: :hug:


Заключена