Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » съб мар 16, 2013 10:03 am

Хайде и аз с кафето
Изображение
Дидка, права си, тук винаги е слънчево.
Днес имам излизане по магазините, трябва да купя подарък за Тодоров ден и то за мъж, знаете колко е трудно, но това ще е приятно задължение, човека е скъп приятел и заслужава много :)
Хубав и весел да е денят ни,веселушки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » съб мар 16, 2013 10:42 am

Чакайтеееееееее..и аз идвам с кафето :coffee:
Малко позакъснях тази сутрин, но гледам че сте оставили почерпка и за мен :)
Кате ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА РОЖДЕННИЧКАТА! ДЪЛГИ ГОДИНИ ДА ВИ РАДВА И ДА ПРАЗНУВАТЕ ЗАЕДНО!
Изображение

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН РАЛИ ! МНОГО,МНОГО ЗДРАВЕ И ЛЮБОВ!
Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб мар 16, 2013 12:47 pm

Добър ден,девойки мили и красиви!!! От вчера БОНИ,битката с моя вирус я загубих....току-що прочетох,че и с теб се шегува стомашен вирус.....я да видим до къде ще стигнат тия шеги???!!! Надявам се утре всичко да е по-розово и да сме пълноценни!!! Днес ,много шарено и весело е тук ......пожелания ,рожденнички ....и много доброта и внимание !!! Мила МАМИ,да ти е жива,здрава и опора както ти на нея ,така и Ина на теб!!! ИНА ,здраве,късмет ,любов и щастие!!!
4rd rozi4erweni.jpg
МАМИ,мила мамо ,за теб
4erveni rozi +laleta rozovi.jpg
Ето и една изненада от РАЛИ днес. РАЛИ,здраве,късмет и щастие!!!
wallpaper_1186-4.jpg
На всички празнуващи НАЗДРАВЕ и весело прекарване на днешния празничен ден !!! На всички Веселушки приятен и весел ден!!!
capuccino-wallpaper-1280x800.jpg

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » съб мар 16, 2013 12:55 pm

Здравейте! Виждам, че и днес си имаме рожденници! Колко е хубаво тук - цветно и празнично! Нищо, че навън е студено и мрачно, при нас е топло и уютно.

Рали, честит рожден ден! Бъди здрава, много обичана и нека изживееш безброй хубави моменти в живота! Нека всичко лошо да е останало зад гърба ти! Весел празник!

Изображение

Изображение


Кате, да ви е жива и здрава рожденничката! Да има много късмет, да бъде винаги много обичана и уважавана и да е безкрайно щастлива! А вие с Митачето да сте все край нея и да я обграждате с много любов и грижи!

За Ина

Изображение

Изображение

И за теб
Изображение

Хубав и весел празник и наздраве!


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб мар 16, 2013 1:37 pm

Момичета мили,вие сте невероятни - БЛАГОДАРЯ ВИ СЪРДЕЧНО - нямам думи за вашата сърдечност,топлина и обич.Днес разплаканите от вашето внимание и доброта бяхме трима -Митака,Ина и аз,а малкия Тони гледа недоумяващо - защо плачат тия хора и започва да ни целува и милва,БЛАГОДАРЯ ВИ ОЩЕ ВЕДНЪЖ МИЛИ МОМИЧЕТА - Пожелавам ви същата силна връзка с децата ви,както е при нас, да изживеете,усетите голямата благодарност и огромно чувство на обич от тях,като пораснат. РАЛИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН - БЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА,БЕЗКРАЙНО РАДОСТНА И ЩАСТЛИВА, МНОГО УСПЕХИ ТИ ПОЖЕЛАВАМ. :heart: :gift: :heart: :heart: :wine: :heart: :baloons: :baloons: :celebrate: :celebrate: :baloons: :baloons: :happybd: :cake: :happybd: :flow2: :flow2: :celebrate: :flow2: :flow2: :celebrate: :flow2: :flow2: :happybd: :flow2: :flow2:

Потребителски аватар
cvetkQ
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 114
Регистриран на: пет окт 15, 2010 10:41 pm
:: 6 рецепти от cvetkQ
:: 2 снимки от cvetkQ

Мнение от cvetkQ » съб мар 16, 2013 4:00 pm

Здравейте! Пожелавам ви приятен неделен ден изпълнен с усмивки!!! :) :) :) :) :) :) :) :coffee:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб мар 16, 2013 5:46 pm

Дианка, съжалявам че и теб те е повалил вирус - никак не е приятно ... Желая ти бързо възстановяване :hug: :hug: :hug:

Между другото чая от нарови кори върши чудесна работа при стомашни проблеми /скоро писахме за него/:
Изсушената кора от нар помага при стомашни проблеми, като диария. Кипнете в чаша вода парченце от кората с една пръчка ванилия и изпийте отварата след като изстине. Пийте по 3 пъти на ден до изчезване на симптомите.
http://www.medicine.bg/novini/polzite-o ... -plodovete
Изображение

Заповядайте на късно кафе :coffee: Аз съм на чай :wink:

Топла и спокойна вечер на всички и много романтична, особено на рожденничките :love: :heart: :wine: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб мар 16, 2013 5:50 pm

Пожелавам на всички, приятна и спокойна вечер,раничко е но...гостите пристигат,а после ще е късно. :winkiss: :heart: :winkiss: :music: :night: :music: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб мар 16, 2013 7:13 pm

БОНИ,добър вечер и на всички веселушки .....болничка съм ,но не и на легло .От обяд явно ми действа и антибиотика и се развеселихме в къщи доста .Ще разберете и вие защо .......МИЛЕНКА,обещах снимки ......заповядайте
016.jpg
чудите се коя дама е ????? с камелиите ......без камелиите .....
019.jpg
или .......
009.jpg
Диана ханум .....ХА-ХА-ХА.....
010.jpg
Спокойно,момичета аз съм .....и тук карнавала е на върха си и трябва да сме подходящо променени.........така поне се забравят и проблеми ,и болки и.....въобще за момент си героя ,в който се превъплащаваш .И тая година пожеланията са за здраве и късмет !!!Жалко,че и в БГ не се празнува тоя ритуал ,тук традициите идват от Дионисиевото време ,когато бога на виното щедро го е изливал и се е празнувало с дни .....днес всичко е по -различно ,но традицията се спазва и се предава от поколение на поколение...Топла и приятна вечер .МАМИ,наздраве!!!!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб мар 16, 2013 7:19 pm

Дианка, СУПЕР СИИИ - МНОГО СИ СЛАДКА :hug: Да сте живи и здрави и дълги години да празнувате в много радост :dancing: :dancing: :dancing:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Заключена