Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » пет фев 08, 2013 8:03 am

Добро утро :)
Присъединявам се към компанията :)
Идвам с кафето
Изображение
Още един петък ще си отиде, още един уйкенд предстои :D
Всяка сутрин може да се започне с добра мисъл,
ако мислиш положително преди да отидеш в леглото си
Приятен и успешен Ден!
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет фев 08, 2013 8:14 am

Добро утро,мили момичета,Ивка, Танче,Верче,Бони - благодаря ви за :coffee: ,сядам във вашата компания.Танче, направи консултация с невролог,не може така да я караш без сън,ще ти се отрази негативно, по принцип всеки има подобни периоди,но при теб продължава доста време. :thumup: .При нас вали дъжд,толкова много,че вече подгизнахме.Напук на лошото време пожелавам на всички прекрасен и весел петък - много настроение и усмивки. :winkiss: :music: :giflo1: :music: :winkiss: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :flow2: :hug:Натали, писали сме заедно - много успешен и спокоен ден мила. :thumbsup:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет фев 08, 2013 8:38 am

Добро утро :music: :music: :music: :music: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: !
Вчера сутринта,не знам в другите квартали,но в Аспарухово печеше слънце и нямаше никакъв вятър.Купихме си топли закуски и хапнахме в парка край морето.Отрази ни се добре и на двамата.И тъкмо стигнахме пред къщи и задуха много силен вятър,късмет ,тъкмо навреме :wink: :D се прибрахме.После какъв дъжд валя олееее :D :D
Миленка,вие как сте?Лек ден! :hug:
Натали,спорна работа :hug:
Бони,умора нямаш ей :wink: :winkiss:
Кате,кога ще си пак при малкия?Целувки и от нас :love:
Миле,и аз много обичам да си правя маски ,най-вече домашни обаче/правя някакъв бъркоч и :dots: .Лека работа!
Дианка,аз съм на 36 и се чувствам около 25.Има дни/НО РЯДКО/когато със съжаление поглеждам бръчките ,бързо ми минава и давай пак с усмивка на лицето :dancing: :dancing: :dancing:В лицето ми се стори ,че Виви прилича на теб.

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет фев 08, 2013 10:52 am

Здравейте и от мен!
Малко късничко, но сядам и аз на кафе с вас
Изображение
Танче, наистина не е нормално толкова дълго да не можеш да спиш. Знам, че ходиш на всевъзможни лекари, но може би трябва да ги попиташ дали не могат да ти увеличат дозата на лекарствата, които взимаш. А ако и това не помогне опитай с чаша червено вино на вечеря :wine: :wink: , от опит мога да ти кажа, че отпуска нервната система и после се спи много добре.
Дидка, добре сте се разходили вчера :D . В тези зимни дни трябва да се възползваме от всеки слънчев лъч, защото не се знае кога ще ни скове пак студа. Много обичам вашия квартал точно заради близостта му до морето. През лятото само там ходим на плаж.
Бони, човек като се наспи се чувства по съвсем различен начин.
Кате, времето е мрачно, но важното е настроението да е ведро :D . Скоро ще дойде пролетта и ни стане по-леко.
Верче, Наталка, лека работа! Да ви е спорен денят и неусетно да я докарате до почивката!
Ивка, поздрави на Богомил? Колко изпита има още?
Ние днес ще ходим на лекар. Весито още се оплаква, че я боли гърлото. Не вдига температура, но все пак не е нормално толкова време да не минава.
На всички вас желая хубав и усмихнат петъчен ден!


Потребителски аватар
pajarita
началник печка
началник печка
Мнения: 64
Регистриран на: ср яну 05, 2011 1:59 pm
:: 1 рецепти от pajarita

Мнение от pajarita » пет фев 08, 2013 1:25 pm

3316068.jpg
Привет и от мен!Днес децата не са на училище,понеже тук днес и утре има карнавал.Затова и поспахме до покъсно.Времето е едно мрачно,студено и с превалявания от дъжд.Поднасям и аз по едно обедно кафе.Приятен и уютен ден на всички.

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пет фев 08, 2013 8:33 pm

Добра вечер,момичета!
Върнах се от работа, компютъра свободен/младежите отишли на рожден ден/и сега е моето време.
Миленка,ако Весито може да прави гаргара да направи такава с вода за уста.Водата е анти бактериална и помага.Явор много боледуваше като
малък и съм опитвала много неща.А за учението - да и двамата продължават.Явор от 4.фер. е на лекций.
На всички момичета желая спокойна и приятна вечер! :wine: :night:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет фев 08, 2013 9:32 pm

Привет, мили момичета,не усетих какмина денят - до обяд ходих по магазини,на подстрижка при фризъор, а после при моето малко котенце - готвихме, играхме си,после дойдохме у нас и преди малко си тръгнаха,утре отново сме заедно,та ние всеки ден сме заедно.Това момченце Антон промени живота ми,толкова го обичам,стимулира ме,дава ми много обич,радост,е повярвайте ми, няма по - щастлив човек от мен,пожелавам ви да изживеете всичко това,то не се описва,трябва да се изживее,непременно.Миленче,води Веси на лекар,докато е още в зародиш - да се овладее и лекува проблема,пожелавам скорошно оздравяване :thumbsup: Лека и спокойна нощ,мили приятелки. :winkiss: :night: :winkiss: :hug: :hug: :hug:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » съб фев 09, 2013 5:49 am

добро утро
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб фев 09, 2013 8:14 am

ЕЕЕХООООООООО!ДОБРО УТРО!
Още от петък нещо изчезнахте :wink: :)
Кате,НАПЪЛНО ТЕ РАЗБИРАМ,както и другите със сигурност.Приятен ден,още един пълен с любов ,радост и смях.Сега са много интересни туко каже някоя нова дума,понякога малко ,,дооформена,, :wink: :D по тяхному.
На всички момичета пожелавам хубава събота и неделя.Хора ,всеки момент ще почна да ви ,,пускам,, по някое друго сърчице :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: Като децата съм :ooppss: :roll: само чакам да има някакъв празник!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб фев 09, 2013 8:26 am

Добро утро,мили момичета,Танче,благодаря за прекрасните пожелания,дано и за теб денят е специален - успешен и весел.При нас е грейнало слънчице, студеничко е,но предполагам ще се постопли.Ще пооправя в къщи и отивам да се поразходя по магазини вчера купих от Плодово - зеленчукова къща невероятно сладки мандарини и портокали,свежи,много ги обичам и не само аз.Следобед очаквам малкото пиленце на баба,ще падне луда игра.Хайде, да пийнем по :coffee: и да посвършим нещо.Прекрасен,весел и вълнуващ ден сладуранки.Дидка,писали сме заедно - много целувки за Зари и да прекарате един прекрасен ден. :winkiss: :sun: :winkiss: :hug: :hug: :hug: :flow2: :flow1: :flow2: :hug: :hug: :hug:


Заключена