Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » нед фев 10, 2013 7:43 am

Добро утро, мили момичета - Ивка,Танче, благодаря ви за сърдечните пожелания и :coffee: ,сядам във вашата компания на чаша ароматно :coffee: .Надявам се, днес денят да е много весел,успешен изпълнен с много настроение - пожелавам ви го от сърце. :winkiss: :giflo1: :winkiss: :music: :sun: :music: :hug: :hug: :hug:Добро утро, мила Дидка - прекрасен ден ти пожелавам,а на Зари много игри.


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед фев 10, 2013 9:48 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/gaydHtj1Ogc[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=gaydHtj1Ogc

Добро утро Веселушки :)

Какво правите в неделя сутрин - толкова рано сте станали и сте изпили всички кафета :roll: И аз сега самичка ще си го пия :coffee: - хайде поне някой да се присъедини към мен :tongue:

Ние вчера си ходихме до близкото село, помогнахме на свеки с почистването на печката за отопление, почерпихме се на живо за рожденния ден и снощи по живо, по здраво се прибрахме. Затова и днес пак до по-късничко се излежавахме. То и какво ли друго да прави човек в това мрачно и мъгливо време :thinking:

Мъжът ми заминава на "мъжки" пазар - автомобилен и разни джундурии. Там си почива, вижда се с приятели на сладка приказка и т.н. На мен ми е скучно там, пък и да не му се пречкам - май ще изляза за малко из квартала, че ми е студено :wink:

Дидка, много добре си направила с поздравите към свекърва ти - и преди беше казвала, че тя много ти е помагала. Нека се зарадва жената, макар че би могла да вразуми сина си и т.н. /да не подхващаме старата песен :wink: /. А ти как си със здравето мила, отдавна не си писала - ходиш ли на прегледи, как е сърчицето? Дано всичко е ОК :hug:

Хубав и спокоен неделен ден и стойте на топличко Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед фев 10, 2013 10:06 am

Добро утро :)
Мили момичета, благодаря от сърце за пожеланията към сина ми, и малка част от тях да се сбъднат ще бъде много щастлив.
Младежта празнува в апартамента на майка ми, преди малко го инспектирах и съм доволна как са го оставили, нали пак ще искат да го ползват :D
Вашите поздрави са предадени и приети с радост и благодарност....и хвръкна на работа.
Благодаря и за цветята, трогнахте ме с вниманието си :hug: :hug: :hug:
Сега,макар и късно поднасям и аз по кафе
Изображение
Дидка, радвам се че открехна вратата към сърцето на свекърва си, дано и тя я отвори широко за теб и Зарко.
Хубав ден, момичета и приятна почивка в днешния ден
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед фев 10, 2013 10:16 am

Здравейте пак Аз сега си пия кафето ПОЧТИ така
Изображение
Облегната на дивана и плета
Оплетох си един но снахата го окупира сега плета друг и кафето до мен
Лек ден ви желая
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед фев 10, 2013 11:36 am

Добро утро ,бре ,бре много ранобудни сте .....ама и весели ранобуднички!!! :)
love.jpg
ТАНЧЕ,ами ето ,че ти завидях в момента ......седиш на дивана и плетеш :thumup: Миналата година оплетах от тия къдравите шалове ,не че ги ползвам ,но ....ме бе обхванала една мания ......лудост ,е сега им се радвам ,гледайки ги ...и съм щастлива .....колко малко ми е необходимо да съм щастлива!? :wink: Благодаря на всички за поднесените кафета , аз се събудих около 10.30 ч. снощи стояхме по-до късничко ,Виви почна антибиотик заради ухото и ....малко поизлязох от програмата си отново ,докторката ни обясни ,че може и да е от къпане ,да е влязла вода в ухото и .....но ми омръзна наистина ....всичко с разболяванията тая година ....май трябва да поканя нашия свещеник и да направя или водосвет, или тия молитви за здраве....трябва да се замисля. :) ДИДКА,много се зарадвах ,че си действала по тоя начин .....аз ,сигурно бих постъпила по подобен начин ....защото рядко забравям ,ако някой ми е обърнал внимание ,някога и защо не така да се осъществи и един мост между вас ,виждаш ли веселушките ,които имат внуци как реагираха веднага и одобриха жеста ти ....Чак на мен ми се напълниха очите ,като четах как си очертала ръчичката на Зарко ....Браво ,ДИДКА прави добри дела и ги оставяй зад гърба си ....БОНИ ,лятото когато си бях в БГ и брат ми ме заведе на такъв пазар .....мъжете са си мъже ,коментираха си техни неща ,а ние с Виви нямахме търпение да си тръгнем ,но аз съм търпелива и ......го оставих да разгледа на спокойствие всичко и после ни заведе в зоопарка и на обяд ,добре,че не негодувахме :ooppss: Ами така е ,всеки с интересите си ....важно е всеки ,каквото прави да му доставя удоволствие и да се чувства пълен от това ,което прави ....другото са подробности .При нас едно време вчера направо пощуря валя дъжд ,спира ,после слънце ,после град и отново слънце ,и дъжд . :eek: :eek: ...луда работа ....днес леко пръска ,дано нямаме вчерашната програма отново ,поне прането ми изсъхна от силния вятър :wink: НАТАЛКА,радвам се че са прекарали младежите добре,да е жив и здрав ! :love: Лек и спокоен ден ,аз отивам да домакинствам !!! :) :) :)
i love you.gif

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед фев 10, 2013 11:47 am

Дианка точно тези къдрави шалове плета То може модата да е минала вече ама около мен ги харесват Сега имам поръчка и от сестра ми
Добре че стават бързо :D :D
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » нед фев 10, 2013 1:03 pm

Здравейте!
Чак сега сядам при вас. Снощи се зачетох в една книга и докато се усетя станало три часа. Бях обещала на моите хора да им правя банички за закуска, но сутринта видях, че още спят и аз продължих като тях. Баничките станаха за обяд и всички бяхме много доволни, защото си ги хапнахме топлички, а и успяхме да се наспим. Голямо мързелуване пада в неделя у нас. Най-много обича да спи детето. Ако я оставя до обяд може да се излежава. Днес обаче беше позволено, защото е приключила с всичките си домашни, а от утре минават първа смяна и пак ще се почне с ранното ставане. Още се чудя дали да я пускам на училище - гълрото продължава да я боли, от време на време се закашля, но пък няма никакави други симптоми :thinking: . Утре ще я заведа да й вземат секрет от гърлото, за да установят на какво се дължи.
Ивка, твоят работен ден сигурно вече е към края си, като виждам колко рани си станала пак. Вярно, не е приятно да се работи и в неделя, но все пак по-добре е да има работа. Лек ден ти пожелавам
Кате, нека и твоята неделя да мине по един чудесен начин, за да събереш сили за следващата седмица, когато отново ще се посветиш на малкия Антон.
Дидка, направила си това, което сърцето ти е показало :thumup: . Развам се, че свекърва ти не е разбрала жеста ти погрешно, но и така да е - то си е за нейна сметка. Дано да се разтопи ледът в душата й и да вразуми сина си. Знаеш, говорили сме си и друг път, но само тя е в състояние да го направи. А надеждата винаги трябва да я има, докато има шанс да се спаси брака ви не се отказвай. Ако не, поне добрите отношения между вас да се запазят, защото покрай детето ще имате много контакти и поводи за срещи.
Бони, хубаво е, че родителите ви са близо и имате възможност да ги посещавате често. На мъжа ми много му тежи, че неговите са далеч и ги вижда два пъти в годината.
Наталка, браво на младежите за доброто изкарване! На теб пожелавам заслужена почивка, сигурно си се разсипала от готвене.
Танче, много хубав начин си намерила да успокоиш нервите си. Сигурна съм, че шаловете ти са страхотни. Не мисля, че никой вече не носи такива, напротив напоследък виждам вси повече млади момичета по улиците с тях.
Дианка, добра е идеята за водосвета. Наистина от известно време ви е тръгнало на болести. А ти все кръжиш и се опитваш да огрееш навсякъде. Как издържаш, направо ти се чудя и ти се възхищавам за твърдостта.
Момичета, сега ви оставям, защото ютията ме зове, но следобед пак ще се поява, може да се засечем с някоя от вас за кафе. До тогава ви пожелавам хубав ден и весело настроение!
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед фев 10, 2013 1:22 pm

Момичета,толкова сте чаровни - всяка по своему,естествени и мили душици.Миленка, благодаря ти миличка,радвам се,че сте си починали и поспали добре,това е много важно,поне за мен е така,допадна ми това, което си писала на Дидка и Дианка - много мило и сърдечно момиче си ти Миленче.Дидка, ти ме трогна до сълзи със жеста към бабата на Зари, това затвърждава мнението ми за теб - мила,усмихната,внимателна и с голямо сърце,да си жива и здрава миличка,обичам те.Букета е за теб, Дидка в знак на уважението ми към теб. :hug: :hug: :hug:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед фев 10, 2013 1:36 pm

Това ме впечетли Не съм аз
[youtube]http://youtu.be/K4718Yql35k[/youtube]
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
pajarita
началник печка
началник печка
Мнения: 64
Регистриран на: ср яну 05, 2011 1:59 pm
:: 1 рецепти от pajarita

Мнение от pajarita » нед фев 10, 2013 1:51 pm

Привет и от мен ,мили дами.Днес имен ден празнуват ВАЛЯ,ВАЛЕНТИН И ВАЛЕНТИНА, от телевизора го чух.Всъщност не празнуват ли на Свети Валентин?Но няма значение,да са живи и здрави всички ,които имат имен ден
2i0xlk.gif


Заключена