Неправилно използвани понятия в кухнята

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Re: Неправилно използвани понятия в кухнята

Мнение от ninka71 » чет яну 24, 2013 3:27 pm

Мили момичета,всяка една от вас,има право в случая.Аз,също съм ЗА правилното изписване на думите,така,че да се разбере истинското им значение по предназначение :wink: ,но не ми допадат,"внесените",т.н. чуждици.
Имаме си достатъчно богат и приятен по звучене език,чрез който можеме достатъчно добре да се разбираме,макар и с по-прости думички.
Но,това,че се допускат грешки понякога,не виждам нищо фатално.
Аз,също може да съм сред тези бройки,макар,че това ми е бил любимия предмет,през цялото ми време на моето обучение,а то,не е никак малко...
НО,има едно АКО,което никак не е за пренебрегване.
АКО всички,бяхме толкова компетентни по всичко и знаехме всичко,във всяка една сфера,нямаше ли тогава,питам аз,да се изгубим някъде в интернет пространството и да бъдем едни от всички.Далечни и непознати,дори чужди.
Не е ли по-добре,да обръщаме повече внимание на този,който е отделил част от скъпото си време,за да напише,собственоръчно,онова,което иска да сподели тук,в нашия форум,в нашето сплотено и голямо семейство :thinking:
Или,повече ще ни хареса,да го "снесе" тук,от другаде, наготово?????Например от Facebook или други сайтове и форуми.
Езикът н словото,са истински,когато са написани така,както ги чувстваш!
По-важно е, човешкото взаимоотношение!
Езикът на хората!
Чудно,тогава в древността човеците,как са се разбирали......... :thinking:
Всичко българско ми е скъпо,затова и ви обичам всички вас,хей така-по български!!!
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон


Отговори