Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » нед яну 27, 2013 10:16 pm

Спокойна вечер и лека нощ, слънца
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон яну 28, 2013 12:04 am

Лека нощ,приятелки мили!Няма да ви изброявам ,за да не пропусна някоя.Благодаря за хубавите думи!
Натали,благодаря за пожеланието ти,разбира се че искам :) ,а сега прочетох и стихчето........Явно съм романтична натура,но май не съм го знаела :thinking: :wink: :D .
Миле,лека работна седмица и на теб!
И аз съм заредена положително от срещата и ви казвам,че отсега чакам следващата :thumup: !
:night: :night: :night: :night: :heart: :heart: :heart: :heart: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пон яну 28, 2013 6:44 am

Привет!

Малинка, честит рожден ден със закъснение! Страхотен подарък! Честито! Бъдете безкрайно щастливи!

Варненските готвачета пак са имали среща - чудесно!

Дидка, големи сте сладурчета със Зарко! Желая ти сбъдване на мечтите!

Да ви почерпя - днес майка има рожден ден! Да ни е жива и здрава още дълги години!

Изображение

И кафе за вас:

Изображение.

А ние отиваме да лягаме, че стана полунощ, а мъжете още работят навън. Утре ще идват да ни инспектират новопостроените неща.

Успешна нова седмица!
Хубав ден!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон яну 28, 2013 6:55 am

Добро утро,мили момичета,отново е понеделник - начало на нова седмица,на работещите -много успешна и лека работа, на всички останали - прекрасни и спокойни да бъдат дните им.Сега, да пийнем по :coffee: ,аз ще чакам Бони за редовната сутрешна музика - това момиче прави началото на денят още по -приятен.Пожелавам на всички много настроение и усмивки през днешния ден. :winkiss: :sun: :winkiss: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug:Привет Йоанка,писали сме заедно - ЧЕСТИТИ РОЖДЕН ДЕН на твоята майчица - Да ви е жива и здрава, много радостна и щастлива с вас,дълги години да сте заедно - :winkiss: :giflo1: :winkiss: :gift: :wine: :gift: :baloons: :happybd: :baloons: :celebrate: :celebrate: :cake: :celebrate: :celebrate:


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон яну 28, 2013 7:30 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/zOc79piZa-A[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=zOc79piZa-A

Добро утро :)

Кате, благодаря мила :hug: :hug: :hug:

Йоанка, да е жива и здрава мама - нека ви се радва на успехите, макар и далече, далече, нека ви помага с духа и съветите си дълги и щастливи години :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :happybd:

Снощи сте писали, писали :roll: , а моят компютър отново се самоизключи и аз в знак на протест повече не се занимавах с него. И сега пиша на прибежки, че може пак да ми направи този номер :wink:

Хубав ден и успешна нова седмица Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » пон яну 28, 2013 7:41 am

Добро утро и от мен!Сядам на бързо да ви видя.Колко много неща съм изтървала за една седмица :tongue: Браво на варненските момичета :love: Да видим кога и аз ще мога да се включа,толкова ще ми е приятно :love: Йоанка,честит рожден ден на майчето ти.Да ви е жива и здрава.Малинка честито и от мен!Желая ви много любов и късмет :love: Видях снимки и на Зарко :D сладкиш голям е.Аз изкарах една чудесна седмица с Мери-само двете :clap:,дори и в магазина не съм ходила.От както се е родила това ни се случва за първи път.Не мога да ви опиша колко добре ми подейства :love: Вчера баба и я взе към Варна пак :( ,но няма как,така ще е до лятото.Тази седмица е мн важна за мен.Очаквам едно решение свързано с работата ми -стискайте палци :roll: Аз и предният път попитах-Няма ли хора от Бургас,Поморие,Несебър и ние да се съберем?Пишете ако има желаещи :wink: На всички пожелавам хубав ден и спорна седмица :winkiss: :hug:
http://www.radikal.ru]Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон яну 28, 2013 8:08 am

Петинка, стискам ти палци миличка, дано всичко се нареди в твоя полза - много късмет и успех ти пожелавам. :thumbsup: :thumbsup: Много се радвам,че сте прекарали с Мери прекрасни дни заедно,дано имаш време и възможност това да се случва по - често. :thumup: Всичко добро ,Петинка. :winkiss: :giflo1: :winkiss: :hug: :flow2: :flow2: :hug: :flow2: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон яну 28, 2013 8:09 am

Добро утро, цветенца :D
Днес предлагам чай, че нещо вчера поистинах
Изображение
Йоанка, честит рожден ден на майчицата ти. Жива и здрава да е, нека щастието и радостта я съпътстватИзображение
Хубав и топъл ден, веселушки :D
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон яну 28, 2013 9:13 am

dobro-utro.jpg
Добро утро и от мен ,с пожелание за една ,спорна и успешна седмица!!! :) :) :) Радвам се,че сте прекарали добре,което е изписано и на лицата ви ,усмихнати и лъчезарни !!!ДИДКА,така си те и представях "бойна" :love: ,колкото до ЗАРКО ,просто е бонбон :thumup: !Да ти е жив и здрав и щастливи заедно! МАЛИНКА,мило момиче първо ЧРД със закъснение за четвъртвековния ти юбилей ( развесели ме :yee: много ) и моите пожелания за здраве,щастие и късмет!!!Колкото до подаръка ...ами по-хубав и ценен ...едва ли има доверието ,обичта и любовта всичко заедно !!!Здрави и щастливи!!! :love: ЙОАНКА ,да ти е жива и здрава мама ,и моята е далеч и те разбирам ,само това си пожелавам и аз !!! :love:
sok torta.jpg
Сега ,повод да почерпя и аз ,вчера аз и моя син ,малкия бяхме рожденници ,не успях да вляза сутринта ,защото от събота приготвях за неделния обяд ,който бе и малко по-тържествен ,предвид двойния повод за празнуване ......с една малка подробност,че рожденника се събуди с 39,3 гр. температура и целия ден премина между термометъра ,болкоуспокояващи и температуропонижаващи ,готвене ,гости (неудобно ми бе в последния момент да отменя всичко ),приготвяне вечерта на още една торта ,защото довечера ще се събираме всички от TUPPERWARE и почерпка ще има и за тях .В крайна сметка ,вечерта не можех да си кажа името ,просто една ,топла баня и .....се родих. :yee: Цяла нощ температурата бе на приливи и отливи ,днес надявам се ,да поспадне ,или поне на по-рядко да е..сутрин е ,но се чувствам доста изморена и недоспала .

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон яну 28, 2013 9:20 am

Добро утро,милички!Лека,успешна,приятна нова седмица!
Йоанка,да е жива и здрава майка ти!
Петинка,стискам палци,да се уредят нещата :thumup: !Радвам се,че сте намерили време да сте само двете...Нищо,че сега е при баба,нали всичко правиш за нея :love: :thumup: !Успех,мила!
Диди,вида понякога,,говори много,, :wink: :) .Честити ви рождени дни,много здраве,много щастие и успехи!И бързичко да оздравява! :giflo1: :wine: :gift: :baloons: :baloons: :flow2: :flow2: :flow2: :celebrate: :celebrate:


Заключена