Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от dianakatou » нед яну 13, 2013 4:54 am

Добро утро ,току-що се прибрахме от сватбата.То не бе сватба ,и чудо и най-вече булката варненка .Всичко бе на ниво ,красиво ,и играх ,и плаках ,и се смях въобще програмата бе по-вече от пълна .До утре ,защото очичките ми се затварят. :love: :love: :love:


Потребителски аватар
borissova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 79
Регистриран на: вт авг 07, 2012 10:13 am
:: 10 рецепти от borissova
:: 34 снимки от borissova

Мнение от borissova » нед яну 13, 2013 8:43 am

Добро утро на всички, приятели!
"То целият свят е болен, синко. Едни от това, Други от онова. Няма здрав човек на света. Гледаш, тялото желязно, а душата — гнила." /Елин Пелин/

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед яну 13, 2013 9:01 am

добро утро
прекрасен ден ви пожелавам

Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед яну 13, 2013 9:04 am

Добро утро,мили момичета,хайде на :coffee:, Слънчо весело наднича,обещава хубав ден.Дианка, :clap: радвам се,че сте изкарали прекрасно на сватбата,почини си и после разказвай,как мина.Малинка,сигурно добре си почина от разходката до Рилския манастир :thumbsup:.Прекрасен ден на всички пожелавам. :winkiss: :sun: :winkiss: :hug: :hug: :hug:Танче, с удоволствие ще споделя кафето си със теб,весел ден мила.


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед яну 13, 2013 9:37 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/OLoAcPVHVKQ[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=OLoAcPVHVKQ

Добро утро :)

Дианка, Малинка, Таничка, Кате, благодаря ви - тук съм и аз с моето кафе :coffee: Докато се приготвя, вие вече сте изпили вашите :wink:

Дианка, с нетърпение чакаме разказа ти и с удоволствие ще разгледам снимки, ако може да покажеш. Няма и съмнение, че всичко е било на ниво :love: Как беше младата дама-шаферка, сигурно на върха на щастието :clap:

Малинка, как беше пътешествието - имаш ли снимки от зимната планина? Ние нямаме наблизо планина и винаги ми е много приятно да гледам зимни планински красоти :)

Пети, колко дни е изложението - как се случват нещата? Имаш ли много посетители и клиенти?

Миленка, не се разочаровай миличка - дай от себе си каквото трябва, пък да става каквото ще :thumup:

Дидка, как е малкия сладур - излязоха ли поредните зъбчета? Надявам се и болежките на детенце да са отминали :hug:

Ние вчера си свършихме работата на село, но си беше голям зор с комина :cry: На мъжа ми му се стъжни живота докато го изчисти, после го подмазва - добре че всичко стана през тавана. Аз помогнах на свеки да изчистим, че всичко се беше наслоило със сажди. Снощи се прибрахме по тъмно уморени колкото искаш, но добре че свършихме работа :tongue:

Днес яхвам метлата у дома - ще прибера елхата и Коледната украса, чистене, готвене ... С две думи - битовизми ...

Хубав и спокоен ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед яну 13, 2013 9:52 am

Добър ден и от мен :D
Сняг, сняг и почна да се топи, само да не го заледи, че нямам кънки :wink:
Слънчо е напекъл и е ведро и красиво,сядам с кафето при вас, че и мен като Бони ме чакат домакински заължения
Изображение
Скоро пак ще намина, отивам да изкомандвам пералнята и прахосмукачката :D
Хубав, слънчев ден, веселушки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед яну 13, 2013 9:52 am

Добро утро,Кате,Малинка,Тане!Добро утро и на останалите!Дианка може би още си почива.Как ми се ходи и на мен на сватба.Май всички жени плачем на сватбите :D , аз и на кръщенетата,и в родилните домове като чаках да се родят бебчета.Ех че хубави емоции :love: :love: :love: Докато пиша си спомних толкова хубави мигове.Мога само да благодаря на Дианка за споделеното ,защото ето преживяваме го с теб,Диди.
Добро утро,Бони,още сме с 6 зъбчета и подутинки на сто места.Чувства се вече подобрение и най накрая температурата се нормализира,пу пу :wink: :wink: Благодаря ти ,мила,че мислиш и за нас :love: :love: .

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед яну 13, 2013 9:53 am

Добро утро и на Натали :giflo1:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед яну 13, 2013 4:12 pm

Ехоооооооооо,къде сте вчера и днес?
Днес реших на обяд да изкъпя малкия принц,сложих колкото се може повече играчки във ваната и поиграхме и се ароматизирахме.Следва и мазане охооооооооо накефи се нашия.Тя и мама иска така :roll: :roll: .Като за почивен ден какво ще кажете за ароматна вана ,едно питие ,хубава музика.......може и масаж.Размечтахте ли се?Какво викате-нека да е масажист :whistle: :whistle: :innocent: :innocent: .
Засега обаче само Зарко е намазал ,но за утеха кафе :coffee: :coffee: :coffee: или шоколад :D :wink:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » нед яну 13, 2013 5:23 pm

Здравейте, мили приятели!

Благодаря, че ви има! :hug:
Изпуснала съм доста, но ще наваксам.
Обичам ви много, липсвахте ми!


Заключена