Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
pajarita
началник печка
началник печка
Мнения: 64
Регистриран на: ср яну 05, 2011 1:59 pm
:: 1 рецепти от pajarita

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от pajarita » пет яну 25, 2013 1:10 pm

Превет и от мен :hug: ,днес тук е грейнало едно слънце ,че няма как да не излезе човек да му се порадва.Много приятно време само за разходки :roll: МАЛИНА честит рожден ден много здраве ,любов и късмет ти желая и много красиви и незабравими мигове :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Прегръдки за всички момичета :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :sun: :sun: :sun: :sun: :sun: :sun:


Потребителски аватар
pajarita
началник печка
началник печка
Мнения: 64
Регистриран на: ср яну 05, 2011 1:59 pm
:: 1 рецепти от pajarita

Мнение от pajarita » пет яну 25, 2013 1:15 pm

Много се радвам за вас момичета че имате тази възможност да се видите на живо.Да пишете как е миноло и ако може и снимки :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » пет яну 25, 2013 3:50 pm

Хайде,момичета,време за кафе настана... :coffee:
Изображение

Да ви е сладко!
Изображение
Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет яну 25, 2013 6:43 pm

Изображение

МАЛИНКА, МИЛО МОМИЧЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН - БЪДИ ЗДРАВА, БЪДИ НАЙ-ЩАСТЛИВОТО МОМИЧЕ И НЕКА НАЙ-ХУБАВИТЕ МОМЕНТИ СА ПРЕД ТЕБ :love: ВЕСЕЛО ПРАЗНУВАНЕ :baloons: :baloons: :baloons: :baloons: :baloons: :gift: :gift: :gift: :cake:

Нека милата ти майчица е жива и здрава и да се радва на успехите ти :heart: :heart: :heart:
Изображение

На всички вас - вълшебна нощ и хубав уикенд :heart: :heart: :heart: :wine: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет яну 25, 2013 9:09 pm

4rden.jpg
Честит Рожден Ден ,мила МАЛИНКА !!!! :love: Пожеланията ми са за крепко здраве,късмет и нека щастието ти е верен спътник!!!Бъди щастлива,обичана ,радост и гордост за мама !!! :love: Толкова си постигнала ,нека възхода продължава нагоре!
wallpaper_1902-1.jpg
Радвам се за вас ,за утрешната среща ,вече се познавате и надявам се ,че ще е къде ,къде по-лесно и сигурно ще прекарате чудесно ,ще очаквам с нетърпение впечатления и снимки . :love: Днес,имах доста бягане ,и се чувствам изморена и най-вероятно да се отзова в леглото след малко ,деня бе чудесен ,много слънце и се разходихме .Но семейните задължения не спират и прибирайки се ,просто продължих със сервиране ,отсервиране и т.н .....въобще битовизми :eek: ,но и умора ,естествено . :) Затова на всички лека и спокойна нощ ,и утре с нови сили!!!

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет яну 25, 2013 9:29 pm

Честит рожден ден, Малинка! Желая ти много здраве и късмет в живота, една прекрасна любов и не на последно място успех и удовлетворение в професията!
Изображение
С теб сме :D колежки и съм на мнение, че си направила много добър избор :thumup: .
Наталка, утре ще се видим :D :coffee: !
Лека вечер!

Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » пет яну 25, 2013 9:32 pm

Здравейте, момичета! Аз пак съм на гребена на вълната и пак не ми стига времето, но поне засега силите ми стигат. На седемнадесети рожден ден имаше дъщеричката ми, а на двадесети-майка ми. Шетах, посрещах и изпращах. Тортата беше отново по рецепта на Рали-с готови блатове и два вид ганаш. Гостите ми харесаха украсата, но като знам какви майсторлъци показвате тука, чак ме досрамя да я снимам. Но си беше много вкусна! Тази седмица пак съм с един почивен ден, че утре съм на едни изпити с цел покачване на цената ми на трудовия пазар :thumup: . И така...Чета ви често, но рядко пиша, моля, не ми се сърдете...Желая ви топлота и много усмивки!

Мила четвъртвековна Малина, честит рожден ден!Разбира се, пожелавам ти здраве, любов, успехи във всяка сфера от живота!!!Но освен това...
Въпреки, че не съм коментирала, и аз прочетох твоята история! Бъди все така устремена и последователна! Бъди майка като своята!
И имай деца като себе си! С най-прекрасния партньор до рамото си! Желая ти го от дъното на душата си! Ще те давам за пример на децата си!

Това е за теб!
Изображение

Потребителски аватар
Manuela85
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 75
Регистриран на: чет ное 17, 2011 2:33 pm
:: 67 рецепти от Manuela85
:: 158 снимки от Manuela85

Мнение от Manuela85 » пет яну 25, 2013 10:39 pm

Малина,Честит Рожден Ден!Здраве,Щастие,Късмет и Мноооого,Мноооого,Мноооого Любов с човека до тебе!
На всички останали лека и приятна петъчна вечер! :love: :love: :love: :love:
Los tres mejores doctores del mundo son:Dr.Dieta,Dr.Tranquilidad y Dr.Alegria

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет яну 25, 2013 10:49 pm

Привет :) ,
Иве,честит рожден ден на патерици на дъщериката ти и майчето ти!!!
Нека са ти живи и здрави!!!
:celebrate: :happybd: :celebrate:

А сега ви пожелавам:
ВЪЛШЕБНА И МАГИЧНА ДА НИ БЪДЕ НОЩТА....НЕКА ТЯ НИ ЗАВЕДЕ В ЧУЖДИЯТ СВЯТ НА СЪНИЩАТА, КЪДЕТО ВСИЧКО Е ВЪЗМОЖНО.
23478_312302687862_3638534_n.jpg

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб яну 26, 2013 7:15 am

Добро утро,Кате!Видя ми се на линия.......
Добро утро ,момичета!
Снощи заспахме и двамата след 12 и сега главата ми е....., :yawn:
Направих си огромно кафе,пуснах си тихо радио :music: :music: .Ако някой още не е видял/тук от Варна/пак си имаме сняг :thumdown: :thumdown: .Тази година мисля,че беше достатъчно :) Но кой ме пита мен.


Заключена