Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от sladki64e » чет дек 13, 2012 12:32 pm

Здравейте, весели момичета!

Много се радвам, че всички сте тук. Желая всичко да се нареди при всички вас - да изчезнат неразположенията, безсънието, болестите и болежките, да няма инциденти и т.н. Не ви изборявам поотделно, за да не пропусна някой, a и поглеждам часовника да не се "успя" :) . Тази нощ не съм спала. Работих до 3 часа над една торта и докато пооправя кухнята (беше нещо неописуемо), то станало време да се приготвям за работа и реших, че няма за кога да лягам. Бях правила торта за учителите преди няколко дни и те много са я харесали и предната вечер са се обадили на мъжа ми и са искали да им направя торта за празника им. Той не е разбрал за кога и днес наобяд имах среща с организаторката на празненствата в училището и тя ми казва, че иска торта за 100 човека за утре :eek: . Почти й бях отказала, но реших, че ще се справя, ако веднага започна. Е, докато напазарувам и се прибера стана 3 часа следобяд. Запретнах ръкави и до 3 часа сутринта успях да я измайсторя,пакетирам и приготвя за доставка. Аз след малко отивам на работа и с бебката ще спим цял ден :) . Ето я и тортата - не знам дали ще стигне за 100 човека, но важно, че надписа, който си пожелаха го има, както и зеления цвят се получи така, както го искаха (това било цвета на училището) :D .
Приятен и весел ден от мен!
Изображение


Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » чет дек 13, 2012 2:02 pm

:winkiss: Как сте, милички? :zwyncheta: :elha: :candle: :eleni: :emotshejna: :santa: :snejenchovek: :emotshapka: :podaryk:
С вас е толкова приятно, че като седна и не ми се става :)
Винаги намирате мила дума за всеки, толкова сте отзивчиви и ведри, въпреки времето, в което живеем. Аз тук имам приятелки, но не знам защо не ми се иска да се отпускам много, докато вас ви чувствам направо като сестри :heart:
Рали, тоест Филип е от Солун- аз съм далечко, но пък сте добре дошли при нас
Ивка, БРАВО на дъщеричката ти :clap:
Йоанка, супер торта си сътворила- браво! :thumbsup:
Дойде времето за обяд за нас :serve:
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет дек 13, 2012 6:45 pm

Ехооо, привет девойки мили :zwyncheta:

Чистия камбанен звън гони всички неприятности далечеее :)
Радвам се, че при всички писали момичета нещата са ОК :thumup:

Наталка, сега прави компреси и пази пръстчето на топло - лека полека ще отшуми болката, важното е че няма счупено :hug:

Рали, какви ли вкусни и красиви неща сте натворили :tongue:

Миленка, Кате, :hug: :hug: :hug:

Йоанка, тортата ти е станала много хубава, а за вкуса не се и съмнявам. Със сигурност ще може да се разреже на 100 парчета, така както я гледам. Но от твоя страна си е геройство да се захванеш с такава огромна торта за толкова кратко време :clap: Честно да си призная аз не бих се заела - обичам да правя всякакви неща, но да не съм притеснена от времето :roll:

Ани, толкова е хубаво, когато се обадиш - а и в скайп отдавна не съм те "виждала" :love:

Дианка, с нетърпение очаквам днешните вести от теб и с надежда за хубави новини :hug: :hug: :hug:

Ивка, радвам се че Дидката е добре и си мисля дали е удобно някой, който има връзка с нея да й напомни за срещата :wink:

Аз така и не стигнах до личната лекарка, защото явно добре се справих сама :) Надявам се прогнозата на Емо Чолаков да се сбъдне и почивните дни да са наистина приятни и около 0 градуса. Как да е - пътя за Варна вече е отворен, така че дано всичко е ОК :thumup:

Хубава и спокойна вечер на всички и много топлина :heart: :heart: :heart: :wine: :night:

Изображение
:zwyncheta: :zwyncheta: :zwyncheta: :zwyncheta: :zwyncheta: :zwyncheta: :zwyncheta: :zwyncheta: :zwyncheta: :zwyncheta: :zwyncheta:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » чет дек 13, 2012 6:52 pm

Здравейте момичета,
след работа ходих по магазините и сега се прибирам
Радвам се че около вас нещата са добре
Нямам време да пиша много че трябва да пошетам из кухнята и ще си лягам рано
Лека вечер момичета :hug: :hug: :hug: :yawn: :yawn: :yawn:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » чет дек 13, 2012 9:18 pm

Добър вечер и от мен момичета!Миленка,разбира се ,че те помня :winkiss: Много ще се радвам като си дойдеш да минеш да ме видиш :love:Ще е много хубаво децата да се запознаят :love: Бони как си ти?Желая ти бързо оздравяване!Йоанка тортите ти стават все по-красиви :clap: Днес се отдадох на чистене в магазина и най накрая украсих :ooppss: -нямаше просто какво друго да правя.Нещо не ме хванала коледната еуфория . Утре си чакам нова колекция и ще имам занимание .Сега явно не е сезон на сватби и няма движение.Това бездействие направо ме убива :( Добре ,че е малката да ме развеселява :D цял ден е или на телефона или на скайпа.Дядо Коледа ще и донесе кухня,защото явно това и е най- занимателно :tongue: Аз вече със сигурност знам ,че няма да успея да отида на срещата във Варна :( Пожелавам ви да си изкарате мн хубаво.Лека вечер на всички!
http://www.radikal.ru]Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет дек 13, 2012 11:08 pm

Привет и от мен ,всички изкъпани сме в леглата.Не може и да е другояче....децата са преуморени ,днес отидох в болницата със свекър ми ,и вместо да дава кураж го заведах в спешното......3 часа на система .Боже,давай ми сили да съм силна и на крак :confused: мъжа ми цяла нощ не е спал и отново днес за изследването без вода и ядене ,но това е малкия проблем ...дано утре са добри новините ,защото усещам ,че започвам да се травматизирам психически и не искам да падам духом....Децата ги взеха отново наши приятели ,и уморени ги прибрах вечерта .В хирургията е един жив ужас :eek: чудя се хората които нямат проблеми и най-важното са здрави .....нямат идея колко богати и щастливи са ...Парите са средство да преживяваме и да се поглезим малко по-вече ......повярвайте ми аз ,тая седмица съм напълно убедена ,че нямат никаква друга стойност....Жалко,че се побъркваме толкова много ,все не ни стигат и искаме по-вече .....а забравяме дребните житейски радости....Тия дни видях доста неща ,и същевременно преосмислих ооооооооще по-вече ....та така достигнах до по-горе споделения извод....Предпразнично е ,разбира се много ,много не го чувствам ,но живот и здраве надявам се да дойдат по-спокойни дни. :) Днес ,в един момент ми дойде толкова нанагорнище ......бягам в спешно ,оттам в хирургията ,поне 6-7 пъти ....и където и да съм :) ,ами не може иначе...Момичета,не се обръщам формално ,наистина БЛАГОДАРЯ от сърце на всички ,имате толкова ваши грижи и се интересувате и от моя проблем ......АНИ,миличка ,теб те чувам по телефона ,но наистина това чувство за близост го усещам и аз към всички ...Всяка веселушка :love: те разполага и дава възможност и в радост ,и в труден момент да знаеш ,че има хора близко до теб ,че не си сама ....БОНИ,благодаря ти за хубавите думи ,......знаеш ,че и желязото колкото и здраво да е ......в един момент се огъва .Наистина ,съм силен характер и се опитвам винаги и да помогна с каквото мога ,и да съм близко до всички ,имащи нужда от мен.Сигурна съм,че Бог го вижда ....никога правейки нещо ,не чакам отплата ......а виждам ,че почти винаги идва....Оставям ви спожелание за здраве най-вече и спокойна нощ! :heart: :heart: :heart:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет дек 13, 2012 11:57 pm

Момичета,толкова е хубаво и уютно тук,почти всички сте писали - РАЛИ,снимките са готови за качване,въпрос на ден -два е, малкото човече Антон не ни оставя и за миг за да подредим и изпратим всичко,но и това ще стане мила.ЙОАНКА, :clap: на теб сладурче,добре си се постарала - тортата е семпла и красива, много ценя старанието на всеки човек,желанието да направи нещо за други хора, ти си,както вече ти бях писала - невероятно сладкишче,да си жива и здрава, продължавай да носиш радост на хората около теб - това е нещо безценно.ДИАНКА, много добре те разбирам,как се чувстваш,но има и такива моменти в живота на всеки - напълно споделям мнението ти относно пари и т.н.,затова е казано - от здравето по -ценно няма, намери сили да издържиш на това нелеко изпитание,давай си кураж, мисли си и за всички нас - ние също минаваме през подобни случаи,буди се с мисълта за съпруга и децата си, това мобилизира силно,успех миличка, как бих искала да съм близо до теб и да ти помогна, с каквото мога,но разстоянието не ми пречи да ти изпратя много позитивна енергия,успех миличка. :winkiss: :giflo2: :winkiss: :hug: :hug: :hug: :zwyncheta: :emotshapka: :zwyncheta:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет дек 14, 2012 7:17 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/JJdDraEQHhM[/youtube]

Добро утро :)

В студената зимна и снежна утрин какво ни пречи да си спомним за топлото слънчево море :) Толкова е хубаво когато има за какво да си спомняш :love:

Дианка, мило момиче, изпращам ти цялата си позитивна енергия и се моля нещата при вас да се подредят по най-добрия начин :love: :hug: :hug: :hug: Понякога така се случва - всичко се разбърква, но после лека полека се подрежда. Изправени пред напрежението издържаме различно - ето може и свекъра ти от притеснение да изпада в криза. Наистина от здравето по-важно няма и колкото по-рано човек разбере и осмисли това, толкова по-добре. Всичко останало - работа, кариера, амбиции, пари, безделие и т.н. са преходни и безмислени неща. Наистина без пари не може, но дотолкова че да ти покриват нуждите - без алчност, злоба и завист :eeek: УСПЕХ И СПЕЦИАЛНИ ПОЗДРАВИ НА СЪПРУГА ТИ - КАЖИ МУ ЧЕ ЕДИН КУП ВЕСЕЛИ :chef: МИСЛИМ ЗА НЕГО И ГО ПОДКРЕПЯМЕ :hug: :hug: :hug:

Пети, съжалявам че няма да се видим, но ... и това ще стане в някой прекрасен ден, само да сме живи и здрави :)

Кате, :hug:

Танче, как е съня - успяваш ли да си починеш :)

С пожелание за един прекрасен и успешен ден Изображение

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет дек 14, 2012 7:41 am

Добро утро!
Днес съм ранобудна и използвам да ви пожелая лек и усмихнат ден, изпълнен с много топлота, въпреки студа навън!
Към кафето на Бони предлагам и моето. В това грипно време имаме нужда от много витамини, така че да се подкрепим и с по един фреш.
Изображение
Бони, морето, макар и през зимата те очаква :D !
Дианка, дръж се още малко! Знаеш, че след всяко лошо нещо идва хубаво, крайно време е и при вас да да има добри новини. Стискам палци!
Йоана, много ми харесва тортата ти! Щом е за учители изчистеният и елегантен вид е много подходящ!
Пети, жалко, че няма да можеш да дойдеш, но пък може да се обадиш някой друг път като идваш във Варна!
Аз вече с нетърпение чакам да дойде неделя!
Хубав ден на всички!
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет дек 14, 2012 8:10 am

Добро утро,прекрасни момичета - БОНИ,МИЛЕНКА,благодаря ви за щедро поднесените сутрешни :coffee: ,ще пийна с вас и ще се гмурна в ежедневието.Бони,спомена за морето ме топли в тоя студен зимен ден,живи и здрави да сме,пак ще дойде топлото лято,пак ще се радваме на слънцето,морето.Момичета,остават 11 дни до Коледа,дано вече се чувствате празнично настроени,аз вече си избрах няколко празнични блюда от Празничното меню,само като си помисля,че почти нищо не хапваме по тия празници,особенно аз,от самите аромати и суетенето по приготвянето,но на масата трябва да има повече неща,от всичко по -малко.Сега,ви пожелавам слънчев,приятен и много успешен ден,много радост и настроение мили приятелки. :winkiss: :sun: :winkiss: :hug: :zwyncheta: :hug: :zwyncheta: :hug: :eleni: :emotshapka: :eleni:


Заключена