Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Aliana » чет ное 22, 2012 5:48 pm

Аз мислех, че се казва Таня, и така й писах, че й стискам палци. Само че тя не реагира на моя постинг, а на твоя, Кате, където си я нарекла Милена, значи би трябвало да е Милена. Макар че бях съвсем сигурна, че тя и Русовелка за Танички :love: :thinking: :confused: :love:
www.facebook.com/artandhobby


Потребителски аватар
Manuela85
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 75
Регистриран на: чет ное 17, 2011 2:33 pm
:: 67 рецепти от Manuela85
:: 158 снимки от Manuela85

Мнение от Manuela85 » чет ное 22, 2012 5:52 pm

Mami48,не грешиш,лудото жабче се казва Милена.А отностно това че не пиша,не означава че не ви "следя" :D ,просто нямам време напоследък за нищо.От работа вкъщи,от вкъщи на работа,напред-назад по задачи по цял ден.....Знаете как е......А пък и с кучето,Франко вече го разхождаме/в събота му бихме втората ваксина/,майка я взех в петък от летището,и тя е при нас......и така :love: :love: До после :wink:
Los tres mejores doctores del mundo son:Dr.Dieta,Dr.Tranquilidad y Dr.Alegria

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет ное 22, 2012 6:04 pm

МАНУЕЛКА,много ти благодаря мила,радвам се,че си имаш гостенка,а за ФРАНКО, браво на тоя сладур вече ходи на разходка.МАНУЕЛКА,разбирам те,наистина времето не стига,но когато има възможност пиши.Приятна вечер. :winkiss: :giflo2: :hug: :flow2: :flow1: :flow2: :hug:

Потребителски аватар
Manuela85
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 75
Регистриран на: чет ное 17, 2011 2:33 pm
:: 67 рецепти от Manuela85
:: 158 снимки от Manuela85

Мнение от Manuela85 » чет ное 22, 2012 6:09 pm

ОК,приятна вечер и на теб :love: :love:
Los tres mejores doctores del mundo son:Dr.Dieta,Dr.Tranquilidad y Dr.Alegria


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет ное 22, 2012 6:14 pm

РАЛИ, толкова ми е приятно,че до часа на тръгване си с нас, от това съдя,колко много означаваме за теб,благодаря за което,предполагам,че си напрегната преди пътуването - отпусни се, мило момиче, отиваш на прекрасно място,ще преживееш невероятни мигове и то със любимите ти хора.След около час отивам в малката ми дъщеря и затова още веднъж - ВЕСЕЛО И НЕЗАБРАВИМО ПЪТУВАНЕ, МИЛО МОЕ МОМИЧЕ. :winkiss: :heart: :winkiss: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » чет ное 22, 2012 9:19 pm

Добър вечер, момичета! И аз съм една-обещавам, че ще пиша, ама...като не съм се научила да владея и контролирам времето, и по-точно да го разтеглям...то все не стига.Опитвам се сутрин да ставам в 6, най-често в 6:15, тоалет, кафе+грим, деца и разсипване на храна за обяд по кутиите, и в 7:00 най-късно излитаме.Вземаме една съученичка на щерката, която ни е и съселянка и газ към Русе. Живеем на около 20 км от града, а синът ми започва училище в 7:30, така че трябва да доставим учениците най-късно в 7:25. Аз отивам във фирмата в 7:30 и имам 30 минути да правя каквото си искам. Обикновено това е загубено време за мен, тъй като...на това, което искам всъщност да правя, не му е мястото там :ooppss: :roll: . Или пия още едно кафе, или ако имам нещо спешно, започвам работа. През работния ден изпълнявам задълженията на 99,9 различни професии. В 17 и 5-10 минути излитам от работа и или прибирам деца от училище, или търча към семейната кола. Следва разнос на хорското дете до дома му, пазаруване за вечеря евентуално, после приготвяне на вкусен аламинут, който да се харесва от минимум 75% от семейството :hungry: . Една пералня, съдомиялна, малко гладене. На кое дете как му е минал денят, кой има ново гадже и кой все още няма гадже(как не го е срам Георги, вече е в 6 клас и кой ти каза , че нямам гадже, бе, Иринооооооооо, и деца, престанете да се биете и да крещите и т.н.) През ден-два прахосмукачка, бърсане на прах. Да обърна внимание на любимия, за да не забрави, че ме обича и че аз, естествено :wink: , съм най-прекрасната жена за него, просто съвършена :tongue: , и то станало и минало полунощ, а аз и утре трябва да съм свежа, работоспособна, търпелива, отзивчива и знам ли още каква...И кой, кажете ми, моля, реши, че денонощието трябва да е само 24 часа...убедена съм, че е мъж...
Всичко това, мили момичета, сигурно ви е познато до болка, и аз всъщност, не искам да се оплаквам ни най-малко-имам прекрасно семейство, което обожавам, а и себе си обичам, и даже май се се харесвам :roll: . Искам да ви кажа, че преживявам вашите радости и страдания, нищо, че не пиша често. Радвам се, че Мануелка води вече Франко на разходка, че Нинка се противопоставя на неправдите, че мами Катя ще бъде отново с малкото съкровище и скъпоценната му майка, че Рали ще осъществи една двойна детска мечта(приятен път, Рали, и прекрасни емоции),че Ани се появи отново, питам се как са Маги71, Мани-Петя, Любето, Сладкишчето-Йоана, Муна( и да не пропусна някой- спирам да изброявам), моля се за Дидка и Зарко, нещата да се развият по най-добрия за тях начин :hug: , благодаря на Бони и Ивка75, че неотменно, всяка сутрин ни поздравяват, освежават, окриляват, стоплят ни сърцата -БЛАГОДАРЯ, момичета. Радвам се, че познавам всяка една от вас, бъдете такива, каквито сте! Прегръщам ви - всяка поотделно и всички заедно :hug: ! Спокойна нощ!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет ное 23, 2012 5:19 am

534578_452087084847555_281240352_n.jpg
Добро утро, мили приятели!
Кафето ви очаква,сладко ,горчиво и ароматно :)
Слънцето все още спи, но безброй малки слънца
блестят в очите на ранобудните!
Огледайте се, те наистина са навсякъде!
Слънчев петък - това не зависи от прогнозата за
времето, а от самите нас, от нашите мисли и постъпки!
Ведър, усмихнат и щастлив ден ви желая!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет ное 23, 2012 7:04 am

Изображение

Добро утро :)
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет ное 23, 2012 7:22 am

Добро утро!Чета ........и не мога от снощи да си събера мислите........Рали,стискам ти палци/знам че си тръгнала/да е леко и приятно пътуването!
Ние имаме решение по семейните дела,по точно мъжа ми е взел решение и ...си е наел адвокат.Днес и аз това ще правя.Такъв е живота.Аз пък ще му уважа мнението и решението и с готовност мисля да приключим с едно дело.Дано бързо да се свърши,че точно по празниците,не ми се иска с това да се занимавам.Дано за него наистина да е правилната постъпка,да не съжалява един ден.Аз виждах нещата по друг начин,но важното е ,че се научи сам да мисли.
Желая ви лек ,спокоен петък!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет ное 23, 2012 8:12 am

Добро утро, веселки :chef:
Днес рано-рано цъфнах в службата за ужас на чистачката, станах по-рано и метнах едни милинки да се пекат за закуска на мъжете, сега съм тук за кафето с вас
Изображение
Дидка, съжалявам за това, което се случва с теб, по някога и така се развиват нещата, гаранции за нищо няма. Ако имаш нужда съм с теб :hug: :hug: :hug:
gigi.2000, радвам се че си намерила време за нас, ние жените отдавна сме се научили да се клонираме и да преодоляваме трудностите :D
Момичета, хубав и успешен петък, нека имаме повод за усмивки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена