Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » пет ное 23, 2012 8:25 am

Имен ден празнува Александър
Изображение

На 23 ноември имен ден празнуват всички, които носят името Александър (означава - мъжествен, защитник на мъжете), Александра, Александрина, Александрия, Алекси, Алеко. Носещите името Александър могат да изберат на кой ден да празнуват имен ден, тъй като Православната църква почита на 30 август паметта на на Цариградския патриарх Св. Александър, а Българска православна църква - пренасяне на мощите на Св. Александър Невски; а на 23 ноември паметта на Свети благоверни княз Александър Невски (по стар стил умира на 14 ноември 1263 г.), като денят е и храмов празник на най-голямата източноправославна катедрала на Балканския полуостров - Храм-паметникът Свети Александър Невски в София.
Честит празник на имениците и семействата им
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет ное 23, 2012 8:52 am

Здравейте момичета Известно време бях без комп. Но вече всичко е ок и отново съм с вас
Започнах да чета изтърваното , но то е много и не можах да насмогна Разбрах че сте добре и че Ралито днес вече е в Испания
Предполагам че ще си изкара чудесно Сега трябва да тръгвам по задачи
Желая ви прекрасен ден макар че вън е мрачно и студено
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет ное 23, 2012 9:34 am

Здравейте!
Честит имен ден на празнуващите и техните семейства! Бони, знам, че синът ти празнува през август, но няма нищо лошо в това да приема поздравления два пъти в годината :wink: . В това сиво ежедневие определено са ни необходими поводи за смях и веселие, а и пожеланията за здраве никога не са излишни. Да ви е жив и здрав и скоро да ви направи щастливи баба и дядо
Изображение
Днес и аз имам повод да почерпя - с мъжа ми преди девет години станахме семейтво. Дай Боже да ни предстоят дълги години заедно!
Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет ное 23, 2012 9:47 am

Миленче, честит празник!!!
Бъдете живи и здрави, много щастливи в семейния живот, обичайте се и остарявайте заедно! Честита годишнина!

Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет ное 23, 2012 10:02 am

Дидка, нарочно отделям това, което искам да ти кажа в отделен пост, защото някак не ми се връзва с предходния :( .
Много се натъжих като прочетох тази сутрин за развитието на нещата. Ти очакваше нещо съвсем друго. Знам с какво нетърпение чакаше Коледа, на която се случват чудеса. Сега обаче като се замисля може би това, което се случва е най-доброто за теб и Зарко. Дали на него му трябва баща, който не може да поеме отговорност за семейството си и при първата трудност бяга при мама?! Пишеш, че си доволна, че все пак е взел някакво решение. Миличка, не мисля, че решението е негово. То е на близките и на обществото, той просто мисли, че така е редно, а на някой друг пък така му е удобно :agr: ! Не съжалявай за такъв човек! Твоето малко голямо Коледно чудо е до теб и те радва всеки ден с усмивката си! Баща му ще е този, който ще страда и ще изпуска най-хубавите си моменти с вас! Знам, че ти предстои много трудна битка, не само заради делото, но и заради това, което те очаква после. Трудно е да се справяш сама с детето, но ти се пребори за живота си и сега няма да се предадеш пред глупостта и егоизма на някои хора. Кураж! Ако имаш нужда от приятел, пред когото да си излееш душата или от помощ, която мислиш, че мога да ти дам, насреща съм :hug: .
Нацелувай Зарко и се опитай да се отпуснеш! Понякога нещата се нареждат от само себе си, а друг път колкото и да се стремиш към нещо, на ръце да тръгнеш, то пак няма да се случи. Така че остави всичко на съдбата!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет ное 23, 2012 2:11 pm

Миленка,честита годишнина!В суматохата забравих,извинявай!Нека сте живи и здрави ,винаги заедно!Нека сте пример за другите!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет ное 23, 2012 2:16 pm

Миленка,правилно си преценила за него.От една дума си ме разбрала.Но всеки от нас ще си търпи последствията,ще си носим кръста.Наистина решението явно не е негово щом се чуди дали все пак дали да не бъде с нас по празниците,но като приятели :thinking: :thinking:Наистина ще стане каквото е писано.Аз ти благодаря много за всичко.Много се радвам ,че се познаваме.Лек ден :giflo1:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет ное 23, 2012 2:17 pm

Бони,жив и здрав да е сина ти!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет ное 23, 2012 3:10 pm

Mиленка,
1.jpg

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет ное 23, 2012 3:12 pm

Бони,
нека синът ти е здрав и много щастлив!
Весел празник на всички!!!
:wine: :celebrate: :wine:


Заключена