ползвате ли съдове Тапервер?

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » нед апр 24, 2011 4:07 pm

Разходи? Какви разходи за какви продукти? Тук консултантката си носи продуктите, предварително се уговаря с домакинята, какво ще се прави и си ги донася. Единствено, ако ще е нещо във фурната или в МВ, тогава имаш разходи за ток. Но ако ще се демонстрира шефът например, какъв разход има? Да, политиката на фирмата е такава, че не прави реклами по телевизия, радио, вестници и т.н. И всички пари, които спестява от това, ги дава на консултантите си и на купувачите - под формата на премии и подаръци. Защото те й правят рекламата. Покани приятелките си, кажи им открито, че ти се иска да получиш подаръка :) Продуктите са наистина с върховно качество, така че можеш с чиста съвест да ги агитираш. А и както разбрах, в БГ цените са даже малко по-високи, отколкото тук. Така че 200 лв оборот става бързо. Хайде успех! И да се похвалиш с нещата, задължително! :) Иска ми се да видя този нож-вилица , не се сещам за какво става въпрос :)
www.facebook.com/artandhobby


Потребителски аватар
akva7
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 403
Регистриран на: нед фев 21, 2010 10:14 pm
:: 15 рецепти от akva7
:: 107 снимки от akva7
Местоположение: София

Мнение от akva7 » съб апр 30, 2011 2:32 pm

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » съб апр 30, 2011 2:53 pm

Изображение

Много интересно!

:thumup:
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
dessi_avon
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 7
Регистриран на: нед яну 23, 2011 4:34 pm
:: 4 рецепти от dessi_avon
:: 14 снимки от dessi_avon
Местоположение: Самоков
Контакти:

Мнение от dessi_avon » пет окт 28, 2011 10:23 pm

Здравейте на всички. Много от Вас имат доста съдове, така като чета..... Честити да са новите придобивки на някои, а на други и на мен - способни клиенти, за да си получиме подаръците... :) Невероятни са тез съдове...


Потребителски аватар
dessi_avon
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 7
Регистриран на: нед яну 23, 2011 4:34 pm
:: 4 рецепти от dessi_avon
:: 14 снимки от dessi_avon
Местоположение: Самоков
Контакти:

Мнение от dessi_avon » пет апр 28, 2017 12:56 am

Aliana написа:Изображение

Много интересно!

:thumup:

Това е нож за твърди сирена. ;)

Потребителски аватар
dessi_avon
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 7
Регистриран на: нед яну 23, 2011 4:34 pm
:: 4 рецепти от dessi_avon
:: 14 снимки от dessi_avon
Местоположение: Самоков
Контакти:

Мнение от dessi_avon » пет апр 28, 2017 1:06 am

Aliana написа:Здравейте отново в тази позабравена тема :D

Купата, за която говорите, се нарича тук Peng-Schüssel, като ПЕНГ е звукът, който капакът издава, когато тестото е готово. На български капакът би направил ПУК предполагам :wink: :D

Каталогът е в ръцете ми в момента, но го има и в интернет.

Както и да е. Предвидената от фирмата купа за тесто с мая е тази тук

Изображение



Toва, че Бони прави тестото в една от купите за салати, и че й се получава, говори за това, че всички купи на фирмата затварят идеално и плътно, точно както и Рени е писала по-напред в темата.

Аз завчера си доставих удовоствието и си поръчах някои дреболии...е, не чак дреболии, но нищо огромно де.

Този съд за съхранение на картофи ми беше грабнал вниманието и сега си го купих. В него картофите остават свежи 4 седмици. Побира 5 кг.
Изображение
Изображение

Тези кутии за съхранение на плодове и зеленчуци в хладилник са гениални, моя приятелка ги има, а сега и аз си ги подарих - Казват се прима-клима, т.е. Най-добрият климат. Имат две клапички и указание на самите кутии, кой плод или зеленчук при какво положение на клапичките се съхранява. (преди тази схема се даваше като лепенка и се лепеше вътре в хладилника) Тапъруейър дава по принцип двойна гаранция, т.е. ако в хладилник ягодите издържат 2 дни, в тази купа - 4 дни. Но ягодите (био, непръскани) издържат 7 дни в купата. И всичко останало също надвишава неколкократно дадената гаранция. Освен това могат да се слагат плодове и зеленчуци ЗАЕДНО, трябва само да са от една и съща категория за съхраняване. Голямата е 3,6 л, по-малката 2 л. Има една още по-малка, но на мен тя не ми върши работа :)
Изображение

Изображение

Изображение

И свястна белачка си купих, вижда се при купите.

Освен това си подарих и три купи по 400 мл с капак. Идеални са за пикник, или за съхраняване на останала една порция манджа или салата, за мариноване на малки порции, а понеже са плоски пасват идеално и в дамската ми чанта. Директно в тях може и да се топли и сервира.
Изображение

Изображение

Купа за бъркане на тесто от 3,6 л, с два капака – затварящ плътно и капак с дупка - като се бърка с миксера, да не пръска наоколо. Освен това едната „дръжка” е наклонена нагоре, за да се излива по-лесно тестото и да не капе.

Изображение


Свястна отварачка за консерви също си взех.

Изображение



Огребка за тесто или за намазване на тави с масло – оранжевата част е от силикон и много мека.

Изображение


Турбо-шефът на тапъруейър е идеален за хора кото мен, дето им сълзят очите от лука ;) Всъщност с него може да се смели всичко, което пасва вътре – лук, чесън, зелени подправки, пармезан, ядки, риба, сварени яйца.... става за салати-пюрета, за бебешки храни, за правене на млечна пяна (с друга представка). Аз имам и куик-шефа, но той се върти на ръка, а и е голям и не винаги ми се вади от шкафа, а този тук е малък , с едно дърпане прави мноооого обороти и е подходящ за работа „набързо”.

Изображение
Изображение


Купих си и още няколко сегмента на системата за съхраняване на нарязани колбаси и сирена.
Изображение

И кана за микровълнова – 1 л. В нея се вари мляко, мляко с ориз, картофи, пудинг, манджи...абе каквото му мине на човек през ума. А капакът се отваря удобно с един пръст, за да може да се отливат течности. Каната е градуирана, което е удобно при приготвянето на различни неща.

Изображение
Изображение


Поръчах си и три други купи, най-голямата от които е като тази зелената на Бони (сега обаче са в нови цветове, ярки). Те ще пристигнат другата седмица, тогава ще ги снимам и ще ги покажа да се хваля :)

Лек ден на всички :)

БРАВО!Имаш супер неща - дано да си ги ползваш често. Аз също имам почти целия каталог вече...
Най си обичам продуктите за хладилника, за микровълновата и за транспортиране на храна...

- https://www.facebook.com/pg/newboutique ... 1633888705 - свежов хладилника с Таперуеър.

- https://www.facebook.com/pg/newboutique ... 1553442380 - тестени вкусотийки с Таперуеър.

Който се интересува от тези съдове и се намира близо до Самоков може да ми пише за подробности на мейл: dessimetodieva[at]yahoo[dot]com.

Потребителски аватар
dessi_avon
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 7
Регистриран на: нед яну 23, 2011 4:34 pm
:: 4 рецепти от dessi_avon
:: 14 снимки от dessi_avon
Местоположение: Самоков
Контакти:

Мнение от dessi_avon » пет апр 28, 2017 1:09 am

akva7 написа:Изображение
Това е нож за твърди сирена. ;)


Отговори