ползвате ли съдове Тапервер?

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
reni55
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1188
Регистриран на: ср юни 25, 2008 7:49 pm
:: 227 рецепти от reni55
:: 321 снимки от reni55

ползвате ли съдове Тапервер?

Мнение от reni55 » пон юли 07, 2008 6:01 pm

Ползвате ли съдове Тапервер и дали сте доволни от тях?


SweetyPie
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 51
Регистриран на: вт дек 04, 2007 8:46 pm
:: 12 рецепти от SweetyPie
:: 12 снимки от SweetyPie
Местоположение: някъде

Мнение от SweetyPie » пон юли 07, 2008 7:56 pm

reni55 написа:Ползвате ли съдове Тапервер и дали сте доволни от тях?
Какви са тези съдове ,лично аз за първи път ги чувам.Може ли линк или снимка.

Потребителски аватар
reni55
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1188
Регистриран на: ср юни 25, 2008 7:49 pm
:: 227 рецепти от reni55
:: 321 снимки от reni55

Мнение от reni55 » пон юли 07, 2008 8:50 pm

Можеш да видиш каталог на:www.Tupperware.it.Ако те интересува може да пишеш на ел.поща или на ЛС - но първо разгледай!

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » пон сеп 07, 2009 1:21 pm

Аз ползвам от много години и съм много доволна!

Тапъруейър се промени много в последните години, от функционални, но неугледни кутийки, се развиха истинки кухненски бижута!

Особено последните линии са толкова красиви и с такива невероятни възможности - браво! Все пак не е нещо ежедневно да печеш в пласмасови съдове! Или кутията ти със салата да е гофрирана, да се сплесква след употреба и да заема само 1см място в дамската чанта!

Жалкото е само, че не могат да се купят в магазин, но поне не е нужна специална уговорка с дистрибутор и задължашащ личен разговор и презентация.

Тапъруейър се продава на домашни партита, като всеки присъстващ получава дребен подарък от фирмата, а домакинът/домакинята получава подарък в зависимост от оборота на партито. По този начин достигнах до една добра колекция от супер продукти, от които не бих се разделила!

Всички продукти са подходящи за миялните машини. Термосните кани държат кафето ГОРЕЩО поне 24 часа, кутиите не се чупят при падане, капаците им не се амортизират и след 20 години, от тях не капва и капка. Може в тях да се разбива на водна баня и да се замразява в същият съд - просто перфектно!


Мога само да ги препоръчам!



Поздрави!
www.facebook.com/artandhobby


Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » пон сеп 07, 2009 2:15 pm

Позволявам си да сложа моите фаворити:


Kаната за горещо и ледено, отваря се с натискане на копчето, специално прозорче показва дали е отворена или затворена в момента (зелено и червено). 62 Евро
Изображение


За разбиване на яйца, на мляко за капучино, или с друга представка - реже или смила всичко - лук, семки, сирена, зеленчуци, месо, риба и т.н. 53 Евро
Изображение


За съхраняване на нарязани колбаси и сирена, така наречените климатични стени предотвратяват изпотяването, както и смесването на миризмите. 41 Евро
Изображение


Кутии за съхраняване на всичко възможно. Но са конципирани така, че в тях пасват: 500г сол, 1кг захар, 1 кг брашно, 500г ориз и 500г талятелле.

Изображение


Най-любимите и ползвани у нас (моите са в бордо): Купа 4,2 литра (29 евро), купа 3,2 литра (27 евро), купа 2,3 литра (24 евро), 2х600мл (общо 20 евро), приборите (6 евро). Само фруктиерата нямам, тя струва 16 евро, но е по-нова:
Изображение


Даден на заем и не получен обратно - поднос и транспорт на торти, до 9 см височина. 32 евро
Изображение

Друго незаменимо нещо - за съхранение и пренос на нарязани колбаси, сирена, сандвичи и т.н. Моите са с тъмносини капаци. 27 евро
Изображение

Сгъваеми купи: 2х 950мл, 17 евро. Овална купа 850 мл - 10 евро.
Уредът за съхранение на капаци или на сгънати купи го нямам, струва 16 евро
Изображение

Каната с чашите - за горещо и студено. 2,1 литра - вчера идеално за 10 чаши горещо какао. Струва 16 евро.
Изображение





Освен това "наследих" от свекърва ми поне 30 купи и купички, които са доста неугледни, но мнооого практични, те не фигурират по новите каталози.



А ето тук няколко неща, които искам да си взема при първа възможност. Ако някой знае цените в България - нека ми каже. Ако са по-изгодни, може там да поръчам да ми ги вземат :P

Това са гювечите за печене, общо струват 170 евро
Изображение


И бротмакс, за 47 евро, в него хлябът нито мухлясва, нито губи хрупкавостта си.
Изображение


Това е засега.

Рени, ако знаеш цени - кажи ми!


Поздрави!
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
reni55
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1188
Регистриран на: ср юни 25, 2008 7:49 pm
:: 227 рецепти от reni55
:: 321 снимки от reni55

Мнение от reni55 » пон сеп 07, 2009 3:14 pm

Рали, ти си направила цяло парти......! Браво на теб!
В БГ има трилитров ултраплюс и е на цена 202лв.
- ето го моя Изображение
- има и квадратен от 2л и той е на същата цена .
Това им е хубавото, че стават за хладилник,микровълнова и ел.фурна (до 230 градуса), а самият съд има и мек капак.Капака също ,може да се използва за печене и с другата част едновременно - на два етажа.В дълбокото да се пече ястието, а в капака - например ябълки.
Моята кутия за торта е с височина 14см. и е много удобна не само за торти, но и за всякакви тестени изделия, а дъното й от едната страна е като чиния за ордьоври - разделена на сектори.
НАПРАВИ ДОБРО И ЩЕ ТИ СЕ ВЪРНЕ СТОКРАТНО !

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » пон сеп 07, 2009 3:51 pm

Аууууу, Рени, блазе ти за гювеча!

Искаааам и аааааз!


:cry:
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед сеп 13, 2009 6:06 pm

Ето и моите съдове - не са толкова много, но са незаменими помощници. Купата меси чудесно тесто за пици, а шейкъра е любим на всички :D
Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
STELKINA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 348
Регистриран на: съб авг 15, 2009 8:38 pm
:: 45 рецепти от STELKINA
:: 222 снимки от STELKINA
Местоположение: милано родом от сливен

Мнение от STELKINA » пон юли 12, 2010 8:42 am

Едва ли някой ще погледне тук защото темата е много стара но аз да си споделя.От много години ползвам тази фирма и имам купата за тесто , но понеже не знаех я използвах за салати :D . Сега ще я изпробвам и за тесто :clap: .

guarinociro
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 274
Регистриран на: съб дек 12, 2009 9:17 am
:: 9 рецепти от guarinociro
:: 150 снимки от guarinociro

Мнение от guarinociro » пон юли 12, 2010 2:41 pm

Здравейте моми4ета,запалихте ме с тези продукти.Аз имам подноса за торта и наистина са много удобни и практи4ни.Разгледах каталога и съм възхитена, има много интерсни предложения,които си стува да има една домакиня в кухнята си,но наистина са малко скъпи4ки.Алиана,садовете за пе4ене,които си показала на снимката в Италия,струват:по-малкия е 40?. а големия 52?. отделно капака е 39?. Дано съм била полезна.Лек и успе6ен ден.


Отговори