Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Aliana » вт окт 30, 2012 9:34 pm

:love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:

Миленка, благодаря, мила, за съпричастността! И аз такива надежди тая, че моят син ще вземе най-доброто решение :)
Ххехе, сега си имаме две Танички тук. Майка ми се казваше Таня, много мо става драго, като го чуя това име :love:
Таня-Танима, благодаря ти за похвалите за моя труд, би трябвало да излъжа, ако кажа, че не ми е хубаво да го чуя :ooppss: Но тук в сайта има много надарени, талантливи момичета със златни ръце! Творят големи красоти :thumup:
Бони, да, от юни месец насам се преместваме, само на 10 метра от предното ми жилище :D Преди бях на номер 1, сега съм на 3 :D Къщата е на 3 етажа, със западнал двор. Много работа има по него, трябва да се смени пръстта първо, а от там нататък ще видим. Първият етаж е ресторант, даден е под наем, там ходя и поработвам вечер, като има работа. Втория етаж е необитаем засега, е, не точно, но не можем да живеем още там. На третия етаж сме се нанесли, но липсват още много неща. Старото ми жилище още го държа и плащам наем, обзаведено е все още изцяло, там пера, там спи сина ми. Абе хаотично е още. Имаме да оправяме много неща. До онзи ден и интернет нямах, смятай! :D :roll:

Лека вечер на всички, мили мои! До утре с кафетата. Аз нали съм и един час назад, докато се излюпя, на вас кафеварките и джезветата ви отдавна са си свършили работата :D

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1:
www.facebook.com/artandhobby


Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » вт окт 30, 2012 10:45 pm

Здравейте, веселушки! Благодаря ви за поздравленията за сина ми! Нека всички деца да растат
здрави и спокойни, обичани и уважавани, да имат своите мечти и да ги следват!

Рали, може би малко късно се включвам в разговора за Патрик, но ... :ooppss: Аз съм на мнение,
че децата ми трябва да знаят, когато не одобрявам тяхна постъпка(по каквато и да е причина),
но да имат право на своите грешки, своите уроци и своите изводи. Второто, но не по важност, което
искам никога да не забравят, че аз винаги ще ги обичам, независимо колко
голяма глупост, грешка или грях са извършили. И че винаги ще съм до тях- за
да им ръкопляскам, или да бърша сълзи и сополи, или, ако трябва- да критикувам....и пак да ги
обичам и приемам- такива, каквито са. Мисля, че детето трябва да знае, че когато и да залитне,
до него има рамо за опора, за да може смело да залита и да се учи да живее.
Предполагам, че не ти казвам нищо ново, но дано съм ти била полезна... :winkiss:
И дано философията ми да е правилна, защото, когато разбера дали съм била права, ще бъде късно да я променям...

Лека нощ, момичета!
Изображение

magi12311
началник печка
началник печка
Мнения: 190
Регистриран на: нед авг 15, 2010 5:52 pm

Мнение от magi12311 » ср окт 31, 2012 6:51 am

Добро утро момичета.Набързо да си пия кафето с вас и бягам по задачи. :coffee: Отдавна не съм писала ,но нещата при нас малко се объркаха.Щяхме да пътуваме края на месеца,но Христо реши че трябва да се поразболее,някакъв вирус го настигна.После решиха да стачкуват и естествено няма коарби.И за да е пълна програмата ,кораба които ми е наи удобен ,го вкараха на ремонт и цялата програма ми отиде по дяволите :read: Седим и чакаме ,а куфарите са готови,колата е натоварена и заредена,само аз не се зареждам с търпение и ставам като бомба със запален фитил.На всичко отгоре бях изключила и нета,нали няма да ни има месеци ............. ама пак го пуснах.Винаги като решим зимата да си пътуваме е така,ама нищо.Добре си е Диана ,поне лятото е сигурна с кораби и транспорт.Хаиде стига съм се оплаквала :ooppss: Добре дошли на новите попълнения ,и дано им е приятно с нас.Пожелавам ви хубав есенен ден.

magi12311
началник печка
началник печка
Мнения: 190
Регистриран на: нед авг 15, 2010 5:52 pm

Мнение от magi12311 » ср окт 31, 2012 6:55 am

Кате ,Таня ,че какво ви е на годините бе момичета.Много сте си добре.Особено за Катя..... и младо момиче няма толкова позитивизъм. :love:


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср окт 31, 2012 7:11 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/jzF_y039slk[/youtube]

Добро утро :)

Днес Слънчо се усмихва от сутринта и небето е чисто и синьо :rainbow: :sun: Това прави и кафепиенето много приятно - хайде идвайте, поднасям го с удоволствие :coffee:

Рали, наистина съм пропуснала преместването в новата къща - шетай с удоволствие и нека тук да сте все така щастливи и задружни :love:

Ивелинка, много правилно мислиш - децата имат нужда да знаят, че родителите им са винаги зад тях и са стабилна опора, но в същото време коректор и съветник за всичко, от което се нуждаят :thumup:

Маги, видях те - радвам се, че се появяваш :) Ще се подреди всичко - не се притеснявай, понякога се случват засечки :roll:

Хубав и усмихнат ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср окт 31, 2012 7:36 am

Добро утро момичета Присъединявам се с кафенцето
Желая ви много усмивки и слънчев ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » ср окт 31, 2012 9:19 am

Добро утро мили момичета :clap:
Внимателно прочетох всичко, писано от вас :read: Толкова оптимизъм лъха от всички вас, че мога само да се радвам, че имам такива приятелки :love:
Сега сядам с вас на по едно горчиво и ароматно :coffee:
Изображение
Благодаря на всички за милите думи :hug: :hug: :hug:
Желая ви един прекрасен ден, изпълнен с усмивки и приятни емоции :giflo1: :giflo1: :giflo1:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » ср окт 31, 2012 9:43 am

Добро утро! Ето ме и мен с чашата кафе сред вас! Вяра, виждам, че още си тук, днес ще си правим компания :hug: ! Желая ви един хубав и наситен с положителни преживявания ден!
Предлагам ви да поседнем на тази пейка на сладка приказка.
Изображение

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » ср окт 31, 2012 10:16 am

Изображение



Добро утро, милички!

А и то е утро като от картинка! Дълго търсих подходящата снимка, на която някой майсторски да е уловил това, което аз виждам и чувствам! Тази снимка предава най-добре природата, която се открива днес пред очите ми, когато погледна навън.
Тук зеленото се задържа дълго... Едва сега жълтото започва да взима надмощие, листата са в неописуемо красиви светло зелени, жълти, оранжеви и огнени оттенъци! А е последния ден на октомври. Температурите падат през нощта до под нулата, сутрин тревата и полята са покрити със слана и дори само един слънчев лъч, процедил се през облака, е достатъчен да я превърне в искрящо течно сребро... Боцкащия хлад е свеж и кристално чист, звуците на пробуждащия се живот леко приглушени от процедилата се над земята мъгла, обгърнала я нежно и придаваща й нереална мекота. Как обичам есента! Животът е на път да завърши кръговрата си и не пролетно обещание и очакване трептят с утринните лъчи, и не пламналата страст, с която лятото жигосва плажовете, а тишина и усмихващия се, дълбок мир обзел природата, отдала дължимото на съществуването, любуваща се на собствената си доброта!

Аз пия вече второ кафе на прозореца и смятам после да отлитам по задачи :)

Иве, благодаря за съветите, не мисля, че е погрешно да дадеш на детето си чувството, че винаги има пристан. Това според мен е най-важното в безкрайната връзка между деца и родители. Така да се каже основата, върху която се гради бъдещия характер :)

Желая ви, мили приятелки, да намерите време и спокойствие да се насладите на деня, да загребете от неговото доволство и да се изгубите в тихата му усмивка :love:

Изображение
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср окт 31, 2012 10:32 am

249306_509095639101422_424455600_n.jpg
Добро утро Приятели с Рецепта за приказен ден добавете;
вяра,търпение,смелост, надежда, преданост,щедрост,доброта,молитва, размисъл!
Не забравяйте труда и почивката!Завършете деня с добре обмислено решение!
Пригответе рецептата с топло сърце,гарнирайте с усмивка и радост!
Залейте сместа с много любов и вяра в доброто!Сервирайте с настроение!
Ефектът ще усетите веднага!

Ехе,много съм щастлива пълен форум отдавна не е бил така,
то четох-четох,че се захласнах :clap:
Ей, момичета какво сте се разприказвали за годините,
всеки е на толкова на колкото се чувства,а вие сте чудесни :)
Всички имате поздрави и целувки от Дидка(дидурана),
добре е и Зарко е в супер форма,
а някой знаели нещо за Наталка,къде се изгуби върна ли се от почивка :?
Хубав и усмихнат ден от мен!


Заключена