Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от ivkaa75 » чет окт 25, 2012 4:32 am

644156_495840793784263_2014224692_n.jpg
Добро утро :)
Бони,Рали ,Кате Верче,Дианка,Дидка,Миленка,Нинка
и всички други кафенцето ви чака ароматно и горещо :coffee:
Нинка така ме разсмя тази сутрин с твойте малки момчета :D
да са ти здравички :tongue:

Животът ни може да бъде много
по-лек отколкото си го представяме.....
А то е: всяка сутрин с усмивка
да гледаме в утре, с уважение да си спомняме
за вчера и с радост да живеем днес, за да
можем да следваме мечтите си! Нека сме
изпълнени с добри чувства и светли мисли,
благодарни за всеки един миг!
Аз ви пожелавам успешен ден, слънчево
настроение и късмет на всички!


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет окт 25, 2012 7:02 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/yjoPWxmOCtc[/youtube]

Добро утро :)

Ивка, благодаря за кафето :coffee: На линия съм и аз, макар за бързо, че времето ми накъся :wink:

Верче, обади се - наистина те мислим. Дано всичко е ОК :hug:

Нинка, големи сладури са момченцата ти. Представям си какво глъчка е у вас - радвай им се сега и на белите, и на всичко. Толкова са мили малчовците, после е различно - пубертет, съзряване ... :love: А за големите младежи си напълно права - трудно им е в това време, но нека Бог да ги пази :thumup: И ние си имаме младеж в общежитията в София и все се моля да е всичко ОК.

Желая ви хубав и усмихнат ден Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » чет окт 25, 2012 8:23 am

Добро утро и от мен, мили приятелки :)

Нинка, благодаря ти и за снощните, и за днешните пожелания :love: И за кафето! :)
Бони, уцели ме с Пинк Флойд, музика, която винаги ми е по душа :giflo1:

Сядам с кафето при вас! На кайто му се допие - да заповяда :)
Изображение


Аз нещо не мога да хвана нишката на разговорите ви, но ако питате за Вяра (мисля, че Vyra59 или подобен й беше ника), вчера за кратко се появи онлайн. Надявам се, че всички са живи и здрави, където и да са, каквото и да правят...

Усмихнат ден на всички, с весело натроение и добри хора! :love:
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » чет окт 25, 2012 8:58 am

Здравейте мили приятелки! :hug: :hug: :hug:
Ивка, Бони, Рали, Кате,( и всички мили момичета) благодаря ви за загрижеността, благодаря за кафенцата :coffee: :music:
Аз се поуспокоих вече, на работа съм(днес съм втора смяна), всичко ще се оправи, само трябва повече оптимизъм(а не като мен - непоправим песимист) :thumup:
Сядам с вас на кафенце :coffee:
Изображение
Много се радвам на всички вас, на всички весели случки в живота ви, да са живи и здрави децата на всички вас :hug:
Рали, дано се избавиш от болките, иди на лекар и си дай почивка :thumup:
Хубав ден мили момичета и дано има само положителни емоции :sun: :-D
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » чет окт 25, 2012 11:51 am

Здравейте!
Който работи нощем като мен, пропуска хубавата компания за кафе сутрин, но аз пък ще го пия студено и на фона на прекрасна музика, поднесено от Ивка, Рали и Бони. Благодаря ви!
Вяра, радвам се, че пак си сред нас и гледаш малко по-ведро на живота.
Аз снощи седях до късно на компютъра. Имам да си подготвям едни часове, но през деня времето просто не ми стига от домакински задължения и помощ за домашните на малката. Довечера пак ме чака същото, че и по дисертацията си трябва да поработя.
На всички вас желая слънчев и спорен ден!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет окт 25, 2012 12:09 pm

Верче, много се радвам,че се появи - недей така мила, каквото и да е - горе главата и само напред.Аз, за разлика от теб съм непоправим оптимист, преди месец ми поставиха един куп диагнози, че свят ми се зави,но си казах - добре съм и успях да преодолея част от нещата, всички ми казват -Кате, ти с тия розови очила,да,така е,не ги свалям и се чувствам прекрасно, но понякога, моята свръхчувствителност и безпокойство ми докарват едно кратко попадане в дупка,но, имайки вас, бързо,бързо се възстановявам.Хайде, само напред и нагоре, мила Верче :thumbsup: Нинка, да ти са живи и здрави малките пакостници -сега са най -сладки и интересни и престани с тая твоя прословута -възраст, какво ти е на възраста - млада си, сърдечна,забавна и прекрасно приятелче на всички нас,да си жива и здрава и да се радваш на твоите юначета.Ивка,Бони,Рали - благодаря ви за кафетата и страхотната музика.Хубав, успешен и спокоен ден на всички. :winkiss: :sun: :winkiss: :flow2: :flow2: :flow1: :flow2: :flow2: :hug: :hug: :hug:Привет, Миленка, когато имаш време не ни забравяй, всичко добро мила. :winkiss: :giflo1: :winkiss: :hug:

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » чет окт 25, 2012 5:56 pm

Кате, Миленка, Вярче,

благодаря ви за загрижеността. Аз още вчера отидох на лекар. Не можаха да ми кажат, какво точно ми има. Казаха, че за точна диагноза трябва да се направи рентген на гръбака и тазовата става, и че ако това нищо не покаже, трябва да се направи магнитнорезонансова томография. Обаче за да се стигне до там, трябва да са минали няколко дно, понеже тази болка може да означава всичко и нищо. Може да е възпален нерв, може да е разтегнато или възпалено мускулно влакно, може да защипан нерв още на гръбнака, може да е тумор или Морбус Бехтерев....Първо трябва да се види, дали спокойствието няма да донесе подобрение. Предложиха ми да ми инжектират обезболяващо в нерва, но аз отказах. Дадоха ми патерици и ме изпратиха по живо, по здраво :roll: Днес съм по-добре, когато не стъпвам на крака, не ме боли. Вчера беше ад, в сравнение с днес. Вчера дори обезболяващо взех, дето никога не посягам към лекарства, но вчера така любовно се вгледах в парацетамола, че го глътнах накрая :wink:

Дано тези дни нацяло да ми мине, три дни на дивана, че и три нощи, за да мога да си вдигам крака на облегалката, да си търся удобна позиция за спане... съклет ме хвана, сърбят ме ръцете да върша нещо, спука ми се душата само вкъщи...

Гледайте вие да се пазите, при нас до преди два дни беше 25 градуса, а утре вечер трябва да паднат температурите до -1. Голяма амплитуда, ако навсякъде е така, ще има болни пак.
Аз тази година не се имунизирах против грип, ще видя дали ще му издържа :)


Предлагам ви по един горещ шоколад, за топли чувства в хладните следобеди :love:

Изображение
www.facebook.com/artandhobby

tanima
мераклия с бъркалка
мераклия с бъркалка
Мнения: 3
Регистриран на: чет окт 25, 2012 10:29 am

Мнение от tanima » чет окт 25, 2012 6:13 pm

Привет на всички! Аз съм нова тук, но смятам да поостана ;)Защото си имам една максима, че който с любов готви, той зло не мисли! А и за кратко надникнах във форумите - ох, какви сладуранки "видях" там - по написаното си личи! Така че - здравейте! И хубава вечер на всички ви! А аз отивам да спретна една бърза баничка със сиренце и едно щруделче - просто ще разделя корите от една опаковка ;)И до скоро!
Ей, ще ме "светнете " ли как качвАте снимки тук? А ЗАЩО ЛИ АЗ ДАЖЕ ЕДНА УСМИВКА-ОТ ТЕЗИ, ГОТОВИТЕ :))) ,НЕ МОГА ДА СЛОЖА???

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » чет окт 25, 2012 6:20 pm

tanima, здравей, мила, и добре дошла :love:

аз мога да ти кажа, как качвам снимки: намирам снимка в нета, отварям я, цъкам с дясно на нея и избирам "копиране на url". После в отворения прозорец тук, на който пиша отговора, цъкам на малкото бутонче img. Между двете появили се комбинации за изображение вкарам url на снимката. А можеш и да сложиш първо url тук, да го маркираш, и после като цъкнеш на img, той бива обграден с [img]url[/img]. Надявам се си разбрала нещо от моите обяснения. Хайде чао и приятни минути в сайта и форума :giflo1:
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет окт 25, 2012 6:51 pm

tanima,добре дошла в нашето голямо семейство :) ,
тук ще намериш едни истински приятели.
415643_418708458182195_909748836_o.jpg
СПОДЕЛЕНА, НЕЖНА, РОМАНТИЧНА, ПРИКАЗНА, ВЪЛШЕБНА, КРАСИВА, НЕПОВТОРИМА, ЩАСТЛИВА ВЕЧЕР!!!

РОМАНТИЧНА ВЕЧЕР, ЧУДЕСНИ ПРИЯТЕЛИ С ВКУС НА ВИНО И ЛЮБОВ!!!
ОТВОРЕТЕ СЪРЦАТА СИ И ИЗЖИВЕЙТЕ ЕДНА ВЪЛНУВАЩА И НЕПОВТОРИМА ВЕЧЕР!!!
ЛЮБОВТА Е ЕДИНСТВЕНАТА СТРАСТ, КОЯТО НЕ ПРИЗНАВА НИТО МИНАЛО, НИТО БЪДЕЩЕ!!!
НЕКА БЪДЕМ ПО-ДОБРИ, ПО-ТОЛЕРАНТНИ ЕДИН КЪМ ДРУГ, МИЛИ И ВНИМАТЕЛНИ, ДА ЖИВЕЕМ В МИР И РАЗБИРАТЕЛСТВО!!!
НЕКА ПОГЛЕДНЕМ ДЕЦАТА, СЛЪНЦЕТО, НЕБЕТО И ДА СЕ УСМИХНЕМ!!!

ЩАСТЛИВА ВЕЧЕР ВИ ЖЕЛАЯ ПРИЯТЕЛИ!!!
НАЗДРАВЕ!!!


Заключена