Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Makaweli » чет сеп 20, 2012 10:00 pm

Привет вечерен :)

Тази вечер бяхме на театър - гледахме "Помощ, жена ми е луда!" на съвременния френски драматург Жан Барбие. Постановката е на Русенския театър с гостуващ актьор Христо Гърбов. Подейства ни разтоварващо, посмяхме се от сърце :D

Нинка, :hug: :hug: :hug: Така е миличка, за дечицата винаги мамите се притесняваме - и като пораснат също. Просто когато ние самите сме били по-млади първо сме по-смели, защото не знаем какво ни чака и всяко нещо ни е ново и за първи път, и второ - защото младостта си е младост и морето ни е до колене. Просто ние самите до скоро сме били деца. След като вече си отгледал едно дете, знаеш за какво иде реч. За някои неща имаш опит, но други те плашат - защото знаеш последиците. А с нашето здравеопазване в момента понякога наистина те хваща страх :eeek:
А твоите лекари ще се върнат и дано наистина да са добри и се справят с болките ти :thumup:

Дианка, Кате, :hug: :hug: :hug:

И тук издуха силен вятър и заваля :rain:

Спокойна нощ на всички :night: :heart:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » чет сеп 20, 2012 10:33 pm

Бони, :hug: :hug: :hug:
Като прочетох,заглавието на постановката,която сте гледали,се разсмях...помислих си,Боже,дали зад това заглавие,не се крие името на моят мъж... :D :D :D
Сладки сънища,Бони!
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет сеп 21, 2012 6:59 am

418421_400891719976566_1861645665_n.jpg
ДОБРО УТРО В ПЕТЪК,ПРИЯТЕЛИ!
Ако денят е чаша,в която събираме мисли, чувства и дела!
Ако вечерта искаш сладост да отпиеш,в чашата слагай щедро любов!
Предлагам да пийнем по кафе и да продължим с петъчното приключение,
за да можем да посрещнем вечерта с фантастично настроение!
Всъщност светът е за теб и всички останали хора,с които искаш да го споделиш!
Обичайте и Обичани бъдете!Това е важното!
Кафето е готово,да си го изпием заедно, да поработим и да посрещнем един щастлив,
прекрасен и изпълнен с много любов Уикенд!Весел и Усмихнат край на Седмицата!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет сеп 21, 2012 7:19 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/a69TEjkqFCo[/youtube]

Добро петъчно утро :)

Ивка, днес наистина си пием кафето заедно - да ти е сладко :coffee:

Иначе есента си влезе напълно в ролята - вятър, дъжд, облаци - бррр, студ :rain:
Но пък е петък все пак и предстоят почивни дни :wink:
Да поработим и днес в очакване на хубавия уикенд - обещават слънце и топлинка :sun:

Хубав ден и добро настроение Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет сеп 21, 2012 7:23 am

Благодаря Бони,
нека и твоето :coffee: е тонизиращо
особено с тази прекрасна мелодия,която си качила :) .
Днес почивам и още не съм се показвала навън,но
май си е студеничко :)

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет сеп 21, 2012 7:48 am

Добро утро :D
И тук вятър, облаци...абе всички есенни атрибути, вече и якенцата облякохме.
Хайде и от мен по кафе, че днес трябваше по-рано да цъфна на работа, добре че е петък
Изображение
Бъдете здрави и слънчеви, напук на мрачното време :sun: :heart: :hug:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет сеп 21, 2012 10:04 am

Здравейте! След едномесечно отсъствие отново съм сред вас :clap: ! В последно време все не можех да се организирам и денят не ми стигаше :ooppss: . Не успявах изобщо да се добера до компютъра. Или приготвях багажи за поредното пътуване, или пък разтоварвах чанти. После дойде началото на учебната година и тичането по книжарници за тетрадки, блокчета и боички. Като капак на всичко и детето се разболя. Вече втора седмица се мъчи с този вирус, но лекарката отказва да й включи антибиотик, казва, че ще се справи, а и иска да я запази за зимата. Май наистина ще излезе права, защото гърлото, макар и на мен да не ми се вярваше мина, ако и с хремата се преборим ще бъда много щастлива.
Стига съм се оплаквала. Сега да ви пожелая един прекрасен петъчен ден и много усмивки въпреки мрачното време навън.
Аз отивам да си будя ученичката, че й е време да става. Този месец са втора смяна и тъй като все още нямат много домашни може да се наспива до късно. Ние сменихме училището и сме много доволни. Детето е очаровано от учителката. Вече си намери нови приятели и се чувства много добре. Аз пък съм вече по-спокойна, защото го няма това напрежение и навикване от страна на класната от миналата година. Вече имаме и една отлична оценка по български език, вчера дъщеря ми беше много горда със себе си. Дано да продължи така и занапред. Пожелавам на всички ученици и техните семейства успешна учебна година и по-малко нерви за майките!
Нинка, видях, че си имате нова придобивка, да си я карате със здраве! Пожелавам ти да си направите с нея прекрасни пътешествия, които да споделиш виртуално с нас!
На всички, които са имали хубави поводи през този месец да почерпят, със закъснение пожелавам всичко най-хубаво и да ви чакат само добри дни!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет сеп 21, 2012 2:38 pm

Здравейте прекрасни момичета,сега се прибирам от дъщеря ми, нощувах в тях, отварям сайта и отново ми е едно хубаво и мило - топли думи и пожелания, красиво поднесени кафета, изобщо сте върха.Нинка, имаш прекрасно чувство за хумор, не за първи път ме разсмиваш, много си сладка, допадат ми хора с чувство за самоирония.МИЛЕНКА, ДИАНКА,много се радвам, че отново сте с нас - за децата не се притеснявайте, всичко ще отзвучи и пак ще са добре, вие си щадете нервите, че тепърва ще са ви нужни,Нинка, малките юначета ще се оправят, трудно е да приготвяш храна всеки ден при тия обстоятелства,но.....има и такива моменти :winkiss: :giflo1: :heart:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пет сеп 21, 2012 3:00 pm

Бони, Ивка, Вяра, Кате, Наталия, Нинка, Диана, Миленка, благодаря ви за прекрасните пожелания!
Изображение.
Днес без да си навивам часовника станах рано, може би за това, че свикнах да ставам рано за работа или защото ме чакат много приготовления за неделя, когато ще бъде голямото парти послучай рождения ден. Списъкът с рецепти, кито съм набелязала да приготвя е доста дълъг и се чудя от къде да започвам, а и утре ние сме поканени на рожден ден, така че нямам много време за чудене. След малко запрятам ръкави и започвам.
На вас желая усмихнат ден и прекрасни почивни дни!
Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет сеп 21, 2012 4:11 pm

539380_401082599957478_519538291_n.jpg
Хайде на следобедно кафе и сладки приказки!С ухание на златна есен и пепeруди в стомаха!
Пожелавам Ви много нaдежда,оптимизъм и възраждане на силата,която ни кара да живеем и вървим напред!
Да раздаваме усмивки и любов,да изживеем всеки миг по-най добрия за нас начин,
за да се чувстваме пълноценни и реализирани като личности!
Ако без да те е страх умееш да вкусиш сладко и горчиво,ти вечно в някой ще живееш!
Ако даваш повече любов, отколкото самия получаваш,
и ако за приятел си готов безкрайно да се отегчаваш,ти винаги ще оцелееш!Весел следобед на всички!


Заключена