Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
magi12311
началник печка
началник печка
Мнения: 190
Регистриран на: нед авг 15, 2010 5:52 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от magi12311 » пет юли 20, 2012 8:04 am

Добро утро момичета.ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на всички които носят името ИЛИЯ,ИЛИЯНА ,ИЛИНА.Да са живи и здрави.
А за атентата в Бургас.....думи нямам .Винаги съм си мислила и съм била сигурна ,че родината ми е тиха и спокоина страна ,и че сме далече от бомби, тероризъм ,и убииствени атентати.Ужасена съм от случващото се в България.Не искам да си мисля с лошо ,но щом един път е започнало........дано няма и по=големи поразии.Бог да прости загиналите и да даде утеха на близките им :(
Пожелавам на всички ви един прекрасен ден,с много усмивки


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет юли 20, 2012 8:20 am

Доро утро и честит празник на имениците :D
На бързо и аз с кафето :)
Изображение
Нинка, свекъра ми има червен вятър, на за да го установят лежа 2 седмици в кожната болница, правеха му изследвания, вливания, инжекции, оттоците намаляха, но зачервяването остана, а зимно време чак посинява, сега уж спазва диета но понеже живее сам не знам до колко :? Знам, че заболяването е упорито, но по-добре да е това отколкото някъкав тумор, за който дали е такъв май и лекарите не знаят, а и за да го установят наистина трябва тъканна проба. Дано при теб нещата бързо се оправят и както казва Катя мога да съм ти морална подкрепа, защото тук (в сайта) ние се намираме и някак сприятеляваме, кураж Нинка.
Обичам ви, веселушки :hug: :hug: :hug:
Хубав петък и светла памет на загиналите в атентата
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет юли 20, 2012 8:29 am

Нинка,не си досадна,нали затова са приятелите,дори и виртуални.Всяка сутрин сме заедно на кафе :wink: .Дано назначеното лечение да свърши работа и бързо да почне да дава облекчение.Стискам ти палци! :thumup:
Съболезнования на близките на загиналите при атентата в Бургас!
Винаги съм се страхувала да пътувам на дълги разстояния с автобус заради инцидентите последно време по пътищата ,а сега и това.
Аз пък пак съм на контролен преглед в София на 27-ми,стискайте ми палци излива вече да се е разсеял ,че много често пътувам,което ме уморява ,пък и финансово се отразява.....
Лека работа,успешен ден!

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » пет юли 20, 2012 9:06 am

Мили приятелчета,Добро,слънчево утро!
Неможете да си представите,как бих искала да се познавам с всяка една от вас,лично. :love:
Вие,ми вдъхвате кураж и вяра,повече от лекуващите ми лекари.
Мога да кажа само едно голямо Благодаря.И от все сърце,искрено Обичам ви.
Пожелавам ви,прекрасен петък!
С много усмивки!

Изображение
Изображение

Дидка,успех,миличка! :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет юли 20, 2012 9:51 am

Добро утро, мили и прекрасни момичета, за пореден път показвате, колко мили, внимателни и съпричастни сте към болката на другите хора.Останах възхитена от вниманието към НИНКА,сега, тя има нужда от нашето внимание и съпричастност, също така и ДИДКА - милички, ние ще ви бъдем опора, с каквото можем.Нинка, не е изключено някъде, някога да се срещнем с голяма част от момичетата, но макар и виртуално, аз ги обичам и ценя много - като истински приятелки, а те са такива, разплаках се, като прочетох, как от сърце и душа се обръщаш към всички, повярвай ми, това са истинските чувства в човека, благодаря ти мила.Горе главата и давай, само напред и само нагоре, ние сме с теб.Прекрасен ден на всички момичета.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет юли 20, 2012 9:55 am

Много се развълнувах, като писах на Нинка и пропуснах да поздравя именниците - ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН,на всички ваши близки, роднини и приятели, да са живи и здрави, радостни и щастливи.ВЕСЕЛ ПРАЗНИК.

mis_val
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 67
Регистриран на: вт апр 19, 2011 10:07 am
:: 6 рецепти от mis_val
:: 152 снимки от mis_val

Мнение от mis_val » пет юли 20, 2012 10:22 am

milena75 написа:Добро утро и от мен! Желая ви чудесен летен ден, изпълнен с много емоции!

Стискайте ми палци всичко да се нареди както го искам.
Миленка,стискам палци на ръцете и краката :D
С теб съм,въпреки че не пиша много редовно :hug:
Надявам се,че и мъжът ти е добре след инцидента на морето :eeek:
Лек и спорен ден ти желая,изпълнен с много положителни емоции :thumup:

mis_val
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 67
Регистриран на: вт апр 19, 2011 10:07 am
:: 6 рецепти от mis_val
:: 152 снимки от mis_val

Мнение от mis_val » пет юли 20, 2012 10:59 am

:D :D
Това трябваше да е лично съобщение,но който бърза да пише на работното си място така е :D
Момичета,лек ден ви желая и на вас :thumbsup: !
Честит имен ден на всички празнуващи!

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет юли 20, 2012 12:10 pm

Здравейте!
Честит имен ден на всички празнуващи! Да сте живи и здрави вие и вашите близки!
Прочетох някъде, че днес е ден, в който ако се помолиш за нещо и го искаш много силно, то ще се сбъдне, така че пожелайте си го и вярвайте, че ще се случи. Аз поне така ще направя.
Валя, благодаря ти за подкрепата :) , продължавай да ги стискаш палците още малко :wink: , днес най-после задействах нещата, другата седмица вече чакам резултат.
Нинка, искрено ти пожелавам това лечение да е окончателното и да се отървеш от болките. Потърси ако трябва лекар и в друг град, важното е да му имаш доверие. Според мен не трябав толкова да се притесняваш за това, което са ти казали, че може да са и туморни образувания - първо има и доброкачестевни такива и второ това няма как да се разбере без да се направи биопсия. Стискам ти палци!

mis_val
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 67
Регистриран на: вт апр 19, 2011 10:07 am
:: 6 рецепти от mis_val
:: 152 снимки от mis_val

Мнение от mis_val » пет юли 20, 2012 1:27 pm

milena75 написа:Здравейте!

Прочетох някъде, че днес е ден, в който ако се помолиш за нещо и го искаш много силно, то ще се сбъдне, така че пожелайте си го и вярвайте, че ще се случи. Аз поне така ще направя.
Тези дни една моя виртуална приятелка ми даде линк към тема "Подсъзнанието може всичко" , там пишеше за тефтерче с желания,а от там едно момиче ми даде на свой ред този линк КАК ДА ПИШЕМ ЖЕЛАНИЯ ПО ВРЕМЕ НА НОВОЛУНИЕ - http://dreamland-bg.com/index.php?topic=100.0
от предната спомената тема писаха,че желанията могат да се напишат и днес,празникът бил със силна енергия и както казва Миленка,всичко пожелано се сбъдва,само трябва да е в писмен вид.
Аз не съм от най-вярващите в подобни неща,но след работа мисля да си купя тефтерче и да пробвам,все пак нищо не губя :D


Заключена