Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от milena75 » вт яну 31, 2012 2:34 pm

Ивка, радвам се за дъщеря ти :clap: ! Най-после добре новина! Стискам палци по-бързо да се отърве от болките.


bubi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 13
Регистриран на: вт окт 02, 2007 12:43 am
:: 169 рецепти от bubi
:: 155 снимки от bubi

Мнение от bubi » вт яну 31, 2012 2:44 pm

Уф....днес ми е последния ден от отпуската и се чудя утре как ли ще протече работния ден,хич не ми се стартира отново. :( Още не съм се събудила напълно,а това разделно хранене...май вече му свикнах.И тук е ужасно студено,въпреки че грее слънчице.Е,аз вече съм запалила каминката де,но си е много студено.След малко ще стартирам и готвенето,че вече стана късен следобяд :)

Не съм много редовна тук,но утре ще ви споделя как е минал работния ден.От утре децата в Монтана са грипна ваканция и съм сигурна,че пицарията в която работя ще е пълна с ученици.А на мен хич не ми се стартира тежко от първия ден.

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт яну 31, 2012 6:27 pm

Здравейте, мили приятели!

Ивка, радвам се, че дъщеря ти е значително по-добре! Най-неприятното е отминало, бързо възстановяване желая и никога повече това да не се повтаря!
Само като чета какъв студ е при вас и настръхвам. Времето е толкова изненадващо. Преди две зими тук е било (тогава си бяхме в БГ) нечувана зима, а тази година не е имало зима - имаше няколко дни с температури малко под нулата. Днес е 20 градуса :eek: .
На вас желая топла вечер и дано по-скоро това мразовито време се поотпусне.

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт яну 31, 2012 7:23 pm

Ивка, радвам се че състоянието на дъщеричката ти се подобрява :thumup: Не зная как се облича, тъй като за тийнейджърите е характерно, че все им е топло и са с голи пъпчета и голи кръстчета. Ако и при вас е така, сега е момента да й втълпиш, че по-важно от модата е здравето. Дано не ти прозвучи като "конско", ти си знаеш детето :wink:
Не зная при вас как е, но тук от ден на ден става все по-студено. С нетърпение очаквам да се постопли :roll:

Топла и спокойна вечер :)
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » вт яну 31, 2012 10:27 pm

Бони, за съжаление няма да се стопли скоро :( . За утре казаха, че ще е най-студеният ден, а и другата седмица няма да е по-топло. Явно още дълго няма да се разделим с дебелите дрехи. Моля се само токът да не спира, че не само ще стоим на студено, а и няма да можем да си наготвим. Е, поне както казаха по телевизията това допринася за сплотяване на семейството - всички се събират на топло и можем де се отдадем на семейни игри. На малката й подариха няколко такива по Коледа и сега дойде моментът да им се насладим.
Топла и спокойна нощ!


Заключена