Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет юли 08, 2011 5:50 am

Добро утро приятели :) ,
каня ви на арамотно и горчиво за мене петъчно кафенце,
като ви желая приятен ден!!!
:flow2: :flow1: :flow2:


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет юли 08, 2011 7:20 am

Изображение

<iframe width="560" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/bvd3qCnsAaY" frameborder="0"></iframe>

Добро утро :)

Ивка, благодаря за поканата :hug: Сядам с удоволствие с моята чаша горчиво кафе и в главата ми звучи песничката "Този свят е пъстро кафене. Хора, съдби....."
Когато се събуждаш с песен, значи на душата ти е леко и денят ти започва с настроение:love:

Желая на всички един прекрасен петъчен ден с много усмивкиИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
lucky6
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 198
Регистриран на: ср окт 21, 2009 10:58 am
:: 7 рецепти от lucky6
:: 13 снимки от lucky6

Мнение от lucky6 » пет юли 08, 2011 12:44 pm

Здравейте, дами!

Отдавна не съм влизала тук. Рали, да ти е живо и здраво момчето! Иве, пожелавам ти успех и дъжд от поръчки!
Момичета, утре заминаваме на море! :clap: Ох, откога чакам! Малката само за пясъка на плажа ме пита и по-точно да не би да свърши, докато отидем. Милена, нали има още? :wink: И още нещо я вълнува - рождения й ден! Ще навърши три години другия петък. Сигурно ще го изкараме във Варна. Поръчала си е лаптоп и рокля на принцеси.... Поръчката е изпълнена на 50%. Вторите 50%! Издирваме розов лаптоп сега.... Уж... А моята идея е на РДто й да я заведем в голям детски магазин и да си избере нещо на момента. Имам усещането, че ще размисли...
Хайде, приятни почивни дни и на отпускарите - пълноценна почивка!

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет юли 08, 2011 7:20 pm

Теди, морето е тук и ви чака. Идеята за детски лаптоп не е никак лоша, моята дъщеря си беше пожелала такъв за една Коледа и това беше един от най- полезните подаръци, с него се научи да чете и да смята. Ако решите да купувате такъв гледайте да е с меню на български. Пожелавим ви незабравимо изкарване във Варна, може пък да се засечем някъде. :)
Днес цял ден бяхме на плаж, времето беше чудесно - нито много горещо, нито пък студено, само дето водата беше доста хладка, но се надявам да се постопли вече. Поздрави!


Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » съб юли 09, 2011 2:19 am

Теди, благодаря за пожеланията :) Да се връщат на всички родители :)

Аз и това лято ще изкарам без ваканция. Затова пък жената на брат ми ще ходи с децата до Бг. Днес изкараха пасаван на малкото - 67 евро!!! За един лист хартия, валиден 10 дни! Един паспорт струва в БГ колко? 20 лева? + 27 евро декларация, че брат ми е съгласен тя да пътува с децата!!! + 17 евро заверка на превода на свидетелството за раждане!!! Абсолютни мародери, безсрамни такси и обслужване на най-ниско ниво! Ако не се сещате за какво говоря - българското консулство в Бон имам пред вид! Там няма дори и тоалетна! Можете ли да си представите? Обществена сграда без тоалетна! Абе...нямам думи! Сигурно ви е ясно къде съм ходила днес и как съм си прекарала :D :roll: Утре са кьолнските светлини, иска ми се да успея да отида, пропуснах няколко години и много ми се ходи, но нали вечер поработвам и в ресторанта - не знам, дали ще успея :?

Желая на всички хубав, усмихнат уикенд!
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб юли 09, 2011 6:46 am

Изображение

<iframe width="560" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/OfG_prjOpMU" frameborder="0"></iframe>

Добро утро :)

Свежо и приятно е навън, а каква жега се е задала :roll:
Днес ще пътуваме и гледаме да тръгнем по-рано, макар че колата е с климатик.

Хубав и спокоен ден на всички, а на отпускарите - щастлива почивкаИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб юли 09, 2011 9:33 am

Добро утро :) (то май вече станало ден) :wink:
сядам на кафенце и немисля да мърдам от нас ,ще гледам да наготвя нещо до обяд,че голяма жега,дъщерята вече втори ден ще е по басейни,а сина си се занимава с неговите си работи(гаджето) :wink: .
Хубав и спокоен ден приятели,
а на почиващите като Теди емоционална почивка и да се обръщат от време на време да не изгорят :D .

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » съб юли 09, 2011 8:03 pm

Здравейте приятели! Не се явявам напоследък, защото имах проблеми...
Днес в 11.30 часа почина майка ми....
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб юли 09, 2011 9:57 pm

Вяра,приеми мойте най-искрени съболизнования за тази тежка и огромна загуба,Нямам думи с който мога да утеша болката и трагедията,която влезе във вашият дом,но сега мила трябва да бъдеш силна.Знай,че ние винаги ще те подкрепяме. Бог да прости майчицата ти.

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » съб юли 09, 2011 10:44 pm

Вяра, моите съболезнования! Загубата на родител никога не се преодолява, но опитай се да бъдеш силна заради децата и внуците си. За жалост животът е такъв, неминуемо ни предлага раздяла с най-любимите ни хора. Все пак единствената ти утеха може би ще е това, че майчицата ти винаги ще остане в сърцето ти, ще те гледа от някоя звезда и ще бди над теб! Много, много съжалявам!


Заключена