Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » вт юли 05, 2011 10:44 pm

Рали,Честит рожден ден на детето ти.Да е живо и здраво.Весел празник.


Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » ср юли 06, 2011 12:09 am

Благодаря на всички ви за хубавите и искрени пожелания!
Бони, благодаря за цветята :love:
Желая ви с повод и без повод само добрини!


Изображение
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср юли 06, 2011 7:02 am

Изображение

<iframe width="425" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/DaWNnzxC-qk" frameborder="0"></iframe>

Добро утро мили Весели готвачи :)

Това лято явно е тропическо - дъжда ни е постоянен спътник.Навън отново се е навъсило и сякаш пак ще завали. За сметка на това навсякъде е свежо и зелено, дори и зелените площи в квартала не са окосени :roll:
Сряда е - средата на седмицата и пред мен и зад мен само работа :wink: Но пък и това е добре - ангажиран си и времето минава без да усетиш.
Хайде стига съм философствала - да пием по кафе и да започнем деня с настроение :thumup:

Хубав и усмихнат ден ви желаяИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » ср юли 06, 2011 9:24 am

Здравейте, скоро май не съм писала тук :oops:
Първо да честитя на патерица рождения ден на Патрик! Рали, да ти живо и здраво момчето, много да те радва и успехи му пожелавам! :happybd:
Иве, честита нова работа, да си я работиш с удоволствие и за дълго време!
:thumup:
Миленка, дано съпругът ти вече се е възстановил и сте забравили за проблема. :)

Пожелавам ви хубав ден, въпреки че от сега че мръщи и всеки момент ще завали!


Изображение


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср юли 06, 2011 11:31 am

Здравейте и от мене :) ,
Рали, честит рожденик на патерици нека е здрав,щастлив и много да ви радва само хубави неща да ви поднася.
Днес си поспах по до късно и се омотах добре,че поне имам ядене за обяд,а за довечра ще му мисля.
Хубав ден!!!

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » ср юли 06, 2011 1:35 pm

Рали, да ти е весело и здраво момченцето:) Нека има успех във всичко, с което се захване:)


Изображение
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » ср юли 06, 2011 3:38 pm

Маги, Ани, Иве, благодаря ви за пожеланията!

Изображение

И тук лятото е прохладно, тук таме изцяло топли и слънчеви дни, много променливо, до 15 часа слънце, после дъжд, после към 21 пекне пак слънце...като на екватора :P Но честно казано на мен ми харесва така. Аз не обичам жеги, че тогава винаги ми се спи и съм като скапана без да съм вършила нищо :( А така е перфектно лято - без да се потя, без да треперя :)

Вчера денят мина малко хаотично, първо приятелки дойдоха за кафе и торта, сложихме и една свещичка, че щерката на едната искаше да има свещичка, щом е рожден ден :roll: Тъкмо щяха да си тръгват - двама колеги дойдоха да кусали тортата :) После жената на брат ми дойде с децата, беше вече около 18 часа. Патрик се беше вяснал веднъж да се обади :D Брат ми дойде директно от работа в 19 часа, беше прегладнял и аз реших, че и вечеря ще има. Направих шишовете и салати, то стана 20 часа, Патрик си дойде, ядохме заедно, пак торта имаше, само ще от дълбоките резерви, шведска бадемова торта, замразена. И докато се огледаме - беше вече 22,30. Племенничето заплака, че иска да спи у нас. Оставиха го и тръгнаха. Патрик почна да се унася, докато аз слагах чаршафи на Явор. А той като видя, че ще се спи бързо-бързо, почна да прихленчва, че искал при мама и тати. Беше вече полунощ, а той буден, превъзбуден и почти ревящ. Хванах го за ръчичка и хайде - говорихме си двамата по тихите улички, късахме и духахме глухарчета, надничахме по дворовете, брахме и лешници, ама бяха празни още :/ , дори на люлката се полюляхме. В 00,40 часа чукнахме да ни отвори майка му :roll: И там пак рев - искал аз да спя при него ... прочетох му една приказка и това беше, тръгнах си и за пръв път имах няколко минути насаме. Беше чудесно, целият ден беше чудесен, но е много хубаво, че не всеки ден е Рожден ден :thumup:
В събота са кьолнските светлини и имаме дискусия тук дали да се ходи из града или не. Засега решението е, че брат ми ще ги придружи, а те ще гледат спектакъла. Без дискотека, тя и без друго Зара не може да влиза, няма 16 години. Да видим какво още ще им хрумне дотогава :/
Смятат да си сложат катинар на моста, тя му го е подарила :)

Сега ви оставям и ви желая приятен ден!
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » ср юли 06, 2011 11:33 pm

Рали, да ти е здраво момчето! Прекрасна възраст! Желая му младежкия плам, който гори в него сега, да е същия и след три по шестнадесет!

Момичета, благодаря ви за пожеланията! Нещата на работа с всеки изминал ден се нареждат все по-добре! Разбираме се с колежките и шефката, и много се смеем (ама и работа вършим де :roll: )! Чувствам се добре там, и се надявам, че с всичката положителна енергия, която влагаме, няма как да не потръгне!
Последна промяна от gigi.2000 на чет юли 07, 2011 5:51 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет юли 07, 2011 7:12 am

Изображение

<iframe width="425" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/ZSK9kkM7GL4" frameborder="0"></iframe>

Добро утро :)

Иве, както описваш началото е чудесно - дано да имате много работа и фирмата да се задържи :thumup:
А иначе седмицата клони към събота, което създава добро настроение :wink:

Хубав и усмихнат ден ви пожелавам с мирис на кафеИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет юли 07, 2011 8:31 am

Добро утро и от мене :) ,
сядам да ви видя на кафенце и изчезвам,днес имам доста работа из града.
Рали, добре сте си изкарали с интерес прочетох описането мислено се принесох при вас :clap: .
Иве,дано все по-добре да тръгва работата и само хубави неща да чуваме за нея. :thumup:
Хубав ден!!!


Заключена