Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » нед юли 31, 2011 10:44 pm

Здравейте, момичета:)
Относно снимките-1. предварително си избирате икона от нета и копирате адреса, които се намира най-отгоре (http://...) 2. отивате във форума на "нов отговор"- натискате img, копираният адрес на иконката и отново img

тоест- img http://... img

Надявам се да сте ме разбрали:) И разбира се, че не е смешно- нали сме тук за да си помагаме- и на мен в началото ми обясняваха:)

Лека нощ на всички:)
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"


Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » нед юли 31, 2011 11:37 pm

Здравейте моМичета,доста работа свърших днес.
Имам един въпрос към по -напредналите сладкари.Какво ще кажете за захарният фондан за покритие на торти и рози?Ще правя калинка/торта/и ми е нужен кафяв цвят.Тук в малкият град НЕ МОЖЕ да се намери сладкарска боя :cry: .Няма и в Кауфланд и Лидл.Момичета вие сте ми надеждата както всеки път :thumup: .Ще чакам мнения.Лека вечер и успешна нова седмица.

Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » пон авг 01, 2011 12:31 am

Привет муцита! Скоро не съм се разписвала :oops: :oops: :oops:

Засега няма с какво да се похваля около Симона - чакаме 4 класиране за запълване на бройките... има много добри оценки, но баловете за момичетата за по-високи от тези за момчетата ... и в крайна сметка момчета с тройки влизат, а момичета с петици НЕ!!!

Иначе имахме премеждие с колата - счупи се точно като прибирахме моята приятелка от летището в София, та се наложи да ни теглят до В.Търново. Имахме голям късмет че на мъжлето приятел беше в столицата и ни "извози" с помощта на въже...важното е че се прибрахме живи и здрави :thumup:

В събота се проведе другарската ни среща, която организирах - всичко са много доволни и сега паращам мейли със снимки и телефони...но това поне са хубави трепети.

Сега отивам да си лягам, че имам нужда от почивка, а и ушето ми вече трета седмица не се оправя - утре пак на лекар да му апликира крем за пореден път ... Гушки от мен :love:


Изображение


Заключена