Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет апр 21, 2011 7:07 am

Изображение

<object width="336" height="295"><param name="movie" value="http://bg.netlog.com/go/widget/videoID= ... ram><param name="wmode" value="window"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://bg.netlog.com/go/widget/videoID=bg-1082180" type="application/x-shockwave-flash" allowFullScreen="true" wmode="window" width="336" height="295"></embed></object>

Добро утро на Велики Четвъртък :)

Ивка, благодаря за кафенцето. И аз ще боядисвам яйцата в събота. Като сме работещи жени - няма как :wink: Вечерта докато се прибера ще стане поне 18 ч. Как да спазя традицията, която повелява яйцата да се боядисват рано сутрин или поне преди залез слънце :roll:

Иначе се подготвяме за празника, очакваме да се приберат младежите. И така ... вълнения, приготовления....

Хубав и спокоен ден ви пожелавамИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » чет апр 21, 2011 7:40 am

Добро утро, приятели!!!
Ивка, Бони, благодаря за кафенцето! И аз ще боядисвам яйцата в събота,
след малко тръгвам за работа - нали сме работещи момичета!
Маги, браво за добрите резултати на Симонка - ще чакаме да почерпиш
за студентка! Приятен четвъртък на всички! :hug: :hug: :hug:
Елти, дано стане хубава тортичка! Петенце, как си - чакаме новини!!! :clap: :thumup: :clap: :thumup:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
zorniza_1975
началник печка
началник печка
Мнения: 9
Регистриран на: ср апр 20, 2011 12:34 pm
:: 2 рецепти от zorniza_1975
:: 7 снимки от zorniza_1975
Местоположение: Кипър - Ларнака
Контакти:

Мнение от zorniza_1975 » чет апр 21, 2011 8:37 am

ДОБРО УТРО, ПРИЯТЕЛИ!
БЛАГОДАРЯ ЗА СУТРЕШНОТО КАФЕ, ДАДЕ МИ ЧУДЕСЕН СТАРТ НА ДЕНЯ И С УСМИВКА ДА СЕ ЗАХВАНА С МЕСЕНЕТО НА ВЕЛИКДЕНСКИТЕ КОЗУНАЦИ!

Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » чет апр 21, 2011 11:15 am

Здравейте момичета :hug:Добре съм миличка,все още нямаме новини.Исках овенче,но ми се размина :) Може да е за добро. Днес времето е хубаво,което мн ме радва.Аз си боядисах яйцата рано сутринта.Малко се по изнервих с тези бои,но стана след като направих някакво странно съчетание от 4 различни марки :agr: Козунака ми е готов.Дано да не стане сух.След малко се оправям и отивам да ме види доктора,после на училище за родители, малко по магазините за великденска украса.Мисля да си купя агнешкото днес и да си го мариновам.Така поне всичко ще ми е готово :) Ако остане време и ако е хубаво времето може да отида да си избера тоалет за изписването :love: Хубав и ползотворен ден на всички :flow2: :flow1: :flow2:


Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » чет апр 21, 2011 12:03 pm

Здравейте момичета.Днес станахме с малчо рано и боядисахме яйчицата.После с украсата скъсах доста нерви/половинката излезе,а Боби все си завираше ръчичките при мен :shock: /.След малко ще обядваме и се надявам да заспи по рано.И днес не е на ясла/зачервено гърло и висока Т/.От сутринта нямаше,но преди малко премерих пак и 37.02* :( .Дано не се повишава повече.
Лек ден на всички.

Потребителски аватар
latkova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 195
Регистриран на: вт окт 06, 2009 4:50 pm
:: 3 рецепти от latkova
:: 78 снимки от latkova
Местоположение: Варна

Мнение от latkova » чет апр 21, 2011 1:10 pm

Здравейте :chef: ,
Пиша набързо от офиса в обедната почивка. Нямам друга възможност, защото сме почнали ремонт, уж козметичен ама пак е ужас , случихме и на време, точно Страстната седмица, но сега си взе отпуска мъжа и боядисва в къщи / нали ни предстои сватба/ . Немога и да готвя, храним се на крак с нещо готово. Дано да приключи до другата седмица.
Благодаря ви за поздравите и специално на Elti за хубавата картичка, кураж на бъдещата майка и успех на всички деца най вече на кандидастващите.
Весели и слънчеви празници на всички :love:

Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » чет апр 21, 2011 1:39 pm

Здравейте веселушки в този хубав и слънчев ден! Ходих до личната на малкия, че нямаше здравна книжка, а ще ми трябва за прегледа при зъболекаря. На връщане си купих две петунии, и като ги засадя ще ви ги покажа. Симона иска да ме разхожда до университета, и мяй няма да се дърпам много, тъкмо ще се разнообразя :)

Пети, аз съм си взела два вида бои, но са една марка, дано не бера и аз ядове. Приятна разходка :) Децата чакат с нетърпение момента на цапането :D

Иве, Т на детето е от гърлото, дано не я вдига повече!

latkova, страстна или не, щом си имате повод си дейставайте, само на Великден си почивайте! :thumup:

И понеже е обяд да ви сложа пица:

Изображение

Lovely
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 2
Регистриран на: пет апр 15, 2011 3:39 pm
:: 6 рецепти от Lovely
:: 43 снимки от Lovely

Мнение от Lovely » пет апр 22, 2011 12:23 am

Здравейте , утре ще си купувам тенджера под налягане :clap: та се питам може ли в нея да варя сърми ? :? Четох някъде , че може но бих искала и вашето мнение . БЛАГОДАРЯ ! :)

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет апр 22, 2011 6:42 am

Добро утро :) ,
отново поднасям силно горчиво кафе в този празничен ден.
Днес до обяд съм на работа,след това на разходка в нашият град има голям пазар на грънци казва се разпитие всеки си купуша нещо за здраве,
много е интересно и забавно.
Хубав ден!!
:flow2: :flow1: :flow2:

Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » пет апр 22, 2011 8:00 am

Добро утро и от мен.И аз да си изпия кафенцето с вас :)
Днес виси на дърво Този, Който надвеси земята над водите;
с венец от тръни се увенчава Този, Който е Цар на ангелите;
в лъжлива багреница се облича Този, Който облича небето с облаци,
с плесница приема Този, Който в Йордан освободи Адам;
с гвоздеи се приковава Женихът църковен;
с копие се пробожда Синът на Дева.

Покланяме се, Христе на Твоите страдания.
Покланяме се, Христе на Твоите страдания.
Покланяме се, Христе на Твоите страдания.
Покажи ни и славното Твое Възкресение.
Черен, мрачен, потресаващ е деня, в който Божият Син умрял, разпънат на кръст като най-позорен разбойник. На Велики петък бил погребан в каменен саркофаг в пещера, пред която властите оставили стража и огромен камък на входа. На този ден в храмовете е Неговото опело.
Именно за това аз не го усещам днешният ден като празничен!
Иначе времето тук е хубаво.Ще изчакам да ми се изпече кекса и отивам на разходка.После възнамерявам да поработя малко.Иче дано малкият да се оправи по-бързо.Латкова мерси-успех и на вас и дано да нямаш нерви с майстори :roll: Хубав ден на всички :hug:


Заключена