Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет мар 03, 2011 5:00 pm

Изображение

Приятели, сядам на следобедно кафе и ви каня да го споделим :love: Огъня приятно грее в камината, само да стоиш на топличко.
Тук заваля един пухкав сняг, че и вятър има - очертава са май време за ски :wink:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
quick_v
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 337
Регистриран на: чет апр 16, 2009 1:54 pm
:: 22 рецепти от quick_v
:: 96 снимки от quick_v
Местоположение: Гърция

Мнение от quick_v » чет мар 03, 2011 5:04 pm

Честит празник и от мен на всички!
Глупаво е да правиш планове за цял живот, когато не си господар дори на утрешния ден!
Сенека

Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » чет мар 03, 2011 8:31 pm

Изображение

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК БЪЛГАРИ!
ИзображениеИзображениеИзображение
Вчера и днес пътувах с мъжлето да му правя компания служебно, и минахме през Търговище, Разград и Севлиево. Днес бяхме в Стара Загора, взехме и малкия нали е в почивка от градината ;) Като пристигнахме обратно в Търново, не се прибрахме у дома, а ходихме на гости в едно приятелче на малкия да си поиграят, а ние с майка му да си побъбрим :P Сега гледам Стани богат вече,че до преди малко готвих - то от хойкане време не ми остана за това :D :D :D

Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » чет мар 03, 2011 9:48 pm

Честит празник, българки и българи!!!

Отдавна не съм писала във форума :oops: ...Когато не съм на работа, шетам из къщи. А ако намеря свободно време, грабвам куката и плета...Това е новата ми мания, и се оказа, че съм напълно обсебена от нея. Тази година, освен за две три-годишни момченца, не съм купувала мартеници-изплетох си ги аз. В тази връзка, макар и със закъснение-Честита Баба Марта! Бъдете здрави, бели и червени, и наистина засмени! :hug:

MANI, много се радвам за теб! Желая ти лека бременност, в края на която бързо и лесно да се сдобиеш със здрав бебок! Наслаждавай се на състоянието си! И дано да повлечеш крак и форумските бебета да се намножат!


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет мар 04, 2011 8:15 am

Добро утро,
като гледам май утрото е доста студено :shock:.
Пия с вас едно кафенце и се захващам със задачки,
днес моята половинка има рожден ден,
:cake: :beer :serve: : :cake: :beer: :cake:
той е на път и довечера ще се пребере мисля да го изненадам с едно страхотно парти,на което съм поканила много приятели
:D :baloons: :D :baloons: :D
Маги,минала си през моят град и не се обади :roll:.
Иве,вече взех да се чудя къде се изгуби,с много хубаво занимание си се захванала :clap:
Хубав ден приятели!!!
:flow2: :flow1: :flow2:

Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » пет мар 04, 2011 8:48 am

Добро утро и от мен и аз сядам да си допия кафето с вас :) Варна пак е побеляла и ще ми се размине разходката до Шумен :( Не ми дават да шофирам в такова време!Явно днес ще е ден за филми и пуканки.Следобед ще понаготвя нещо.Този ден ще ми се види доста дълъг.
Иве благодаря за хубавите пожелания :hug: още малко остава!Дай боже да провлача крак и да има повече форумски бебенца тази година :love:
Маги благородно ти завиждам за екскурзията.Дано да се пооправи времето,че имам доста да пътувам следващите 2 седмици:до Шумен,до Сл.бряг , искам и до София да ходя :/
Хубав ден на всички :wink:

Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » пет мар 04, 2011 8:49 am

Ивка да ти е жив и здрав мъжът!Весело изкарване на празника :happybd:

Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » пет мар 04, 2011 8:53 am

Добро утро веселушки, и аз седнах са си изпия кафето с вас, че после задачки ме чакат!

Ивка, да ти е жив и здрав рожденика, хубаво парти ви пожелавам довечера! Следващия път като идвам при вас ще ти се обадя,на лични ще се разберем :)

Пети, малко остана и едва ли е подходящо за големи разходки, а и това време не позволява....

Вчера започна да вали сняг спокойничко, а сега като гледам през прозореца всичко е побеляло :eek:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет мар 04, 2011 8:54 am

Изображение

<iframe title="YouTube video player" width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/82VypSy26SQ" frameborder="0"></iframe>

Добро утро :)

С настроението от вчерашния празник да направим една виртуална разходка из красивата ни страна. И днес времето е такова, че е най-добре да си стоим в топлите стаи. Макар че ние след малко ще си направим една зимна разходка из замръзналия град :wink:

Хубав и приятен ден Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет мар 04, 2011 9:04 am

Изображение

ИзображениеИзображение

Ивка, ЧЕСТИТ РОЖДЕННИК - нека е жив и здрав, да сте винаги заедно - в радост и беда. И нека добрите прятели бъдат винаги с вас - с добра дума и с верен приятел Пътя никога не е тежък :clap:

ВЕСЕЛ ПРАЗНИК :cake: :baloons: :celebrate:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Заключена