Красотата е навсякъде около нас [2]

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Албена Денкова и Максим Стависки с феноменално изпълнение на

Мнение от Makaweli » вт яну 28, 2014 4:58 pm

Много мислих в коя тема да напиша това и накрая реших, че мястото му е тук - КРАСОТА :love:



Максимален брой точки получиха Албена Денкова и Максим Стависки в руското шоу "Купата на професионалистите". Тяхното великолепно съчетание се изпълни под звуците на "Девойко мари хубава" в изпълнение на Мистерията на българските гласове, а вдъхновеното им ледено изпълнение изправи публиката на крака.

Днес Денкова коментира изпълнението пред Би Ти Ви.

"Изключително съм горда, че участвам в този проект. Всичко в това шоу е направено с голям размах, искат всичко да е най-хубаво, най-скъпо и лъскаво. Това е един шанс за нас след спортната ни кариера да се изявяваме на леда по различен начин. Разликата е огромна, в спорта преди всичко е адреналин, постоянство, желание да си на върха, да побеждаваш. Докато тук, в това шоу, се развиваш по съвсем различен начин, по-запомнящ се. Това, което правим в момента, е по-близо до изкуството", коментира Денкова.

"Много исках отдавна да направим съчетание на българска музика, автентична. Тази песен и техните гласове така ни омагьосаха и всичко стана за секунди. Усетих страшно силни емоции в себе си, голямо вълнение. Беше ми изключително интересно да представя този танц пред журито. След като чух реакциите от тях, разбрах, че танцът ги е докоснал и в цялостната композиция с идеята на Иля с този дъжд, вода, асоциацията е нещо пречистващо. Не само в Русия, а и тук в България изпълнението предизвика вълнение", заяви Денкова.

Насладете му се и вие!

[youtube]http://youtu.be/bcTVw6x1rYM[/youtube]
https://www.youtube.com/watch?v=bcTVw6x1rYM
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт яну 28, 2014 9:47 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: Мила Бони,благодаря ти за това толкова вълнуващо,красиво,неописуемо възхитително изпълнение на Албена и Максим,на фона на прекрасната песен -Девойко,мъри хубава!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

CVETETO3101
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 161
Регистриран на: пон авг 08, 2011 5:29 pm
:: 10 рецепти от CVETETO3101

Мнение от CVETETO3101 » чет фев 20, 2014 8:04 pm

БЛАГОДАРЯ БОНИ! :giflo2: :giflo2: :giflo2:
Винаги съм ги харесвала (въпреки изцепките на Максимчо)! Но нашето момиче - равна няма! :clap: :clap: :clap:

Потребителски аватар
akva7
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 403
Регистриран на: нед фев 21, 2010 10:14 pm
:: 15 рецепти от akva7
:: 107 снимки от akva7
Местоположение: София

Мнение от akva7 » чет фев 20, 2014 9:34 pm

Докато ги гледах,тръпки ме полазиха. Горда съм с нашето момиче. Хубав синхрон са двамата и дано след време направят трио танц на леда.
Изображение


Отговори