Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '10

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » съб окт 30, 2010 12:28 pm

Здравейте, дами:) Как сте днес? Аз съм в приготовления за утрешния ден- най-малкото ми съкровище утре има рожден ден и правя тортичка:) Няма да имаме много гости, но нали по-важно е да са качествени хора?;)

Желая ви усмихнат и емоционален уикенд:)
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"


Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » съб окт 30, 2010 1:34 pm

Добър ден и от мен!

До 5 сутринта работих на компютъра и ставам чак сега. Краят на месеца е и трябва да предам всички протоколи, доста са и много трудоемки. Сега отивам на пазар, че в понеделник тук е почивен ден и всички са хукнали да се запасяват, сякаш светът ще свършва. А и брат ми си идва утре за няколко дни и искам да му направя нещо "по-така". Желая на всички вас приятен уикенд! Отдайте се на заслужена почивка и се насладете на времето с хората около вас! :love:
www.facebook.com/artandhobby

lqna
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 47
Регистриран на: нед май 31, 2009 10:14 am
:: 31 рецепти от lqna
:: 85 снимки от lqna

Мнение от lqna » съб окт 30, 2010 3:17 pm

Здравейте и от мен!
Денят ми започна прекрасно, но после нещо се скапа, добре поне, че изчистих, изпрах, прострях и все такива"хубави неща" :) сега чакам бебчо да се наспи и отиваме на гости и дано да ми се повдигне настроението, че ми е едно такова плачливоо :(
с пожелание за един прекрасен уикенд от мен и повече усмивки :winkiss:

Потребителски аватар
melek
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 327
Регистриран на: ср май 05, 2010 3:58 am
:: 82 рецепти от melek
:: 387 снимки от melek

Мнение от melek » съб окт 30, 2010 3:43 pm

Здравейте :)

Рали аз се прибрах от пазар :P Тук пазаруват предимно в събота и е истински ад. Днес имаше базар и целия град се е събрал там. Като стадо овце,не можеш да минеш :x Поне да имаше нещо интересно :? Наредили се по 100 човека за братвурст,като невидели :x Задръстване,коли,хора...истински ужас :x Обиколих целия град,за да се прибера :x Ама аз съм си виновна,като вчера ме домързя да отида на пазар :oops:

Хайде да пием по кафе...

ИзображениеИзображение

Еlti и аз имам същия проблем с влизането в сайта :shock: При мен е вече цяла седмица и е по всяко време,не само вечер :shock:

Хубав ден :love:
Изображение


Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » съб окт 30, 2010 3:44 pm

Хайде дами, които сте си вкъщи самотни, елате на кафенце и медени бисквитки по рецепта на flower:) Елате да си побъбрим и да разнообразим следобеда:) Нека започнем да споделяме какви други интереси имаме ( освен готварството ). На мен например много ми харесват цветята. Чакам ви:)





[img][img]http://receptite.com/photos/mini/R3725U ... N29248.jpg[/img][/img]
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
melek
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 327
Регистриран на: ср май 05, 2010 3:58 am
:: 82 рецепти от melek
:: 387 снимки от melek

Мнение от melek » съб окт 30, 2010 4:49 pm

Ани ,мерси за поканата. Ето идвам :P Моите хобита са много :P гоблени,рисуване,боядисване,ремонти,декорация,книги,филми,музика и готвене.Намразила съм цветята от малка.Майка ми умира за цветя и от цветя няма място от къде да минеш :roll: Ревнувах и си мислех,че обича цветята повече от мен :eek: Много исках да капна малко белина на теменужките и,но не събрах смелост :roll: Където и да ходя и купувам семена,луковици и цветя.Аз имам само 1 цвете :oops: алое(от Канарските острови) което ми е подарък.Това е от мен...
Изображение

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » съб окт 30, 2010 5:02 pm

Еми, разсмя ме- разбирам те- и при майка ми беше така, но аз не съм чак пристрастена- малката ми щерка все ги къса за да ми ги подарява:). Гоблени също харесвам, но вече не ми остава време и имам един не особено голям, но незавършен от миналата зима:) В нашата къща постоянно се чува музика- харесва ни и даже се танцува:) За филми много не ми остава време, но за книжка намирам- но сега съм се загледала по един сериал, създаден по един роман, които по случайност бях чела, и сега се оказа, че сериалчето е много по-добре представено. Обикновено гледам филми, които ме държат разплакана поне час след като свършат и все се заричам да не гледам,ама... Надявам се и други да се присъединят към нас и да разнообразим ежедневието
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб окт 30, 2010 5:22 pm

Ето ме и мене тук,
аз обичам цветята и цялата ми къща е с цветя,мъжлето само мърмори, че ще ги изхвърли ,но кой го чува :wink: ,шия и гоблени,но също нямам много време напоследък за тях,обичам да чета романи и без книжка не заспивам,а също ми е приятно да се ровичкам в нета :roll: и не на последно място естествено готвенето.
Лека вечер!
:flow2: :flow1: :flow2:

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » съб окт 30, 2010 5:35 pm

Иве, радвам се, че се присъедини:) Хубаво ще е да споделяме ежедневието си:)
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » съб окт 30, 2010 5:43 pm

Здравейте мили :clap: :chef: !
Аз много обичам готварството, цветята, гоблените. Обичам да шия и на машина. А напоследък прекарвам доста време на компютъра. Обичам и хубава музика, хубави книги. :flow1: :flow2: :flow1: :flow2: :flow1:
А днес нищо не ми се прави, че ме е лепнал вирус и се чувствам зле, но да пийнем по едно чайче!
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Заключена