Как тече денят на Веселите готвачи? - Август '10

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » вт авг 24, 2010 10:15 am

Добро утро на всички!
Изображение
Пожелавам Ви приятен и спокоен ден!!!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


guarinociro
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 274
Регистриран на: съб дек 12, 2009 9:17 am
:: 9 рецепти от guarinociro
:: 150 снимки от guarinociro

Мнение от guarinociro » вт авг 24, 2010 1:05 pm

:) Добро утро и от мен.
Днес съм отново сама,така 4е съм се захванала с едно 4истене,пране и готвене,докато си дойдат домашните.То женската работа край няма :(
Лек ден на вси4ки :D :chef:

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » вт авг 24, 2010 3:13 pm

Приятели,много се вълнувам.Утре наши приятели се прибират от Англия. :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: Не сме се виждали около 1 година.Ще ни идват и на гости и съм започнала едно търсене на перфектното меню...
Ще видим и най-малкият член на семейството Денис/той се роди там/.Виждали сме го на снимки,но е друго...
Стискайте палци да се представя добре.,те ще идват след няколко дни,но аз много ги обичам и искам най-доброто.
Весел вторник :wink:

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » вт авг 24, 2010 3:23 pm

Здравейте и от мен!

Благодаря на всички ви от мое име и от името на бъдещите родители за чудесните пожелания!

След като вчера нажежихме телефоните да се обаждаме по роднини и приятели (а ние сме пръснати по всички континенти :roll:), днес ходихме със снахата на гинеколог. Всичко е наред, ембриончето си има и сърчице даже :eek: , видяхме го как вибрира! В осмата седмица е. След това ходихме в един център за бременни, където на бъдещата майка се дават всякакви информации за правата й в социално и правно отношение. Имат много хубава градина и една "гледачка" се занимава с племенничето, докато ние спокойно си говорихме. Доста неща са се променили, откакто аз бях бременна. Беше ми много интересно.

Емира и MUNA, пожелавам ви от все сърце да ви се сбъдне желанието и да имате деца! С търпение и вяра ще ви се случи. Не се задълбочавайте с желанието, опитвайте се да не мислите САМО за това. Психиката играе огромна роля. Моят син не е "плануван" и всичко мина много леко - бременност, раждане, отглеждане. Много скоро след като го родих се разделих с тогавашния ми съпруг. С новият ми съпруг години наред се опитвахме и нищо не се получи. Искахме децата да не са с голяма разлика във възрастта. Така ни беше обсебило желанието за още едно дете, така си го бяхме поставили за цел, че всяка близост беше като принудена и само средство за постигане на целта. Е, второ така и не ни се случи :) Всеки специалист ни каза, че причината е психическа, а двамата сме абсолютно здрави.
Така че се отпуснете, мислете положително и ще си спестите много тъги.
Стискам ви палци! :thumup:
И още една бебешка история: моя приятелка тук от Кьолн имаше дъщеря от първи брак, с втория си мъж 15 години се опитваха да имат деца и не стана. Такова бреме им беше, че им се разруши връзката и се разведоха. Той се изнесе за Мюнхен. Срещнали се след около 3 месеца да пият кафе, той имал път насам, от дума на дума - похаресали се пак, прекарали нощта заедно и той си тръгнал за Мюнхен. А тя ми звъни 3 седмици по-късно - бременна! :) :) Така че никой не си знае жребия ....
:) :) :)

Лек ден от мен!
www.facebook.com/artandhobby


Потребителски аватар
STELKINA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 348
Регистриран на: съб авг 15, 2009 8:38 pm
:: 45 рецепти от STELKINA
:: 222 снимки от STELKINA
Местоположение: милано родом от сливен

Мнение от STELKINA » вт авг 24, 2010 4:56 pm

Здравейте момичета
Първо да честетя на всички , които имаха повод да почерпят :clap: .
Отдавна не съм влизала тук , но имам извинителни причини . Лекари , зъболекари , смяна на документи и докато се видим с всички роднини и приятели дошло време да си тръгваме :x .
Остават ни 4 дни а още не сме намерили майстори за ремонта на къщата.
Трябва да шпакловаме стени, да сменяме дограми , да правим нова баня и нова кухня.... май няма да успеем тази година :( . Абе да сме живи и здрави останалото .....
А за малко да забравя и аз имам повод да почерпя купихме си и кола пак audi по малка от тази , която имаме но дизелче и пести гориво :thumup:

Потребителски аватар
STELKINA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 348
Регистриран на: съб авг 15, 2009 8:38 pm
:: 45 рецепти от STELKINA
:: 222 снимки от STELKINA
Местоположение: милано родом от сливен

Мнение от STELKINA » вт авг 24, 2010 5:08 pm

Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт авг 24, 2010 5:35 pm

Рали,
Ти си още толкова млада - имаш още време да станеш мама :wink:

Стели,
Честита нова придобивка, да си я ползвате с живот и здраве, да ви служи безпроблемно и безотказно :thumup:
А броените дни наистина минават бързо, но за да има нови срещи няма как да няма и раздяли /за съжаление/. Сега се зареди с хубави преживявания и когато ти е тъжно си спомняй за тях :)
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » вт авг 24, 2010 5:55 pm

Eeeх,Стелка,толкова бързо измина времето....
Няма ли да се установите вече в БГ?Да си оправите и къщичката,а и тук при роднини и приятели си е друго....
Да ви е честита колата и със здраве да си я ползвате!Само за хубави поводи!Нека да ви е вярна и икономична!Изображение

Изображение

Безаварийно каране! :hug:
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » вт авг 24, 2010 6:45 pm

На всички, пожелавам,романтична и приятна вечер!<object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shoc ... on=8,0,0,0" width="450" height="403"><param name="movie" value="http://i48.vbox7.com/player/ext.swf?vid ... 91"><param name="quality" value="high"><embed src="http://i48.vbox7.com/player/ext.swf?vid=db3fea91" quality="high" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="450" height="403"></embed></object>

[img]<a%20href="http://www.bis.bg/albums.php?p=view&mid ... 0Бис.БГ</a>[/img]
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » вт авг 24, 2010 7:54 pm

Здравейте,момичета!

Бони,трябва само да се организираме-ей го къде е Лома :) !

melek,на щъркелите вече им е дадена поръчката :thumup: !

Ивка,знам какво е това усещане-да чакаш близки хора от далеч!Не се шашкай-ще се справиш брилянтно!Пък и...аз често казвам,че печените филийки могат да бъдат най-вкусното ястие,ако ги гарнираш с добри приятели :hug: .

vyra59,добре дошла в отбора :flow2: !

Стелка,честита покупка! :beer:

Сега да се пооплача.Усетих снощи,че ме наболява един мускул...между шията и бюста,намазах го преди да си легна,но...не ми помогна,не можах да спя,не мога елементарни движения да извършвам с ръце,като например-да си закопчея сутиена,или да измия една чаша...отвратително чувство на зависимост...Както и да е,купих си Профенид,сега ми поолекна,даже поспах :thumup: (Досега не подозирах за съществуването на този мускул-сега вече знам къде точно се намира и в кои движения участва,това е положителното от историята :wink: ).НО...не е само това!Наложи се да пръскам цялата къща против бълхи :eek: ...Там,където работи мъжът ми,изглежда,има необезпаразитени кучета,или някъде има гнездо на бълхи,защото започнаха да се навъртат из къщи по 1-2,и то не инцидентно,а все по-често.Та днес провеждах дезинсекция на дома,и то в ден ,в който не мога твърде да си движа ръцете.За 40 минути изпръсках 5 литра разтвор,но се чувствах,сякаш съм разнасяла къщата из селото :shock: .Надявам се поне акцията да даде резултат.
Сега отивам на скарата да спретна бърза вечеря,че нямах сили и да готвя днес...
Лека вечер ви желая!!!


Заключена