Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '10

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » съб май 15, 2010 3:17 pm

Извинявай,Рали,ужасно съм разсеяна :? !!!
Едва сега осъзнах по какъв повод правиш торта :oops: .
Честит рожден ден на малкото момче!!!Да е много здраво,
весело и любопитно дете!!!
Изображение

Ивка,поздравления и за твоята баба!!!
Пожелавам и да празнува с вас още ПОНЕ три юбилея!!!
Изображение


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб май 15, 2010 5:15 pm

Рали,честит ви рожденик нека е здрав,много щастлив и все пак без някоя беличка неможе! :happybd: :baloons: :happybd: :baloons:
Ивка, честит юбелей на баба ти нека е здрава и празнува още няколко по толкова! :celebrate: :happybd: :celebrate:
Моят ден мина до обяд на работа, нали днес е работен ден :wink: следобяд мързелувах, а сега се захващам с приготвянето на вечеря, че ще имам гостенен(наш много добър приятел, но за жалост съпругата му почина преди една година,а бяхме неразделни)Скро не сме се виждали и му званахме да дойде.
Лека и спокойна вечер!!! :flow2: :flow1: :flow2:

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » съб май 15, 2010 6:46 pm

Изображение

Рали,честит рожден ден,на малкото съкровище!Да расте здраво и с много късмет в живота!Щастливо детство!

Изображение


Ивка,да ти е жива и здрава баба ти и още много години, да празнува този ден с вас!

Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб май 15, 2010 10:24 pm

Изображение

Рали,
Да ви е жив и здрав рожденника; да расте весело и щастливо дете, обичано от всички и нека успехът бъде винаги с него
:celebrate: :happybd: :celebrate:

Изображение

Поздрави и за бабата на Ивка и за семейството, празнуващо Стъклена сватба. Пожелавам на всички много ЗДРАВЕ и нека празниците се повтарят до безкрай
:cake: :happybd: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


lu4a
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 387
Регистриран на: ср сеп 30, 2009 2:22 pm
:: 21 рецепти от lu4a
:: 474 снимки от lu4a
Местоположение: пещера

Мнение от lu4a » нед май 16, 2010 7:42 am

Добро утро и весел почивен ден!

Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед май 16, 2010 8:21 am

Добро утро!

И нека музиката бъде с нас докато пием кафето си в тази свежа неделна сутрин :)

<object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shoc ... on=8,0,0,0" width="450" height="403"><param name="movie" value="http://i48.vbox7.com/player/ext.swf?vid ... 69"><param name="quality" value="high"><embed src="http://i48.vbox7.com/player/ext.swf?vid=c8710569" quality="high" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="450" height="403"></embed></object>

Хубав и спокоен почивен ден на всички

:flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед май 16, 2010 8:56 am

Добро утро, :flow2: :flow1: :flow2:
Бони,както всяка сутрин така и тази си оргинална :thumup: ,аз мога да се наслаждавам на твойте песнички единствено в неделя,но и на това съм доволна.
Лек неделен ден!!! :flow2: :flow1: :flow2:

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » нед май 16, 2010 10:24 am

Добро утро и от мен! :flow2:

За първи път от седмици ме събуждат слънчеви лъчи - неописуемо чувство! Навън е сияйна утрин, птиците се надпяват, няма полъх от вятър или сянка от облаче дори! Красота!

Вчера успях да свърша с тортата. Такъв мамутски проект не бях осъществявала! Тя не се събира в нашия хладилник, занесох я при моите съседи и приятели, тези със заведението, по-точно носихме я двама човека... Сега си допивам кафето и отивам там да дооправя някои детайли, но всъщност всичко е готово, работих до 02,00 часа тази сутрин. Дано с транспорта до заведението всичко мине както трябва, само 500 метра са, но ме притесняват....

И понеже отново много гледах и четох, снощи взех, че се записах в един курс за сладкари, просто не издържах да гледам какво е възможно, а да са ми вързани ръцете, понеже има някакви трикове, които аз незнам. Сега като се замислям, малко съм поуплашена от смелостта си - гладайки снимки на торти на предишни участници, ми се струва, че съм се набутала с патерици в лигата на най-добрите спринтьори :/ Но и те не са се родили научени, нали така?

В 13,00 часа отивам да подготвя терена за събирането, в 14,00 часа ще дойдат първите гости. Смятаме до към 18,00 часа да сме там, но ще видим, може да е и много по-късно :wink:

При всички случаи денят ще е активен и слънчев, какво му трябва повече на човек?


Желая и на всички вас много положителни емоции!


:flow1: :flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2: :flow1:
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
MUNA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 394
Регистриран на: нед ное 29, 2009 12:45 pm
:: 63 рецепти от MUNA

Мнение от MUNA » нед май 16, 2010 1:14 pm

Момичета днес найстина слънцето се усмихва силно.
А момичета на патерица честит празник на всички празнували много здраве и късмет.
Роси :flow1: :flow2: :flow1: за утре успех,нека първите слънчеви лъчи те погалят,капчиците пролетна роса да те докоснат за късмет и всички птички да пеят за твоя успех на престоящата матура. :love: :hug:

Потребителски аватар
PassionFlower
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 158
Регистриран на: нед май 17, 2009 7:12 am
:: 352 рецепти от PassionFlower
:: 1554 снимки от PassionFlower
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Мнение от PassionFlower » нед май 16, 2010 1:25 pm

Благодаря ти, Ванчеее :) Надявам се наистина да бъде така ;) Че както прогнозират дъжд и вятър ... Дано наистина да има слънчице и птичките да пеят за мой късмет :) :love:
http://rusianamihailova.blogspot.com.es/


Заключена