ГОТВЯ И СНИМАМ-СНИМАМ И ГОТВЯ!

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Отговори
Vida
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 324
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:05 pm
:: 67 рецепти от Vida
:: 66 снимки от Vida

ГОТВЯ И СНИМАМ-СНИМАМ И ГОТВЯ!

Мнение от Vida » вт фев 24, 2009 6:44 pm

Хайде,пробвам,пък каквото стане,ако ме навикат,навикат ме! :) Ето част от вечерята ни;ИзображениеСега е ваш,ред! :thumup:


Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » вт фев 24, 2009 8:58 pm

Как слагаш снимката? :?
www.facebook.com/artandhobby

Vida
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 324
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:05 pm
:: 67 рецепти от Vida
:: 66 снимки от Vida

Мнение от Vida » вт фев 24, 2009 10:28 pm

Алиана,аз си качвам снимките,в снимка.бг и от там ги отварям и копирам линка и поставям,между ,тук.това е.дано обясних,както трябва!Май,няма желаещи,а ще е интересно,да показваме секидневните си гозби! :roll: :roll:

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » ср фев 25, 2009 12:03 am

Разбрах, би трябвало да става и от други уебсайтове. Аз имам един, не съм влизала от месеци, трябва така да направя!


Благодаря ти много :D
www.facebook.com/artandhobby


Потребителски аватар
Pavel
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 908
Регистриран на: нед авг 05, 2007 11:04 am
:: 26 рецепти от Pavel
:: 393 снимки от Pavel
Контакти:

Мнение от Pavel » ср фев 25, 2009 2:26 am

Vida, здравей и добре дошла :) Това с гъбките изглежда много вкусно, направо ми се приядоха мръвки с гъбен сос :)

Иначе идеята ти е много готина - ние всъщност го правим, темите се казват "Какво сготвих днес", актуалната е тук - Какво сготвих днес, а иначе тези теми са най-популярните във форума (вече има 6 архивни теми с по над 20 страници :roll:)

Относно снимките - всеки регистриран потребител на сайта може да добавя снимки в галерията на сайта, а после във форума да пише мнения в които да включва умалени снимки връзки към голямата, например: Изображение, това става много лесно - погрижили сме се под всяка снимка да има готов целия код (линк за форуми, BBCode), който е необходим да се постави при писане във форума. Другото хубаво на снимките в галерията е, че могат да се слагат в различни албуми или към рецепти - мненията във форума минават и заминават, но рецептите си остават в каталога и много хора ги гледат :chef:

Поздрави и приятен ден :)
Aut viam inveniam aut faciam

Vida
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 324
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:05 pm
:: 67 рецепти от Vida
:: 66 снимки от Vida

Мнение от Vida » ср фев 25, 2009 7:40 am

Здравей,Павел.АЗ знам че има такава тема и пиша,в нея,и точно от там и твоите кюфтета от моркови,които показа ми хрумна че може,да показваме какво сме зготвили,за деня и ако на някой му хареса да ни поиска рецепта например..По-интересно е според мен,като се види на снимката!В галерията има много снимки и много рецепти,но понякога нямаме време да ги разглеждаме всички,а тук ако се показват все нещо може да ни грабне окото,набързо!Поне аз така мисля.Ето например,твоите кюфтета ми харесаха и искам рецептата?! :D :thumup:

Vida
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 324
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:05 pm
:: 67 рецепти от Vida
:: 66 снимки от Vida

Мнение от Vida » чет фев 26, 2009 9:47 am

Ето вечерята ми от снощи;Изображение
ИзображениеИзображение,май няма желаещи да се включат :( :/

Потребителски аватар
Pavel
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 908
Регистриран на: нед авг 05, 2007 11:04 am
:: 26 рецепти от Pavel
:: 393 снимки от Pavel
Контакти:

Мнение от Pavel » чет фев 26, 2009 1:15 pm

Vida, не се отказвай :) Нещата, които приготвяш и показваш според мен са супер, сигурен съм, че и другите посетители им се радват и скоро ще се включат по-активно.

Аз днес съм на чипс и бира :beer:, няма какво да ги снимам :)

Мисля, че се получава дублиране на съдържанието в двете теми, но както предпочитате - важното е да е интересно и забавно, всеки желаещ да може да се похвали с произведенията си :)
Aut viam inveniam aut faciam


Отговори