Какво сготвих днес - Януари '14

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Re: Какво сготвих днес

Мнение от magi71 » пет яну 31, 2014 8:36 am

Изображение

Не съм се появявала повече от година, за което се извинявам :ooppss:
Но да се включа по темата - вчерашното ни меню беше овчарска салата, супа топчета и печено пиле с куркума /без снимка :cry: /

Хубав ден от мен веселушки :flow2: :flow2: :flow2:


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет яну 31, 2014 9:58 am

Маги, много се радвам да те видя отново сред нас :D !

Потребителски аватар
sbt03
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 527
Регистриран на: нед юни 20, 2010 10:22 am
:: 23 рецепти от sbt03
:: 179 снимки от sbt03

Мнение от sbt03 » пет яну 31, 2014 5:49 pm

Здравейте и от мен! :)

Днес вкъщи менюто е миш-маш, леща гореща, има и малко останал гювеч. За десерт отново няма нищо, но ще наваксвам тези дни със сладкишите. :roll:

Хубава вечер! :chef: :hungry: :wink:
Моят блог - http://vinagi-vkusno.blogspot.com :chef:

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет яну 31, 2014 6:59 pm

:giflo1: :giflo1: :chef: :giflo1: :giflo1: Привет,весели :chef: - днес сготвих Кисело зеле с бобец и свински ребърца,вкусно ястие става с тая комбинация, по желание на децата отново Салата от печен пипер с царевица - много им допадна,днес я приготвих със зелен лук,прекрасна е, десерта е плодове.Миленче,много ти благодаря за тая чудна салатка,следващата ще е Пъстра зелена салата - много ме впечетли,поръчах на Инка да ми купи необходимите продукти,благодаря ти мила!!! Маги, само като ти зърна името и ми замирисва на нещо бързо,лесно и много вкусно,пиши по - честичко мила! Прекрасна вечер на всички!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет яну 31, 2014 7:49 pm

Здравейте!
Кате, благодаря за хубавите думи! Дано и другата салатка да ти хареса. Сега замислям още една - зелена със сварено червено цвекло, моцарела и орехи, но в този студ на пазара салатите ще са измръзнали, а в супермаркетите не ми харесват особено, така че ще чакам да се постопли малко, за да я направя.
У нас тази вечер салатата ще е тиквички с млечен сос и за основно пилешко с гъби, зеленчуци и сметана. За десерт ще направя крем с вкус на ягода от тези на д-р Йоткер.
Спокойна вечер!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет яну 31, 2014 8:46 pm

Привет :chef:

Маги, много се радвам да те видя отново тук - липсвше ми с вкусните ястия и полезните коментари, абе с две думи ... липсваш :hug:

Миленка, много интересен разказ за това как си замислила вкусната салатка :bliz:

И ние като Катето имаме у нас Зрял боб /но без зеле - него ще спретна утре/. Бобеца днес до сготви половинката :wink: Другото беше Задушени пилешки хапки, салатата - Кисели краставички от буркан. Десерта е Ябълки.

Топла и спокойна зимна нощ :wine: :heart: :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » пет яну 31, 2014 11:39 pm

Привет :chef:.Сега от както имам готварска печка :clap: :serve: :dancing: все пека ли пека та за тази вечер печени пилешки бутчета,омлет за малчо,много е злояд чак се притеснявам вече и шопска салата.За десерт кекса от снощи,меденки и плодове.Спокойна нощ и вълшебна събота

viki_katri
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 20
Регистриран на: пон апр 22, 2013 9:52 am

Мнение от viki_katri » пет яну 31, 2014 11:41 pm

Здрaвейте скъпи не съм влизaлa от достa време но вече съм тук. Първо дa се похвaля знaем полa нa бебето ще ди имaме още еднa дъщеричкa aз лично много се рaдвaм че ще сa две сестрички кaкaтa също е много щaстливa тя вече нaвърши три годинки и гордо се считa зa кaкa :) Некa сегa се отчетa през седмицaтa бях прaвилa пиле с ориз пилешкa.супa зеленчуковa крем супa тaс кебaп кaртофи нa фурнa с ребърцa пълнени постни чушки с ориз сaлaтите предимно бяхa рускa и млечнa a десертa достa време дояждaхме тортaтa нa кaтрин от рождения ден също тскa имaше и плодове. Днес сме нa гости у свекито и имaше зелеви сърмички шопскa сaлaткa и сушено бон филенце мммм чудно :) лекa вечер от мен и до утре пожелaвaм ви весел уикенд


Заключена