Ако някой знае за "Домино"

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Отговори
CVETETO3101
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 161
Регистриран на: пон авг 08, 2011 5:29 pm
:: 10 рецепти от CVETETO3101

Ако някой знае за "Домино"

Мнение от CVETETO3101 » чет ное 28, 2013 4:35 pm

ТЕСТОТО ЗА ПИЦА НА "ДОМИНО", КАРТОФКИТЕ ИМ И ПАНИРОВКИТЕ
:? :? :? :read:
Някой има ли рецепта за тестото за пиците на "Домино" и на картофките им или идея и предположение точно как ги приготвят! Изпеченото тесто е толкова хрупкаво и вкусно и нито една рецепта, с която разполагам не дава такъв резултат.
А и рецепти за пилетата им "Стрипърс" и " Кикърс" - нещо за панировките им ???
Ще съм благодарна за компетентен отговор! :heart:


sashoni75
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 1
Регистриран на: пон мар 03, 2014 12:45 am

Мнение от sashoni75 » пон мар 03, 2014 1:05 am

В домашни условия няма как да ти стане пицата или каквото там си харесала в Домино.Зависи темепературата на която пекат,зависи газова ли е ,дървена или на ток.Аз работя в пицария и когато си взема тесто да си правя пицата в домашни условия,вкуса и никога не както в пицарията.Съвета които мога да дам,вземи тесто от пицарията и го направи с царевично брашно,но не от наи ситното.Ще ти трябва и скрин,там където да сложиш разпънатото пицата.После соса,кашкавал и каквито искаш други продукти.Ние ги печем на 245 градуса.

CVETETO3101
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 161
Регистриран на: пон авг 08, 2011 5:29 pm
:: 10 рецепти от CVETETO3101

Мнение от CVETETO3101 » вт мар 04, 2014 6:41 pm

sashoni75 написа:В домашни условия няма как да ти стане пицата или каквото там си харесала в Домино.Зависи темепературата на която пекат,зависи газова ли е ,дървена или на ток.Аз работя в пицария и когато си взема тесто да си правя пицата в домашни условия,вкуса и никога не както в пицарията.Съвета които мога да дам,вземи тесто от пицарията и го направи с царевично брашно,но не от наи ситното.Ще ти трябва и скрин,там където да сложиш разпънатото пицата.После соса,кашкавал и каквито искаш други продукти.Ние ги печем на 245 градуса.
Благодаря ти за отговора! :giflo1:
Само не разбрах (ти си професионалист :chef: и си го знаеш, ама аз не!) - като взема готово тесто какво да правя с царевичното брашно ...? Какъв е този скрин? Това съд за печене, уред за печене ли е или шубер?
Предполагам, че ми подсказваш, че тестото първо се запича, а после са прави замазката със сос и пълнежа?
То е ясно, че не мога да го докарам така, ама ме гъделичка интереса!!! :D
Още веднъж благодаря! :giflo1:


Отговори