Какво сготвих днес - Ноември '13

Дъра-бъра за всичко в кухнята
elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Re: Какво сготвих днес

Мнение от elena13677 » чет ное 07, 2013 11:13 pm

Здравейте весели :chef: .Днес менюто ни беше на обяд омлет,лютеница и руска салата,а за вечеря пица.За десерт шоколадова бисквитена торта и плодове.Спокойна нощ и прекрасен петък


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет ное 08, 2013 4:18 pm

Здравейте!
Днес ще ходим в майка ми, но вечерята ще е от мен. Вече направих зеле с моркови и копър и Салата с моркови и полуготови спагети. Основното ни ще е Руло Стефани и картофено пюре за гарнитура, а десертът ще го оставя мама да го измисли.
Приятна вечер!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб ное 09, 2013 5:29 pm

Ехооо, къде сте всички :roll:

От снощните гозби ни останаха и пържоли, и картофена салата, и наденички - затова днес спретнах една Чорба от леща за добавка :hungry:

Десерта е Печени ябълки с мед и канела

Хубава вечер и сладки сънища :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » съб ное 09, 2013 10:36 pm

Здравейте!
Много ни се е оголила темичката - явно сме все по-заети и по-заети. Днес с дъщерята закусихме овесени ядки с кисело мляко и настъргана ябълка, а после всяка пое по своите задачи и така до вечерята/таткото е на работа/, която беше печена сурова наденица, салата от прясно зеле и плодове за десерт.
Красива нощ, :) :chef: ! :night: :heart: :night: :wine: :night: :heart: :night: :wine: :night:
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.


elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » нед ное 10, 2013 12:00 am

Привет мили :chef:.За обяд пица от хляб.За вечеря български боб(от бг магазина)със бекон,пилешки пържолки със сос от сметана и гъби и салата от цедено кисело мляко с печени чушки.За десерт приготвих бисквитени бонбони и торта от кроасани има и плодове.Спокойна нощ и релаксираща неделя

Потребителски аватар
sbt03
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 527
Регистриран на: нед юни 20, 2010 10:22 am
:: 23 рецепти от sbt03
:: 179 снимки от sbt03

Мнение от sbt03 » нед ное 10, 2013 9:27 am

Здравейте и от мен! :)

Вчера приготвих нещо като тас кебап, с добавка от гъби и малко вино. За гарнитура направих картофено пюре.
И за днес ще има от тези манджи. Ще се опитам да превъзмогна натоварения график и мъъничкия мързел и може да спретна един бърз сладкиш с орехи и локум.

А от предишните дни, в които не съм писала в темата, приготвих една салата с печени чушки и авокадо.

Изображение

Усмихната неделя! :wink:
Моят блог - http://vinagi-vkusno.blogspot.com :chef:

Изображение

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » нед ное 10, 2013 11:04 am

Здравейте мили момичета! :hug: :hug: :hug:
Днес готвя от рано - пилешка супа, свинско месце със зеле на фурна, пухкав кекс(ухае много приятно) :cook: :serve: :bliz:
Хубава неделя и много слънчице :sun: :sun: :sun: :sun: :sun: :sun:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед ное 10, 2013 1:32 pm

:giflo1: :giflo1: :chef: :giflo1: :giflo1: Привет,весели :chef: ,днес сготвих Пиле грах -яхтия, Салата от червено цвекло,зеле,моркови,десерта е много плодове - грозде,мандарини,ябълки,вчера купих райски ябълки,но са твърди и трябва да чакам да омекнат,много ги обичам.Прекрасен и незабравим ден на всички!! Светле,Верче - прекрасни вкусотийки сте приготвили,както винаги,браво милички!!! :thumbsup: :clap: :thumbsup:

viki_katri
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 20
Регистриран на: пон апр 22, 2013 9:52 am

Мнение от viki_katri » нед ное 10, 2013 4:51 pm

Здравейте весели готвачи от доста време не съм се вписвала но от това забързано ежедневие време за нищо не ми остава :( Последните дни ми е по спокойно и се завъртях повечко в кухнята в петък моя мъж беше именник на гости ни бяха моите и неговите родители за вечеря бях направила пълнен заек с ориз и дреболии и отстрани бейби картофки стана божествен :thumbsup: салатката беше руска и млечна имаше и доста сухи мезета а десерта беше от любимата ни сладкарница бисквитена торта с два вида крем и течен шоколад отгоре с настърган шоколад (просто великолепна) Снищи имахме останало ядене и дояждахме :) За днес съм спретнала пиле фрикасе салатка домати с червена капия червен лук и плочка сирене а за десерт имаме най различни плодове кой каквото си пожелае лека и спокойна вечер от мен.

mam4eto_30
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 28
Регистриран на: пон мар 15, 2010 7:03 pm

Мнение от mam4eto_30 » нед ное 10, 2013 6:06 pm

Здравейте Дами.Днес съм сготвила лапад със месо,палачинки със кайма и млечен сос,десерта е кекс с еклери.Топла вечер и слънчева седмица.На всички наздрави..


Заключена