Какво сготвих днес - Октомври '13

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Re: Какво сготвих днес

Мнение от ivkaa75 » нед окт 27, 2013 11:14 am

Привет :chef:
днес мисля да се завъртя по-вечко в кухнята,
салатките ще са последните домати от село,зеле с моркови и праз лук със сирене и маслини,
пилешка домашна супа,кокошка с картофи и свинско със зеле на фурна,а за десерт мисля да спретна един крем карамел
и макарони на фурна.
Хубав да е денят ви момичета!


elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » пон окт 28, 2013 1:03 am

Привет весели :chef:.Събота и неделя мъжът ми като почива аз не мога да се добера до лаптопа.Вчера имахме гости и за тях приготвих млечна и руска салата,солена палачинкова торта,пържени картофи и свински пържоли,а тази вечер бъркани яйца със зелен лук,салатка от домати с майонеза,и запечени наденички с кашкавал.Десерт плодове и мини пастички.Спокойна нощ и успешна нова седмица!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон окт 28, 2013 8:42 pm

:giflo1: :chef: :giflo1: Привет,мили сладурчета - днес сготвих Пиле със зеле,десерта -портокали,ябълки.Приятна вечер,мили момичета!!! :hug: :hug: :hug:

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » пон окт 28, 2013 11:44 pm

Привет мили :chef:.Днешното меню е за следобедна закуска родопски катми,за вечеря имамбаялдъ,пържени кюфтета от пуешка кайма и млечна салата.За десерт направих торта и има и плодове.Спокойна нощ и весел вторник


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт окт 29, 2013 8:29 pm

Привет :chef:

За вечеря у нас имаше Салата домати със сирене и маслинки, Пиле фрикасе Ирина/много го обичаме :bliz: /
Десерта е Карамелен сладолед с ядки, Ябълки :hungry:

Хубава вечер и сладки сънища :wine: :heart: :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

snejkacook
готвач с точилка
готвач с точилка
Мнения: 1
Регистриран на: вт авг 03, 2010 5:02 pm
:: 2 снимки от snejkacook

Мнение от snejkacook » вт окт 29, 2013 11:37 pm

Здравейте Мили Дами, от доста време посещавам сайта, но до момента не съм поствала нищо. Искам да благодаря на всички ви, че ми помагате да развивам кулинарните си умения. :bravo0: :clap:
А сега на въпроса какво сготвих днес -Салата с печени чушки и варени яйца, Ароматни картофени кюфтета на фурна и Кюфтета с бял сос.
Всичко стана страхотно.
Благодаря Ви !!!

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » ср окт 30, 2013 11:39 pm

Привет весели :chef:.Тази вечер приготвих свински пържоли със сос от бира и топено сирене и руска салата.За десерт плодове и сладолед.Спокойна нощ и късметлийски ден

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет окт 31, 2013 9:57 am

:winkiss: :giflo1: :chef: :giflo1: :winkiss: Привет,весели :chef: днес сготвих Кюфтета по чирпански,Салата от червено цвекло,моркови и зеле,десерта е грозде,ябълки и мандарини.Ели,много хубави гозбички приготвяш мила,браво на теб!!! :clap: :thumbsup: :clap: Пожелавам на всички прекрасен ден !! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » чет окт 31, 2013 6:18 pm

Здравейте!
Доста време не съм се разписвала тук, но все не ми достига времето, затова набързо:сарми, тиквеник, наденица с картофена салата, леща и салата от праз и маслини, а за днес готвя гювеч, салатата ще е от червено цвекло, нямам десерт, но магазинът е отворен и има плодове :wink: и аз ей сега ще прибягам. Хубава вечер на всички! :wine: :giflo1: :hug:
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » чет окт 31, 2013 11:47 pm

Привет милички :chef:.Благодаря ти Кате,старая се менюто да е разнообразно,но със малкия ми палав син все по-рядко ми остава време за по-сложни гозби.Сега по същество тази вечер вечерята ни беше чушки бюрек в халогенновата фурна,пълнени домати с картофена салата с майонеза и за мезенце към хубавата чешка бира разни пушени месца.За десерт ябълки и сухи пасти.Имам и снимки,но незнам как да ги кача във форума :( Спокойна нощ и весел и купонджииски петък


Заключена