Какво сготвих днес - Януари '13

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Re: Какво сготвих днес

Мнение от remiva » ср яну 30, 2013 9:57 pm

Привет и от мен!
Явно днес е денят на салатата от червено цвекло с моркови :D , в добавка у нас имахме мусака, десертът е плодове.
Хубава вечер :) :chef: !
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср яну 30, 2013 11:18 pm

Привет, :chef: !БОНИ,благодаря за отговора! :) Тук,в Гърция ,разболее ли се някой зимата от грипен вирус или настинка ,първото нещо,което се предлага е пилешко варено с малко ориз и много лимонов сок .Сега ми става ясно ,защо се пият тия бульони ,и готовите .Аз тях ги ползвам в пилаф-ориз ,когато приготвям и в различни ястия ,но не съм се замисляла,че могат да се пият самостоятелно. :eeek: Но тия дни пилешка супа,рибена чорба ,супа топчета ....трябва да се загряваме .Днес , заредих с плодове(ябълки,грейпфрут ,портокали и банани ),добре,че всички обичат .Приготвих и нахут с ориз и лим.сок ,но уважи се супата по-вече и ще остане и за утре .Лека вечер и БОНИ ,всичко от мама да е на предна линия :read: :) !

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » ср яну 30, 2013 11:29 pm

Привет мили :chef:. Днес ме на яхния с грах и свинско и баница. За десерт бисквитена торта,мъжът ми я обожава аз пък никак не я обичам,но заради него я приготвям често.За мен банани и портокали.Спокойна нощ :night: :night: :night: и слънчев и успешен ден :sun: :sun: :sun:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет яну 31, 2013 6:27 pm

Привет :chef:

Днес никой ли не е готвил :?
У нас с тези бързи гозби май не минава вечер да не спретвам по нещо - било за добавка или за основно :cook:

Тази вечер имаме Зелена салата с риба тон и авокадо, Спагети Болонезе. Десерта ще е Ябълки :hungry:

Щастлива и спокойна вечер :love: :music: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » чет яну 31, 2013 10:12 pm

И у нас се готви днес :D
За обяд са дояли мусаката, за вечеря панирах пипер и направих ориз със зеленчуци и свински хапки във фурната.Спретнах зелева салата, но сме без десерт :ooppss: , даже и плодове нямаше у нас, но не ми се ходеше по магазините след работа.
Спокойна нощ и усмихнат и успешен нов ден!
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.

Потребителски аватар
sbt03
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 527
Регистриран на: нед юни 20, 2010 10:22 am
:: 23 рецепти от sbt03
:: 179 снимки от sbt03

Мнение от sbt03 » чет яну 31, 2013 10:29 pm

Здравейте и от мен! :chef:
Днес имаше баница, пържен свински дроб с много лук и салата. За десерт направих едно бързичко и лесно Пюре от тиква с орехи

Изображение
Моят блог - http://vinagi-vkusno.blogspot.com :chef:

Изображение

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » пет фев 01, 2013 12:21 am

Привет мили :chef:.Да ви се похваля днес започнах работа.След година и половина в къщи сега съм като разглобена,но няма начин и тук в Чехия живота поскъпна плащаме квартира пари се пращат на две семейства в България а всичко със заплатата на мъжът ми не става :( :( :(.Трудно ще ни е,но трябва да се справим.Малкия ще го пусна на ясли.Та тази вечер по бързата процедура Фарфалети със кайма и доматен сос и за десерт шоколадов пудинг и портокали.Спокойна нощ и успешен ден.


Заключена