Какво сготвих днес - Май '12

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Re: Какво сготвих днес

Мнение от milena75 » чет май 24, 2012 5:54 pm

Здравейте! Днес закуската ни беше пържени филийки с мед. За обяд набързо направих бъркани яйца, защото ходихме на празничното шествие и се прибрахме късно. За тази вечер салатата ни ще е шопска. Приготвих и печено агнешко бутче със зелен лук и пресни картофки. За десерт има ягоди и череши.
Весел празник!


Потребителски аватар
Jordanka1
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 436
Регистриран на: нед сеп 20, 2009 4:03 pm
:: 4 рецепти от Jordanka1
:: 28 снимки от Jordanka1
Местоположение: Белослав-Варненско

Мнение от Jordanka1 » чет май 24, 2012 6:10 pm

закуската ни днес беше мини кроасани,банички и мляко за обяд салата и наденички а довечера на омлет зелена салата има още наденички и руло от магазина

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет май 25, 2012 10:51 am

Здравейте! Днес не можахме да решим какво ни се яде, мъжът ми, детето и аз бяхме на различна вълна и закуската беше асорти, за всеки по нещо - топли сандвичи със салам и кашкавал, попара със сирене, препечени филии с мас, червен пипер и сол. Обядът може би ще го пропуснем, а за вечеря ще направя лозови сарми и таратор.
Приятен ден на всички!

Потребителски аватар
lucky6
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 198
Регистриран на: ср окт 21, 2009 10:58 am
:: 7 рецепти от lucky6
:: 13 снимки от lucky6

Мнение от lucky6 » пет май 25, 2012 2:32 pm

Вчерашната закуска беше едни бързи питчици със сирене, за обяд таратор, запеканка от варени картофи, сирене и яйце и салата от краставици. За вечеря направих запечено заешко с доматен сос.
Закуската днес: филии с шарена сол. За обяд: пилешка супа и не стигнахме до второ. Довечера ще доизяждаме. За 10 часа с кафето направих и един Бърз сладкиш с конфитюр със сладко от сини сливи и пуснах шепа предварително сварени в сладка вода череши без костилки. Супер се получи!


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет май 25, 2012 5:09 pm

Привет :chef:

Днес като през дъждовен ден се завъртях повече и в кухнята, и около компютъра :wink:
Ето какво сътворих: Салата от краставици с плочка сирене и маслини, Изображение Чеснови яйца Елена, Задушени пилешки хапки със зеленчуци, Изображение Мъфини със сирене. За вечеря се мариноват Пилешки пържолки за грил тиган :hungry:

Хубава вечер на всички :)
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » пет май 25, 2012 8:52 pm

Здравейте :) :chef: !
Аз в последно време не мога да стигна до компа, а и готвенето ми е слабо-много работа и все аламинути за вечеря, защото само тогава сме си вкъщи. И след дългото лирическо отклонение да се отчета за вчера и днес:вчера и ние ходихме на шествие и се прибрахме към 17ч. и затова пак се разминах с едно ядене-лозовите сармички, които приготвих предния ден, за десерт имахме череши и ягоди. Днес дъждовното време ни затвори вкъщи и се задържах повече време покрай печката. В резултат хапнахме градинарска пилешка супа, пиле с ориз и прясно изпечен домашен хляб, зелева салата, сладолед с ягоди за десерт. За вечеря направих вита баница с домашно разточени кори и таратор. Домочадието е доволно и преяло, а аз реабилитирана като домакиня :wink: .
Хубава вечер!
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб май 26, 2012 8:59 am

Здравейте все не ми остава време да стигна до тази тема,
а сега да ви кажа днес какво ще приготвям,
шопска и картофена салата,Палачинково руло,Ордьовър Паячета,Корабчета от сирене - II вид,
кюфтета,кебапчета и шницели от месо,суджук, луканка и пъстърма,ядки и много сладки и бонбони,
неможе и без пиене а то ще е ракийка,уиски,бяло и червено вино и бира (кой каквото желае).
Хубав ден приятели!!!
:flow1: :flow2: :flow1: :flow2: :flow1:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » съб май 26, 2012 10:14 am

Здравейте Веселушки!
Вчера приготвих агнешко печено, дроб сърма, таратор, шопска салата, норвежки питки.
Днес няма да готвя, има от всичко :cook: :serve: :bliz:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Melina
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 81
Регистриран на: пон фев 27, 2012 3:06 pm
:: 8 рецепти от Melina

Мнение от Melina » съб май 26, 2012 12:24 pm

Здравейте!Днес приготвих супа от кокошка,фрикасе и кюфтета на грил тиган.Салатата е домати с чесън, а десерта-ягоди и бисквитена торта.Приятен ден на всички!
Човек трябва да бъде достатъчно голям за да признае грешките си,достатъчно умен за да спечели от тях и достатъчно силен за да ги поправи!

Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » съб май 26, 2012 10:46 pm

От мен салатка, мини вретено от кайма с печени зеленчуци и домашно квасено мляко:

Изображение

Изображение

Изображение


Заключена