Какво сготвих днес - Ноември '11

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
xevi
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 407
Регистриран на: нед авг 05, 2007 12:34 pm
:: 108 рецепти от xevi
:: 706 снимки от xevi

Какво сготвих днес - Ноември '11

Мнение от xevi » вт ное 01, 2011 4:57 am

:chef: Нов месец, нова темичка

Това е една от първите нови теми в подновения форум, за всичко свързано с промяната на форума - четете и давайте мнение тук.

Съвсем скоро очаквайте и новите конкурси за месеца. За идеи и мнения за новото попълнение Сладкарска работилница - тук.


Потребителски аватар
sbt03
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 527
Регистриран на: нед юни 20, 2010 10:22 am
:: 23 рецепти от sbt03
:: 179 снимки от sbt03

Мнение от sbt03 » вт ное 01, 2011 4:06 pm

Здравейте! Днес направих зеленчукова супа с моркови, картофи и праз , която ще е в допълнение към сготвеният вчера тас кебап. Картофите за руската салата още не са се сварили и затова ще помогна на майка ми за приготвянето на десерта - ябълков сладкиш. Пожелавам на всички хубава вечер :) :hungry:
Моят блог - http://vinagi-vkusno.blogspot.com :chef:

Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт ное 01, 2011 4:14 pm

Привет :chef:

За днес у нас: Печен пипер с чеснов дресинг, Пукани люти чушлета, Гювече с пилешки дреболии и лук, Зелен боб плакия. Десерта ще бъде Бисквитена торта :hungry:

Хубава вечер :)
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
cvetkQ
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 114
Регистриран на: пет окт 15, 2010 10:41 pm
:: 6 рецепти от cvetkQ
:: 2 снимки от cvetkQ

Мнение от cvetkQ » вт ное 01, 2011 4:36 pm

Здравейте и от мен за днес закуската беше сандвич с кренвирш и сирене обяда закуска а вечеря все още се мисли :hungry: :chef: :cook: :serve:


Потребителски аватар
irinchicata
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 342
Регистриран на: ср авг 12, 2009 10:51 am
:: 49 рецепти от irinchicata
:: 187 снимки от irinchicata

Мнение от irinchicata » вт ное 01, 2011 4:45 pm

Здравейте в новата темичка!Днес доизядохме ориза с пилешко от вчера.За вечеря направих зелеви сарми с кайма и ориз.За десерт мислех да направя бисквитена торта,но съм се заблудила,че имам бисквити :? Така,че ще остане за утре :D Лека и спокойна вечер на всички!

Потребителски аватар
steffanell
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 48
Регистриран на: нед ное 15, 2009 9:47 pm
:: 79 рецепти от steffanell
:: 575 снимки от steffanell

Мнение от steffanell » вт ное 01, 2011 4:53 pm

Здравейте и от мен! Закуската е кафе със мляко ,обяда ни е доста късен 15 ч,беше прясно зеле на фурна , варен ориз басмати и домашно приготвен хляб ,десерта плодове!!!Вечеря ябълки!!! :D

mis_val
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 67
Регистриран на: вт апр 19, 2011 10:07 am
:: 6 рецепти от mis_val
:: 152 снимки от mis_val

Мнение от mis_val » вт ное 01, 2011 6:00 pm

Здравейте момичета!Все по-рядко пиша,но както винаги готвя,снимам и още по-редовно ви чета.От нас от изминалите дни:
Пелте от дюли Изображение,Бисквитена торта Изображение,Пиле два лимона Изображение с гарнитура пържени картофиИзображение,разкошния ябълков щрудел на Наталина Изображение,свинско с картофи на фурна Изображение,свински пържоли с гъбен сос Изображение и миди с ориз Изображение.
Лека и спорна седмица ви желая.

kontesa38
любител с ренде
любител с ренде
Мнения: 24
Регистриран на: вт окт 11, 2011 4:22 pm

Мнение от kontesa38 » вт ное 01, 2011 6:36 pm

много се радвам че екипа е помислил и за тези които нямат кирилица,а искат да пишат.Една от тях съм аз.И така днес за обяд имахме агнешка дроб чорба и шницел по Виенски и десерт кадайф""от вчера"".Вечерята ще е пилешки дробчета по селски а за десерт пълнена тиква с сушени плодове(мисля да остане и за утре на обяд( :D

dukato1
готвач с точилка
готвач с точилка
Мнения: 87
Регистриран на: ср яну 14, 2009 11:07 am

Мнение от dukato1 » вт ное 01, 2011 7:56 pm

Здравейте и от мен! за днес вечерята е родопски пататник пукани люти чушки трушия от динчета и десерт грозди :hungry:

Потребителски аватар
lucky6
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 198
Регистриран на: ср окт 21, 2009 10:58 am
:: 7 рецепти от lucky6
:: 13 снимки от lucky6

Мнение от lucky6 » ср ное 02, 2011 11:10 am

Здравейте!
Отдавна не съм писала, нещо не ми стига времето... Само ви чета. То затова и готвенето ми едно готвене.. ама да си кажа: Снощната вечеря беше яхния от зелен боб, а десерта млечна баница. За довечера скумрия тип ропотамо в тенджерата под налягане и печена тиква.
Приятен ден на всички!


Заключена