Твоята любима рецепта ...

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
PassionFlower
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 158
Регистриран на: нед май 17, 2009 7:12 am
:: 352 рецепти от PassionFlower
:: 1554 снимки от PassionFlower
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

любима рецепта

Мнение от PassionFlower » пон май 03, 2010 7:53 pm

Нашата любима рецепта ( на мен и на приятеля ми ) е пицата, а иначе неговата любима рецепта е Ризото със зеленчуци, месо и стафиди с допълнение от чили сос или кетчуп. Аз, също така, с удоволствие приготвям месеница, пикантни пресни картофи и пекани мариновани крилца :) Това са най-предпочитаните от нас храни. :love: :chef:
Аааа и за малко да забравил пържените картофки и кюфтенца, както и салатите и то вече май много неща станаха :) Нищо, да сме живи и здрави.. :thumup:
http://rusianamihailova.blogspot.com.es/


sweetnes
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 15
Регистриран на: съб яну 09, 2010 10:55 pm
:: 33 рецепти от sweetnes
:: 49 снимки от sweetnes

Мнение от sweetnes » вт май 04, 2010 11:23 am

и в нашето семейство пицата е на почит, обожаваме я :) а като погледнах предните мнения поне мои любими десерти са чийзкеик и ягодово парфе...
"" Истинските хора понякога си тръгват от живота ти, но никога и от сърцето ти ... ""

Потребителски аватар
elityyy79
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 111
Регистриран на: нед ное 15, 2009 2:23 pm
:: 104 снимки от elityyy79
Местоположение: Пловдив

Мнение от elityyy79 » ср май 05, 2010 11:39 am

В нашето семейство на особена почит е език с масло и кашкавал на фурна,свинско задушено с гъбки,абсолютно всички салати и пилешки пържолки на фурна с няколко вида сирена и сметана! :) Фенове сме и на хубавите вина!

Потребителски аватар
Madlena
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 133
Регистриран на: пет ное 06, 2009 12:27 pm
:: 5 рецепти от Madlena
:: 372 снимки от Madlena
Местоположение: София

Мнение от Madlena » ср май 05, 2010 12:21 pm

В нашето семейство всеки има собствено мнение по въпроса за храната. Любимото ястие на малкия ми син е пицата и супа топчета, а на големия - домашен дюнер и скумри на сол. Мъжът ми обожава шкембе чорча и свински паржоли, а аз - предимно салата от всякакъв вид.


Потребителски аватар
mimoza784
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 57
Регистриран на: пон яну 25, 2010 3:49 pm
:: 83 рецепти от mimoza784
:: 509 снимки от mimoza784

Мнение от mimoza784 » пет май 07, 2010 1:37 pm

С мъжа ми просто обожаваме зелеви сърми :P :hungry: А второто място е за манастирския гювеч. За десерт - всичко що е сладко :D

tatiana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 66
Регистриран на: нед окт 19, 2008 4:34 pm
:: 39 рецепти от tatiana
:: 14 снимки от tatiana

Мнение от tatiana » пет май 07, 2010 11:20 pm

Ох, аз обожавам лозви сърми и пържоли с гъби :love: , но да ви кажа откровенно и на пица не бих отказала.

Потребителски аватар
STELKINA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 348
Регистриран на: съб авг 15, 2009 8:38 pm
:: 45 рецепти от STELKINA
:: 222 снимки от STELKINA
Местоположение: милано родом от сливен

Мнение от STELKINA » нед май 09, 2010 2:40 pm

За мое нещастие вкусовете на мъжът ми и синът ми са различни , но аз пък ям всичко с апетит.Синът ми обожава пилешко , мъжът ми всякакъв вид паста. Единственно сърми с кисело зеле обожаваме всички. Може би защото тук няма кисело зеле на глави , аи не можем да си го направим не намирам от този вид зеле.

Потребителски аватар
latkova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 195
Регистриран на: вт окт 06, 2009 4:50 pm
:: 3 рецепти от latkova
:: 78 снимки от latkova
Местоположение: Варна

Мнение от latkova » съб май 15, 2010 4:02 pm

Здравейте, и аз да се включа. Моята любима рецепта е крем карамел със сладолед, пълнени чушки с кайма. Но да си призная, всяка добре приготвена храна ми е любима. Затова много харесвам този сайт и Ви благодаря за прекрасните идеи.

sweetnes
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 15
Регистриран на: съб яну 09, 2010 10:55 pm
:: 33 рецепти от sweetnes
:: 49 снимки от sweetnes

Мнение от sweetnes » нед май 23, 2010 7:34 pm

да наистина съгласна съм с теб, че в този сайт има много хубави рецепти, аз доста експериментирам и обичам да изпробвам различни неща, от тук съм правила различни предястия и салати, ястия предимно с пилешко понеже вкъщи го обожаваме и доста десерти :)
"" Истинските хора понякога си тръгват от живота ти, но никога и от сърцето ти ... ""

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » пон юни 07, 2010 12:44 am

Това, с което мога да събера всички членове на семейството на масата, е салата Splash, както се казва при нас - индивия, краставици, домати, царевица, варено яйце, ементал на ивици, пуешка шунка на ивици, маслини, каперси, дресинг от кисело мляко със зехтин и зелени подправки. А от топлите ястия - всичко с нахут.
Моето лично любимо ястие е пилешки Чап Чой (Chop Suey). Но не съм си го правила отдавна - не на всички в къщи се харесва, за жалост :(
www.facebook.com/artandhobby


Отговори