КАК СЕ ПИШАТ НОВИ РЕЦЕПТИ

Мнения, препоръки, съвети - всичко свързано с функционалността, съдържанието и дизайна на сайта и форума
Потребителски аватар
desislava76
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 420
Регистриран на: ср яну 07, 2009 10:55 am
:: 92 рецепти от desislava76
:: 29 снимки от desislava76
Местоположение: Географски център на България

Мнение от desislava76 » чет фев 26, 2009 1:06 pm

Хей момичета.Предлагам да престанем с това- коя какво казала,коя какво направила и т.н.Няма да променим абсолютно нищо/така мисля аз/.Мисля,че всеки потребител тук е длъжен да спазва все пак някакви правила.А колкото до това да се ограничаваме само в писане на рецепти и коментирането им не сте прави.Все пак можем да се откъснем от "котлона и масата"за малко,като споделяме и интересни неща от ежедневието ни.Нали все пак сме едно "семейство"образно казано.А на който не му харесва този сайт може да се /оттегли/.Дано сте ме разбрали правилно.Лично аз ви харесвам всички.Затова съм и от редовните посетители на сайта.Хубав ден.
Изображение


Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » чет фев 26, 2009 1:08 pm

Само веднъж написах забележка за правописа в коментара към рецепта , но май нямаше полза. Подкрепям админа за решението!

Потребителски аватар
xevi
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 407
Регистриран на: нед авг 05, 2007 12:34 pm
:: 108 рецепти от xevi
:: 706 снимки от xevi

Мнение от xevi » чет фев 26, 2009 1:17 pm

Здравейте всички,

Моля ви, успокойте страстите. Ако имате лични спорове или искате да изясните някакъв въпрос с някой - личните съобщения са за това.

Всеки, който имаше отношение се изказа по темата и според мен тя тръгна в съвсем различна посока от първоначалния замисъл - поради тази причина това е нейния край и тя ще бъде заключена.

Изводите са, че неграмотно и немарливо написаните рецепти дразнят всички ни и по-строги правила ще бъдат наложени в най-скоро време.

Бъдете по-спокойни, ако трябва хапнете нещо вкусно и се усмихнете :)

Потребителски аватар
Pavel
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 908
Регистриран на: нед авг 05, 2007 11:04 am
:: 26 рецепти от Pavel
:: 393 снимки от Pavel
Контакти:

Мнение от Pavel » чет фев 26, 2009 1:31 pm

Малко допълнение - тук правилата ги определяме ние и такива скандали в бъдеще ще бъдат пресичани и по-рано.

Няма основание да се хващате за косите, хора - това е готварски сайт, където хора, които обичат да готвят споделят рецепти, мнения, опит, идеи и т.н.

Напълно нормално е, на някой да не му харесва 100% от казаното/написаното от някой друг, но това не е основание за започване на "война", формиране на групички и т.н.

Искам да благодаря на всички, запазили спокойствие и да посъветвам другите - гледайте по-позитивно на живота ;)
Aut viam inveniam aut faciam


Заключена