Предствете се с 2 думи..

Мнения, препоръки, съвети - всичко свързано с функционалността, съдържанието и дизайна на сайта и форума
Потребителски аватар
polia1976
ентусиаст с миксер
ентусиаст с миксер
Мнения: 16
Регистриран на: пон авг 24, 2009 4:37 pm
Местоположение: сливен

Мнение от polia1976 » пет ное 06, 2009 10:19 am

ЗДРАВЕЙТЕ, АЗ САМ ПАУЛИНА ОТ СЛИВЕН.ОМЪЖЕНА САМ ОТ 15 ГОДИНИ ИМАМ ДВЕ ДЕЦА ДЪЩЕРЯ МИ Е НА 13 ГОДИНИ А СИНЬТ МИ Е НА 1.2МЕСЕЦА.ЩЕ МИ Е МНОГО ПРИЯТНО ДА СЕ ПРИСАЕДИНЯ КАМ ВАШАТА КОМПАНИЯ И ДА НАУЧА НЕШТО НОВО И ИНТЕРЕСНО.ПРИЯТЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ВЕСЕЛУШКИ.


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет ное 06, 2009 11:04 am

Добре дошли, нови приятели :clap:

Потребителски аватар
Madlena
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 133
Регистриран на: пет ное 06, 2009 12:27 pm
:: 5 рецепти от Madlena
:: 372 снимки от Madlena
Местоположение: София

Мнение от Madlena » пет ное 06, 2009 12:39 pm

Здравейте, казвам се Мадлена и съм от София. Имам две момчета - на 11 и на 9 години - диви, та диви. Вчера се сбиха в кухнята и направо ме отнесоха. Обичам да чета книги, да се разхождам сред природата, да се занимавам с цветарство. Обожавам морето и животните. От доста време разглеждам този форум и черпя идеи за менюто у нас и накрая реших да се регистрирам. Всички сте страхотни готвачи!

niki744
ентусиаст с миксер
ентусиаст с миксер
Мнения: 1
Регистриран на: пон окт 26, 2009 5:28 pm
:: 1 снимки от niki744

Мнение от niki744 » пет ное 06, 2009 1:12 pm

казвам се Йорданка и съм от Русе омъжена съм от 2 години а в момента съм по майчиство с първото ни дете Йоанна,която е на 1,6месеца.от дълго врме ви се възхищавам на готварските умения,но в последно време и аз се престраших да опитам.страхотни сте


Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » пет ное 06, 2009 1:42 pm

Добре дошли на всички нови весели готвачки и готвачи!!!


Желая ви приятни и полезни минути в най-хубавия сайт!


Поздрави!

Ралица
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
quick_v
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 337
Регистриран на: чет апр 16, 2009 1:54 pm
:: 22 рецепти от quick_v
:: 96 снимки от quick_v
Местоположение: Гърция

Мнение от quick_v » пет ное 06, 2009 7:20 pm

Добре дошли и от мен на новите веселяци :clap: :clap: :clap:
Ще видите,че е супер тук :thumup:

Потребителски аватар
BABY
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 494
Регистриран на: пет юни 13, 2008 9:46 am
:: 457 рецепти от BABY
:: 1598 снимки от BABY
Местоположение: ХАСКОВО
Контакти:

Мнение от BABY » пет ное 06, 2009 11:35 pm

Ехеееееее,имаме си нови Весели готвачи :thumup:
Добре дошли момичета.Пожелавам ви приятни минути в най-хубавия готварски сайт и да не пишете в темата Провал в кухнята :P :P :P
Не говори каквото знаеш,но знай винаги какво говориш!!

Потребителски аватар
kqmrosen
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 133
Регистриран на: съб ное 15, 2008 5:22 pm
:: 73 рецепти от kqmrosen
:: 54 снимки от kqmrosen
Местоположение: Карнобат
Контакти:

Мнение от kqmrosen » пон ное 09, 2009 10:12 am

:clap: Здравейте,на Паулина,Йорданка,Мадлена и всички,които съм забравила или не съм ги видяла!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
tsura_78
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 616
Регистриран на: пет окт 24, 2008 10:59 pm
:: 50 рецепти от tsura_78
:: 77 снимки от tsura_78
Местоположение: MADRID и Плевен

Мнение от tsura_78 » пон ное 09, 2009 10:21 am

Здравейте и от мен.Много добре сте напарвили че се включихте тук.. :P Със сигурност ще ви хареса сайта,защото тук говорим не само за готвене..а за всичко което ни се случва,споделяме радости и грижи...като едно голямо семейство сме. :P
Изображение

"Осъзнай, че ти си отговорен за собственото си щастие, затова прави неща, които те правят щастлив!"

Потребителски аватар
maggie07
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 157
Регистриран на: съб авг 23, 2008 8:41 am
:: 13 рецепти от maggie07
:: 24 снимки от maggie07
Местоположение: Пирдоп

Мнение от maggie07 » пон ное 09, 2009 11:03 am

ААААА много интересно! :D Чак сега видях ,че има къде да се представя :oops: ,това е супер!!!
Казвам се Маглена Стрелкова от Пирдоп!Аз също съм все още по майчинство ,дъщевичката ми Ивана на 15.10.2009 ще направи 2год.!вече сме на ясла та ми остава повече време за кухнята!Абе с 2 думи в кухнята си живея :clap: Това ми е и едно от хобитата!
Иначе се занимавам с развъждане на кучета -и за нас и да не сготвя за тях няма как !!!
Та така е кухнята е моя ден!!!!! :chef:
На 24 години съм ,но готвя от 15-16 годишна (не давах на мама да влиза в кухнята докато си бях още там) :wink: !Скоро ще почна да публикувам и разни рецептички ,още преглеждам дали няма да кача нещо което се повтаря ,че е излишно!!!
Сега у дома сме 5 човека и всичко свършва за едно ядене та готвя в голямо количество!Ако мога да си позволя да давам идеи как да спестим малко от готвенето аз лично правя така:
Готвя след обеда -супа и основно ястие,салатката е задължителна,десерта почти винаги, но не съвсем !За следващия ден закуската е от снощния десерт ,обяда от супата и ястието от вечерта и следобеда пак на ново !!!! :love:
Но така ми е най-удобно понеже съм си сама и кухнята е само моя ,а сутрин ми остава време да си изчистя а и за кафенце с приятелки!Детенцето го няма по цел ден,мъжете (моя и свекъра) идват за обяд и бегом пак на работа!
Лек и успешен ден на всички !
Надявам се да не съм ви досадила с това дълго представяне ,все пак трябваше да е с 2ДУМИ! :rotlf:


Отговори