Предствете се с 2 думи..

Мнения, препоръки, съвети - всичко свързано с функционалността, съдържанието и дизайна на сайта и форума
Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Re: Предствете се с 2 думи..

Мнение от AnnaJames » ср окт 08, 2014 9:22 am

Благодаря много за топлото посрещане! :) Радвам се че съм тук, и с голямо удоволствие сядам да прегледам сайта всеки ден :yee:
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение


mirilinka
готвач с точилка
готвач с точилка
Мнения: 2
Регистриран на: ср юни 04, 2014 6:46 pm

Мнение от mirilinka » ср окт 08, 2014 10:29 am

Здравейте и от мен, обожавам да се ровя и да правя по някоя рецептичка, но нямам много време. Сега сам болничен и хем се лекувам в къщи, хем правя по нещичко. Радвам се че ви има :) :chef:
Последна промяна от Makaweli на съб окт 11, 2014 10:45 am, променено общо 2 пъти.
Причина: писане на латиница

Потребителски аватар
_BellaraWang_
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 10
Регистриран на: нед ное 20, 2016 4:37 pm

Мнение от _BellaraWang_ » ср сеп 13, 2017 8:25 pm

Здравейте, скъпи съфорумници! :)

Отдавна търсих темата и най-сетне дойде време да се разпиша. Ще се опитам да ви се представя възможно най-накратко, въпреки, че чарът ми е в това да пиша огромни постове. Сега по същество.
Аз съм Бела, ще ми е приятно да се запознаем. :coffee: Труден характер съм. За непознати хора е възможно да изглеждам студена, показвам истинската си закачлива и добродушна страна само пред приятели. Но за сметка на това пък обичам да създавам приятелства. Смело мога да се нарека перфекционист, обичам да изпипвам нещата до най-малкия детайл. Грижовна съм. Майчинското ми държание ми е станало запазена марка. Прякорът ми е "мама", "мамо", "маме". Макар и да не съм майка физически, психиката ми е приела точно обратната настройка. :) Като цяло трудно показвам емоциите си наяве, въпреки, че има и изключения. Много лесно мога да се разплача ако някой накърни хората към които изпитвам респект и обичам. Винаги мисля много преди да започна да говоря и винаги обмислям думите си, защото се страхувам да не нараня другите. Мечтател съм.
Изучавам усилено хуманитарни науки. Обичам да уча чуждестранни езици, затова доста наблягам на тях. В момента се занимавам с английски, руски и корейски. За в бъдеще искам да започна да изучавам китайски или японски. Вълнувам се от всякакви екзотични култури. Обожавам музиката. С музика се събуждам, с музика заспивам. :thumup: За мен, тя е изкуство, безгранично и непонятно, ако мога така да се изразя. Кулинарията ми е призвание, храната - страст. Обичам да готвя за приятелки и за семейството си. Сладкишите ми обират овациите. :D Искам да се занимавам по-задълбочено със сладкарство. Имам една малка мечта, някога да си отворя своя собствена сладкарница.
Изображение
Even if it’s a different space
That my hands can’t reach you
I can still feel you

- Sun & Moon, NCT 127

ceckavd
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 7
Регистриран на: чет юни 09, 2011 4:56 pm
:: 20 рецепти от ceckavd
:: 2 снимки от ceckavd

Мнение от ceckavd » пет сеп 15, 2017 9:23 am

Здравейте, отдавна съм регистрирана тук, но не съм се представила. Казвам се Цецка. От гр. Видин съм на 45 години, разведена . Имам син на 26 г.който живее и работи в гр. София. Обичам да готвя и да пробвам нови рецепти. От тук вземам много идеи. Благодаря на всички!


Отговори