Фиксирана снимка към рецепта

Мнения, препоръки, съвети - всичко свързано с функционалността, съдържанието и дизайна на сайта и форума
Потребителски аватар
Pavel
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 908
Регистриран на: нед авг 05, 2007 11:04 am
:: 26 рецепти от Pavel
:: 393 снимки от Pavel
Контакти:

Re: Фиксирана снимка към рецепта

Мнение от Pavel » нед дек 06, 2015 10:07 am

Готово :)

Вече всеки автор на рецепта може да избере заглавната снимка към нея. Ето и подробно описание:

Заглавна снимка към рецепта
Aut viam inveniam aut faciam


Потребителски аватар
viliya
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 19
Регистриран на: пон фев 27, 2012 2:03 pm
:: 28 рецепти от viliya
:: 735 снимки от viliya

Мнение от viliya » нед дек 06, 2015 6:27 pm

Здравейте Павел и Неви! Благодаря ви, за това че сте толкова мили , отзивчиви и работите неуморно за нашия любим сайт,който се развива така успешно и полезно за всички Весели готвачи :thumup:

Потребителски аватар
Lirinka
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1307
Регистриран на: чет апр 12, 2012 5:02 pm
:: 17 рецепти от Lirinka
:: 727 снимки от Lirinka

Мнение от Lirinka » пон дек 07, 2015 12:40 am

Неви, Павел и аз искам да Ви БЛАГОДАРЯ, за положеният ТРУД ( няма да повтарям думите на Вили )! :) Страхотни сте, винаги се съобразявате с нашите прищявки. Бъдете здрави и много, много щастливи! :) Желая Ви, весело изкарване на предстоящите празници. ;) :)

Боби

Kolevam
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 6
Регистриран на: съб яну 24, 2015 11:38 am
:: 74 снимки от Kolevam

Мнение от Kolevam » пон дек 07, 2015 9:06 am

От преди седмица видях,че вече сте започнали да подбирате най-добрите снимки,които представят рецептите по най- добрия начин.По този начин наистина любимият ми кулинарен сайт добива прекрасен вид.Вече смело мога да качвам снимки с моите кулинарни упражнения без да се притеснявам,че съсипвам перфектната презентация на ястието.Благодаря ви администратори.За бързината,за креативността,за положения труд.Здраве желая на всички вас.


Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » пон дек 07, 2015 4:34 pm

Благодаря Неви, благодаря Павел, благодаря и на тези, които ме подкрепиха в моята идея/запитване! Изключително много ме радва новата опция, мога да си отдъхна заради поокипазените от мен рецепти :) Сайтът има много по-естетичен вид, което със сигурност ще се отрази на качеството на ползване, поне за мен! Аз много "ям" с очите :innocent:

Приятна предпразнична седмица на всички! :love: :love: :love:
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
xevi
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 407
Регистриран на: нед авг 05, 2007 12:34 pm
:: 108 рецепти от xevi
:: 706 снимки от xevi

Мнение от xevi » вт дек 08, 2015 7:46 am

Радвам се, че ви харесва промяната момичета, благодаря за идеята, изключително ни помагат включвания от вас :)

Макар да бях с резерви, и на мен повече ми допада така, пък и аз няма да се притеснявам да си пльосвам произведенията върху нечии прекрасни снимки :)

Потребителски аватар
Lirinka
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1307
Регистриран на: чет апр 12, 2012 5:02 pm
:: 17 рецепти от Lirinka
:: 727 снимки от Lirinka

Мнение от Lirinka » вт дек 08, 2015 1:50 pm

И на мен ми отпаднаха притесненията по снимките. :) Винаги снимам, каквото и да било точно преди вечеря, с малки изключения. А, всички са гладни и никой не иска да чака... Рали е права, повечето хора " ядем с очите ", за това много ме кефят снимките на момичетата. Умишлено не изброявам имена, за да не пропусна някой! ;) Дразня се когато, някой си позволява да пише злонамерен коментар под дадена рецепта, без дори да си е направил труда да приготви рецептата. Истината е една, сайта става все по - добър, интересен и привлича много нови потребители! ;)

Хубав ден, момичета и момчета! :)

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср дек 09, 2015 9:29 pm

Неви, Павел, благодаря ви за вложения труд и възможността да се подбират най-красивите снимки за представяне на дадена рецепта :thumup:

Рали, благодаря и на теб за прекрасната идея - винаги си точна в предложенията :hug:

Сайта става все по-хубав за радост на всички :love:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
tillia
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 510
Регистриран на: ср фев 20, 2008 8:23 pm
:: 721 рецепти от tillia
:: 2770 снимки от tillia
Контакти:

Мнение от tillia » нед дек 13, 2015 11:47 pm

Вече се възползвах от опцията и благодаря за положителната промяна!
Тук искам да подкрепя Ралица и в друго нейно предложение - копирам "...не може ли да има съобщение и за качена снимка към рецепта, както за коментари? Често потребители качват снимки без коментар към рецептите, а авторът дори няма възможност да им благодари за изпробването на рецептата и за положеното усилие да споделят снимка."
Съобщението да бъде за добавена снимка към рецептата, независимо дали има коментар или не. С това се сблъсквам особено сега, с фиксираните снимки. Ако има коментар, търся да видя след фиксираната снимка коментиращия дали е добавил снимка. Случва се коментиращият да е нов и снимката да се вижда чак след одобрението на администраторите. До тогава вече съм отбелязала че коментарът е прочетен. :)
http://da-gotvim-s-tillia.blogspot.com/
http://www.snimka.bg/?profile,albums

Истината е въпрос на гледна точка !
Изображение Изображение


Отговори