Нова секция във форума само за регистрирани

Мнения, препоръки, съвети - всичко свързано с функционалността, съдържанието и дизайна на сайта и форума

Теми с ограничен достъп?

Само за регистрирани потребители
6
33%
ВИП група със заявка и одобрение
12
67%
Както си е досега - отворено за всички
0
Няма гласове
 
Общо гласове: 18

Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Re: Нова секция във форума само за регистрирани

Мнение от gigi.2000 » ср сеп 02, 2015 8:19 am

Наталка, и аз приемам нещата точно като теб. Не знам дали бих се справила с очакванията, с отговорностите на лидер. И да, знам, че нямаш достатъчно време :) Мисля, че всяко едно от момичетата са подходящи, въпросът е, че на всички ни се вижда по- отговорно, отколкото е всъщност. Може би ще е добре Неви да обясни по-подробно задачите на лидера, евентуално колко времеемко е...Доколкото е възможно, разбира се. За да може всяка една да прецени дали би се справила, и- защо пък не- дори да се самопредложим. Може би проблемът е в това, че тук са събрали все отговорни личности, и всяка се притеснява дали ще се справи.


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » ср сеп 02, 2015 9:57 am

Аз си мисля, че ще се определят определени правила, които ще се следват:) Но всеки трябва да си прецени дали има време и възможност, аз затова не предлагам конкретни хора, освен това ми се струват всички подходящи.

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср сеп 02, 2015 10:34 pm

Момичета, благодаря на тези от вас, които искат да ми гласуват такова доверие :hug: :hug: :hug:
Наистина си е доста отговорно такова занимание - едно е да пишеш мнението си, да коментираш и да се забавляваш. Съвсем друго е да преценяваш хората, които пишат - да формираш мнение за някого дистанционно, да не обидиш някого с преценката си ... Трудничко си е ...
Искам да ви призная, че откакто съм регистрирана в сайта и пиша във форума /това е от 06.09.2009 г/, всеки ден чета всичко - може да не пиша, но съм в час с всичко. Само когато нямам достъп до нет - понякога в отпуск, когато съм на почивка, тогава не съм чела, но наваксвам като се върна. Познавам виртуално всички, които пишат - да, има момичета, които бяха много активни и спряха; имаше някои, които бяха доста груби и бяха блокирани от админите ...

На мен форума и готвенето изключително много ми помогнаха в труден за мен момент, благодарна съм на създателите на сайта за съществуването му и ще продължавам да съм в него видимо или невидимо :love: Освен това тук се създават много стойностни приятелства и не ми се иска да бъдат изгубени. Все ми се иска основното писане да си бъде в темата, която е достъпна за всички и само много личните неща да се споделят в затворената тема ... Иначе как ще контактуваме с всички останали, ние всички сме едно цяло :love:

Мисля че не админите, а ние самите трябва да си определим критериите, по които да преценяваме дали да се включи някой в затворената група и това да се коментира, а не да се решава еднолично. Сложничко е ...

За името: "Приятели", "На сладки приказки", "На раздумка", "Веселата ръкавичка"
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

kalinka4466
ентусиаст с миксер
ентусиаст с миксер
Мнения: 28
Регистриран на: ср юли 23, 2008 12:35 pm

Мнение от kalinka4466 » ср сеп 02, 2015 11:04 pm

Аз също съм отдавна във форума и не пропускам ден в който да не Ви чета,но просто нямам възможност да пиша през деня!Но щом решихте да правите затворена група,това е ваша воля!Просто ще ме лишите от едно чудесно място и удоволствие!Бъдете здрави и късмет!


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср сеп 02, 2015 11:27 pm

Ето затова не ми се иска да се затваряме - винаги ще има засегнати момичета. Някой може да чете и да ползва написаното за себе си, да си прави самоанализ, да извлича опит и поуки, да си "учи"уроците и в същото време да не иска да споделя собствените си проблеми. Всеки е различен ...
Затова казвам, че е много сложно ...
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » ср сеп 02, 2015 11:30 pm

Здравейте, дами!
Дано вечерта ви е спокойна и романтична!
Първият ми пост по тази тема беше инпулсивен. Разбира се, че съм "ЗА" такава тема, но си мисля колко по-различна може да е. Момичетата, доколкото разбирам си пишат във facebook и споделят това, което искат. Тук , в тази нова тема ще трябва да споделят със същите приятели, но и с някои други и това може да не се харесва. Май не мога да си подредя мислите...:) Ще дам пример- има неща, които не съм се замисляла даже да споделям (не считах за важно), но един пост на Нели ме накара да искам да споделя с нея. Това, че темата ще е заключена на мен лично ще ми даде съвсем малко повече свобода. Аз не ползвам facebook, но съществуват личните съобщения, skype, e-mail, телефон. По този начин съм споделяла най- съкровеното за мен- снимки на семейството ми. С една дума да завърша- мили момичета, ако искате затворена тема изберете внимателно компанията и контактувайте свободно там.
Дано не съм ви оттегчила с обърканите си мисли...
Лека нощ!
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср сеп 02, 2015 11:31 pm

kalinka4466, мило момиче - не се затваряй в себе си и не се засягай, пиши когато ти се иска - ние сме тук, на една клавиатура разстояние и лично аз никога няма да спра да пиша в общите теми :hug:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср сеп 02, 2015 11:32 pm

Ани, радвам се да те "видя" :hug: :hug: :hug:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

gigi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 757
Регистриран на: съб май 30, 2015 12:16 am
:: 374 снимки от gigi

Мнение от gigi » ср сеп 02, 2015 11:41 pm

Калинка4466,ние сме различни хора. :) Едни говорят много ,други-не. :thinking: Аз също нямам време,но когато съм на линия момичетата ме виждат и знаят името ми.Групата ще избира не това дали говориш или не,а това човекът да не злоупотребява с тази информация споделена във форума.Така че заповядай-никой няма да ти се сърди ,ако говориш по-малко.Надявам се,че все нещо интересно можеш да споделиш с нас! :thumbsup: Ние сме отворени за всички,които са добронамерени. :love:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » чет сеп 03, 2015 2:51 am

Бони, страхотни предложения за име на групата. Съгласна съм с нещата , които си написала и наистина е сложно. Ако остане старата тема както досега и има и затворена група си мисля, че ще е най-добре. Мисля си ,че ако хората влизат в досегашната тема и се запознават с нас, опознаваме се и сприятеляваме, то тогава те съвсем естствено биха могли да влизат и в затворената група без да е необходимо някакво специално одобрение от когото и да е било. Така и хората, които се присъединяват ще знаят за какво става въпрос и искат ли въобще да влизат и в групата, иначе няма откъде да знаят.И сега пишем на две места. Просто ми изглежда съвсем естествено, запознаваме се , сприятеляваме се и като естествено продължение -човекът влиза и в затворената група. И одобрението е взаимно, защото иначе не знам дали някой ще подаде заявка за участие за нещо, което му е напълно непознато. какво мислите, момичета?
Калинка4466, желанието ни да създадем затворена група по никакъв начин не изключва хората, които нямат възможност да пишат често. Но и някоя от момичетата беше отбелязала справедливо, че ако всеки започне само да чете, накрая няма да има какво да се чете и кой да го пише. Целта на затворената група не е да изолираме хора, а е спокойно да споделяме с приятелите си без да се притесняваме дали някой няма да злоупотреби с тази информация. А такива случаи има и аз лично мога да кажа ,че не съм изключение, и че и най-невинната информация прерасказана и препредадена може да навреди на човек.
А иначе всеки може да пише , когато и колкото иска. С удоволствие бих те опознала и ще се радвам да се присъединиш към нас и да пишеш, когато имаш време за това.:)


Отговори