Нова секция във форума само за регистрирани

Мнения, препоръки, съвети - всичко свързано с функционалността, съдържанието и дизайна на сайта и форума

Теми с ограничен достъп?

Само за регистрирани потребители
6
33%
ВИП група със заявка и одобрение
12
67%
Както си е досега - отворено за всички
0
Няма гласове
 
Общо гласове: 18

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Нова секция във форума само за регистрирани

Мнение от Makaweli » съб сеп 05, 2015 9:56 pm

И аз харесвам предложението на Неви и съм съгласна с него :thumup:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » нед сеп 06, 2015 1:23 am

Одобрявам, нека остане така.

Потребителски аватар
xevi
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 407
Регистриран на: нед авг 05, 2007 12:34 pm
:: 108 рецепти от xevi
:: 706 снимки от xevi

Мнение от xevi » нед сеп 06, 2015 8:54 am

Радвам се, че одобрявате момичета :)

Създадохме новия форум - "Веселата ръкавичка", създадохме и новата група - също "Веселата ръкавичка" - форумът може да се види на главната страница на форума, но достъп до него имат само членове на групата. В момента сме сложили лидери - Makaweli, Sirena и mami48 и други членове в групата няма (затова и повечето от вас няма да могат да отворят "Веселата ръкавичка").

Първите неща, които трябва да се случат са:
1. Да се добавят членовете на групата - моля, всеки да пусне заявка, как да стане това - Как се подава заявка за членство в група. Лидерите ще одобряват заявки, най-вероятно този процес ще отнеме няколко дена.

2. Да се решат правилата на групата - кой може да стане член. Най-добре да обсъдим това тук. Нашето предложение е да не го усложняваме - активност в сайта и/или форума и по усмотрение на лидерите. Ако някой от лидерите е забелязвал желаещия за членство да има активност в сайта за известно време - смислени и позитивни мнения - да може да вземе решението за одобрение.
Вие решете колко отворена или затворена ще е групата. Разбира се, лидер винаги може да се допита до другите членове на групата за мнение.

Преди да са решени правилата предлагам на лидерите да добавят в групата само вече установените приятели тук - мисля, че са ясни.

3. Кои ще са лидерите? Моля, кажете кой има желание да се занимава с това и участва във форума отдавна. Работата няма да е много или сложна. Целият процес може да видите от тук - Само за лидери - одобряване на нов член

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед сеп 06, 2015 5:19 pm

Привет на всички :)

Първото нещо в новата група вече се случи - вече има и членове. Някои си подадоха заявка, други - активно пишещите почти всеки ден ги добавих аз. Наталка вероятно е на село, защото последните два дни не я виждам, а Катето - не се беше появявала днес когато Неви писа за групата. Надявам се да нямате нищо против за това, което направих до момента.

За другите две неща - както писа Неви, те подлежат на обсъждане е решение.

Моля ви - нека ги решим. Лично аз подкрепям предложението на Неви.
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пон сеп 07, 2015 12:45 am

Хора, къде я виждате тази весела ръкавичка, аз нищо такова не намирам, сигурно ми се смее от някъде ама..........

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пон сеп 07, 2015 6:41 am

Влади, кликваш върху форум. Последната секция е "Групи" Там е "Веселата ръкавичка" (на последния ред). Успех.

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт сеп 08, 2015 2:13 pm

Бони, правилно предположи. Бях на село и без нет.
Благодаря за доверието, надявам се да го оправдая.
Бони е свършила доста работа, щом мога винаги съм насреща.
Съгласна съм с предложението на Неви.
Вече се отбих в Ръкавичката, много ми харесва и ме радва като нова дрешка :clap:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Отговори