Нова секция във форума само за регистрирани

Мнения, препоръки, съвети - всичко свързано с функционалността, съдържанието и дизайна на сайта и форума

Теми с ограничен достъп?

Само за регистрирани потребители
6
33%
ВИП група със заявка и одобрение
12
67%
Както си е досега - отворено за всички
0
Няма гласове
 
Общо гласове: 18

Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Re: Нова секция във форума само за регистрирани

Мнение от gigi.2000 » пет сеп 04, 2015 9:00 am

Танче, след като го написа толкова подробно, доста тежко ми се вижда на мен. Аз в толкова " затворен" сайт изобщо няма да се регистрирам. Просто ще го подмина. Достатъчно е затворена група, към форума, според мен.


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет сеп 04, 2015 9:38 am

Здравейте момичета
Аз ще напиша още някои ред
Разбира се всеки ще си каже мнението
Мой колега има втора професия -готвач
Та един ден ми вика ти ли си тази русовелка в готвача
Аз му викам от къде знаеш и т.н.
Влязал като помислил че се обсъждат някои готварски трикове
Станало му интересно и си признава че от време на време наднича
Пита защо се криете така преврат ли ще правите
Та ако не е със снимка и истинско име всеки може да си сложи картинка и име драганка дори и мъж
Пише веднъж в седмицата "здравейте" и не може да се изгони
На мен не ми пука кой какво казал за мен
Но например вчера ми беше лошо и шефа като ме видя ми каза веднага да се прибирам Днес правя пита за колежка която е в отпуска но жени син който ми е колега и аз споделя за питата и пусна и снимка Ако този мой колега го прочете разбирате какво ще се носи м/у колегите
Уж болна пък...
няма начин и шефа да не разбере
Та както решите ако съм в сайта което го искам аз ще преценявам кое да пиша и кое не
Питата втасва и продължавам..
лек ден
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет сеп 04, 2015 9:50 am

Тук не искам със снимка,защото тук не мога АЗ да подбирам групата.Във фб знам кой кой е,независимо каква снимка е сложил.И когато искам мога да го махна от списъка ми.
Тук избирам или вариант 3 ,или само регистрирани да четат.Казвам си мнението.Вие решавате.

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пет сеп 04, 2015 10:25 am

Танче, точно за такива случаи говоря и аз. Не е въпроса дори в информацията, тя може да е , че утре отивам на кино с приятелка, но като се прочете и поднесе като клюка и на човек някак си му става неприятно. И като се каже и на тази приятелка си представете- да чуеш от друго място , че ще ходиш на кино и с кого и кога. Ми на никого това не е приятно освен на човека, който се занимава с подобна щуротия.


Потребителски аватар
xevi
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 407
Регистриран на: нед авг 05, 2007 12:34 pm
:: 108 рецепти от xevi
:: 706 снимки от xevi

Мнение от xevi » съб сеп 05, 2015 12:22 pm

Форумът няма да затворим целия - това не е практично. От резултатите от анкетата - най-много гласове получава организирането на група, така че това ще е, което ще направим.

Не затваряме форума, ще има достатъчно за четящите, но специално теми като "Как върви денят на Веселите Готвачи", където се споделят неща от ежедневието няма да са достъпни за всички, понеже може да съдържа лична информация. Не става дума за много лична информация, но дори човек да си сложи снимка от последната разходка, да каже какво ще прави днес, какво планува за почивка и т.н. не е лошо да е по-скрито.

Темите за плетива, за съвети, за смешки, кой какво сготвил, задаването на въпроси - ще останат отворени и видими за всички.

Знам, че звучи доста сериозно - "одобрени" - но целта не е групата да е затворена и само няколко човека да пишат, целта е групата да е отворена за много хора, но просто не всеки да може да цъкне и да я види.

Кой как може да получи достъп до темата е въпрос, който вие ще решите. Аз ви предлагам да няма твърде голямо изискване за активност - може би поне 5-6 смислени мнения във форума, няколко рецепти, снимки и/или коментари в сайта и някакъв период след регистрацията. Не мисля, че е разумно да се изключват хора от групата, ако липсват за известен период от време - някакси не е честно в един момент да имаш достъп и после затова, че си имал много работа за няколко месеца (например) да се окаже, че не може да се върнеш и пак трябва да се минава през процес на одобряване. Изключване от групата - само за някакви конкретни проблеми и не си го представям да става често (ако изобщо)

Лидерите на групата няма да имат твърде много работа - след началния период на добавяне на нови членове, управлението на групата ще се състои основно в одобряване на няколко нови желаещи на месец (моето предположение).

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » съб сеп 05, 2015 2:44 pm

Момичета, според мен Неви е описала идеален начин за ограничаване на недоброжелатели. Аз съм за.

Потребителски аватар
Kasimm
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 32
Регистриран на: пет сеп 04, 2015 4:01 pm
:: 5 рецепти от Kasimm
:: 6 снимки от Kasimm

Мнение от Kasimm » съб сеп 05, 2015 3:44 pm

И аз току що го прочетох. Хареса ми много и аз мисли като Ili71 и xevi. :)

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » съб сеп 05, 2015 4:03 pm

И аз съм за направеното предложение :)

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб сеп 05, 2015 5:05 pm

И на мен ми допада предложението на xevi.

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » съб сеп 05, 2015 8:39 pm

И аз съм за :thumbsup: :thumbsup:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Отговори